Güncel Bilgiler

Ankara Malatya Arası Kaç KM?, Kaç Saat?

Yolculuğa çıkacaklar için uçakla ve otobüsle Ankara Malatya arası kaç km? Ankara Malatya kaç saat sürer sorularının yanıtını bir araya getirdik. Aynı zamanda kendi aracıyla ya da otobüsle gidecekler için trafik durumunu ve haritadan direkt olarak güzergahı da bu başlıkta yayınladık.

Ankara Malatya arası; araçla D300 üzerinden 7 saat 27 dakika (683 km), Ankara – Niğde Otoyolu güzergahından 8 saat 7 dakika ve D200/E88/Malatya – Sivas yolundan 8 saat 22 dakika, otobüsle 9 saat 40 dakika (659 km), uçakla 1 saat 5 dakika (473 km), trenle 15 saat 52 dakika (502 km) ve yürünülmesi halinde Malatya – Sivas yolu üzerinden 129 saat (630 km) sürüyor.

Ankara Malatya Arası Kaç KM

Ankara Malatya arası kaç kilometre sorusunun yanıtı olarak Otobüs, Özel Araç, Uçakla ve yürüyüş mesafelerine aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Araba Mesafesi683 km
Otobüs Mesafesi659 km
Uçuş Mesafesi1 sa. 5 dk. 
Yaklaşık Mesafe683 km
Araba Süresi7 sa. 27 dk.
Otobüs Süresi9 sa. 40 dk.
Yürüme Mesafesi129 sa.

Ankara Malatya Yol Güzergahı

Ankara Malatya Yol Güzergahı;

Ankara Malatya Arası Kaç Kilometre?

Ankara Malatya arası özel araçla gidildiğinde 683 km civarındadır. Özel aracınızla seyahat ederken yaklaşık olarak 7 sa. 27 dk. civarında yolculuk yaparsınız. Ancak mola süreler, yol durumu ve trafik durumuna göre bu süre farklılık gösterebilir.

Ankara Malatya Trafik Yoğunluğu

Ankara’dan Malatya’ya yolculuk ederken trafik yoğunluğunu merak ediyorsanız aşağıdaki Yandex haritalar sayesinde trafik yoğunluğunu da görüntüleyebilirsiniz.

Ankara Malatya Arası Kaç Saat Uçakla

Ankara Malatya arası uçakla seyahat edecekler için uçuş saati süresi: 1 sa. 5 dk. civarında sürmektedir. Uçakla gidecek olanlar herhangi bir problem yaşanmadığı durumda 1 sa. 5 dk. da yolculuklarını tamamlarlar.

Ankara Malatya Arası Kaç Saat Uçakla Otobüsle

Otobüsle yolculuk yapacaklar ise yaklaşık olarak 9 sa. 40 dk. civarında bir süreyi yolculuk yaparak geçireceklerdir. Ancak otobüs mola süreleri, mola sayısı, yol durumu ve diğer etkenlerden dolayı bu süre farklılık gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu