Güncel Bilgiler

Ankara Eskişehir Arası Kaç Kilometre 2022 Kaç Saat

Ankara Eskişehir arası kaç kilometre, şahıs aracıyla ya da otobüsle kaç kilometre merak edenler için detaylar. Ankara Eskişehir arabayla kaç saat ? Ankara Eskişehir arası kaç km yol kat etmek gerekir. En kısa yol Eskişehir-Ankara arası kaç km ve kaç saatte gidilir sorularına yanıt arayanlar için burada detaylıca anlattık. Otobüsle ve şahıs arabasıyla kaç kilometre ve kaç saat bilgisini aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Ankara Eskişehir Arası Kaç Kilometre

Ankara Eskişehir arası kaç kilometre;

KARAYOLU İLE YAPILACAK YOLCULUKLARDA MESAFE236 KM
KARAYOLUYLA ORTALAMA HIZ İLE YOLCULUK SÜRESİ2 SAAT44 DAKİKA
HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ46 DAKİKA
UÇUS MESAFESİ201 KM

Ankara Eskişehir Yol Güzergahı

Ankara Eskişehir Arası Trafik Yoğunluğu

Eskişehir Ankara / Ankara Eskişehir yolculuğunuzda trafik yoğunluğu ne durumda ? Trafik yoğunluğunu aşağıdaki haritaya bakarak incelemek mümkündür.

Tatillerde, askerlik vazifesi için, askerlik sınavları gibi birçok şey için Ankara şehri ziyaret edilmektedir. Eğer siz de Eskişehirden Ankaraya ya da Ankaradan Eskişehire gidecekseniz yukarıdaki yol bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Ankara Eskişehir Arası Kaç Saat?

Ankara-Eskişehir arası kaç saat; Ankara ile Eskişehir arası 236 km civarındadır. Vatandaşlar özel araçlarıyla 2 saat 47 dakika gibi şehir merkezine ulaşabilirler.

Ancak trafik durumu ve yoğunluğuna bağlı olarak belirtilen bu saat bilgisi değişebilir.

Ankara Eskişehir Arası Kaç Saat Sürer Otobüsle

Ankara Eskişehir Otobüs Yolculuğu yapıldığında kaç saat sürüyor? Ankara Eskişehir arası otobüs yolculuğu süresi otobüs kalkış yeri, mola süresi, trafik yoğunluğuna göre değişmektedir. Fakat ortalama olarak 2 saat 45 dakika ila 3 saat 15 dakika arasında değişiyor.

Yolculuk yapmadan önce yolculuğunuzun ne kadar süreceğini merak ediyorsanız yukarıdaki bilgilerden trafik yoğunluğu, yolculuk süresi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu