Teknoloji

Akıllı Saat Tavsiye 2022 Önerisi

Akıllı saat tavsiye ve önerileri

Akıllı Saat tavsiye 2022. En iyi akıllı saat önerileri. En iyi akıllı saat hangisi? Uygun fiyatlı akıllı saatler haberimizde.

Akıllı saat tavsiyesi, satın almadan önce bakılması gereken önemli rehberlerden biridir. En çok kullanılan giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri akıllı saatlerdir. Bu tür ürünler alırken sabırsız davranmamak gerekir. En yeni ve özellikli akıllı saatleri tanıtmak ve ziyaretçilerimize rehber olması için hazırlamış olduğumu akıllı saat önerileri listesi burada.

Teknoloji son dönemlerde hayatımızın neredeyse her yerinde. Eskiden mekanik saatler ve dijital saatler kullanılırken, son yıllarda akıllı saat oldukça popüler oldu. Bu popülerliğin nedeni Apple Watch ve çıkardığı yeni modeller ile adeta zirveye taşındı. Sunmuş olduğu çeşitli özellikler ve hayatımızı kolaylaştıran yapısı ile çoğu kişi bu tür saatlere sahip olmak istiyor.

Akıllı saatler de teknolojik ürünlere gelen zamlardan payını aldı. Dolar kurunun yükselişi ile akıllı saatlerin de fiyatı yükselmiştir. Siz de akıllı saat almak istiyorsunuz fakat aklınız karışıksa, burada yer alan akıllı saat önerisi rehberini inceleyebilirsiniz. Burada saatler hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilere istinaden ihtiyacınıza uygun akıllı saati alabilirsiniz.

En iyi Akıllı Saat Tavsiye ve Öneri Listesi 2022

En iyi akıllı saat tavsiyesi ve önerisi arayanlar için uygun fiyatlı ucuz denilebilecek saatleri burada listeledik. Ayrıca bütçe konusunda esnek davranabilecekler için fiyat bakımından biraz daha tuzlu ürünleri de listeye dahil ettik.

1. Haylou Solar LS05 [En Ucuz Akıllı Saat]

Ürünü çeşitli internet alışveriş sitelerindeki yorumlara göre inceledik. Satın alanların çoğu oldukça memnun. Eğer uygun fiyatlı bir akıllı saat arıyorsanız seçiminizi bu saatten yana yapabilirsiniz. Teknolojik ürünlerin fiyatı sürekli değiştiğinden dolayı net fiyat bilgisini yazamıyoruz. Satış yapan internet sitelerinde bu saatin 24 ay garantisi olduğunu da gördük. Fakat özelliklerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Haylou Solar LS05 Alınır mı?Özellik
AdımsayarVar
BedenNormal
CinsiyetErkek
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Yok
İşletim TürüStandart
Kalp Ritmi ÖlçmeVar
KameraYok
Sesli GörüşmeYok
Su GeçirmezlikVar
TitreşimVar
Uyku TakibiVar
Uyumlu MarkaApple

2. Imilab KW66

Imilab KW66, ülkemizde en uygun fiyata sahip akıllı saatlerin başında gelmektedir. Saat fiyatına göre mevcut özellikleri ile kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Saatte 1.28 inç HD bir ekran bulunmaktadır. Bununla beraber saatin 340 mAh bir bataryası bulunmaktadır. Bu batarya bu tür bir cihaz için oldukça yeterlidir.

Ürünü satın alanların yorumlarını incelediğimizde, fiyatına göre oldukça iyi olduğunu ve normal kullanımlarda şarjının yaklaşık 10 gün gittiğine dair yorumlar yaptığını gördük.

Imilab KW66 Akıllı Saat Alınır mı?Detaylar
AdımsayarVar
BedenNormal Beden
CinsiyetErkek, Kadın
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Var
Kalp Ritmi ÖlçmeVar
KameraYok
Sesli GörüşmeYok
Su GeçirmezlikVar
TitreşimVar
Uyku TakibiVar
Uyumlu MarkaXiaomi

3. Vestel Akıllı Saat

Saat, 1.3 inç ekrana sahiptir. Bu saatte NRF52840 işlemci64 MB RAM ve 210 mAh batarya yer almaktadır. Üstelik, suya dayanıklılık özelliği ve belgesi vardır. Farklı renkler ile müşterilerini bekleyen saat hakkında yapılan yorumlar ise genel anlamda olumludur. Fiyatına göre yeterli bi saat olduğuna dair yorumlar daha fazladır. Ürünün özellikleri ise;

Vestel Akıllı Saat Alınır mı?Özellikler
AdımsayarVar
CinsiyetErkek
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Yok
İşletim TürüStandart
Kalp Ritmi ÖlçmeVar
KameraYok
Sesli GörüşmeYok
Su GeçirmezlikVar
TitreşimVar
Uyku TakibiVar
Uyumlu MarkaVestel

4. AirWatch N6+ Pro Akıllı Saat

AirWatch N6+ Pro Akıllı Saat
  • AirWatch N6+ Pro Bluetooth 5.1
  • Aktif Yan Tuş
  • Ateş Ölçer, Nabız Ölçer, EKG Ekranı
  • Ios ve Android Uyumlu
  • Titreşim ve Uyarı Özelliği
  • MTK2502D İşlemcil
  • Suya Dayanıklı
  • 1.75 Inc. HD IPS 320*385 Full Ekran
  • Telefon Görüşmesi, Çift Arayüz, Arama Geçmişi, Telefon Rehberi, SMS, Bildirimler, Egzersiz Modları, Kalp Atış Hızı, EKG, Vücut Isısı, GPRS, Takvim, Uyku Modu, Bluetooth Kamera, Kronometre, Hesap Makinesi, Alarm, Bluetooth Müzik, Adım Sayıcı, Dinlenme Modu, Bilek Sensörü, Uzun Pil Ömrü, Hatırlatıcı, Çift Kullanıcı Arayüz
  • Gorilla Glass Cam

Sizin öneriniz hangisi? Kullandığınız bir akıllı saat varsa bunu yorum kısmından yazarak; önerip önermediğinizi, artılarını ve eksilerini belirtmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu