Güncel Bilgiler

1500 Euro Kaç TL Yapar?

1500 Euro kaç TL ve 1500 Euro kaç TL yapar? 1.500 Euro kaç TL eder güncel fiyat bilgisi.

1500 Euro kaç TL yapar nasıl hesaplanır? Bildiğiniz gibi dünya genelinde en değerli para birimlerinden biri Euro’dur. Ülkemizde 1 Euro 1 Dolardan çok daha pahalıdır. Peki 1.500 euro kaç Türk Lirası yapar?

1500 Euro Kaç TL?

1500 Euro: 28.966,52 Türk Lirası bu bilgi 19,31 Türk Lirası baz alınarak hesaplanmıştır. 1500 Euro’nun hesaplamasını 1 Euro’nun TL karşılığı ile 1500’ü çarparak ulaşabilirsiniz. Bunun dışında güncel olarak buradan da inceleyebilirsiniz.

1500 euro’yu en güncel olarak bulunduğunuz bölgedeki dövizcilerden öğrenebilirsiniz. Döviz fiyatları anlık olarak değiştiği için güncel fiyatı satın alırken ya da bozdururken sormayı unutmayın.

Euro Kullanılan Ülkeler 2022

Euro kullanılan ülkeler hangileri merak ediyorsanız aşağıdaki ülkeleri inceleyebilirsiniz. Günümüzde toplamda 19 ülke Euro para birimini kullanmaktadır.

Almanya, Avusturya, Belçika, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İrlanda, İspanya, İtalya, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Portekiz, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan bulunmaktadır.

Sürekli olarak güncel Döviz kurlarını çeşitli döviz platformlarından da takip edebilirsiniz. Ancak en güncel fiyatı Dövizcilerden öğrenebilirsiniz.

Alış ve satış yani bozdurma fiyatları birbirinden farklıdır. Yani genelde internette gördüğünüz fiyatlar alış fiyatlarıdır. Satış yapıldığı taktirde fiyat daha da düşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu