Haber

Avmler Kaçta Kapanıyor? 2024 Ankara – İstanbul

Avmler kaçta kapanıyor? Ankara, İstanbul, İzmir, Konya Avmler saat kaçta açılıyor çalışma saatleri detayları haberimizde.

Avmler kaçta kapanıyor, Hafta sonu ve hafta içi AVM’lerin açık olup olmadığı sorgulanmaktadır. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere pek çok ilde avm açılış ve kapanış saatleri birbiriyle aynıdır. Alışveriş Merkezi çalışma saatleri Avm’den alışveriş yapacaklar ya da gezecekler tarafından sık araştırılan konulardandır. Alışveriş ihtiyacının ve sosyalleşmenin ana merkezlerinden olan AVM’ler sabah 10:00’da açılıyor. Akşam 22:00’da kapanıyor. Covid dönemi tamamen kapatılan daha sonrasında da günün belirli saatlerinde belirli ziyaretçi sayısına göre hizmet veren Avm’ler tam anlamıyla hizmete geçmiş durumda.

Avm’lerin açılış ve kapanış saatlerinin bu kadar araştırılmasının nedeni ise, geç saatlerde ve erken saatlerde ziyaret edecek vatandaşların Avm kapalıyken gitmek istememelerinden dolayıdır. Covid döneminde esnetmeler olduğundan dolayı artık Avm’lere ve kapalı alanlara maskesiz giriş yapılabiliyor. Ancak yine de Covid hastası olanların belirli bir süre maske takmaları ve hastalığı atlatana kadar toplu alanlarda bulunmamaları gerekmektedir.

Avmler Saat Kaçta Açılıyor? 2024

Avm’ler kaçta açılıyor sorusu da gün içerisinde erken saatlerde alışveriş yapacaklar ya da avm’de işi olanlar tarafından araştırılan konulardan biridir. Örneğin sabah erken saatlerde alışveriş yapmanız gerekiyorsa ve Avm’leri tercih ediyorsanız çalışma saatleri içerisinde gitmeniz gerekiyor.

  • Avm’ler sabah 10:00’da açılıyor.

Sabah 10:00’da avmlere giderek alışveriş yapabilir ya da herhangi bir kafede oturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşmak için Avm’leri tercih ediyorsanız çalışma saatleri içerisinde ziyaret etmeniz gerekir.

Avmler Kaçta Kapanıyor? 2024

avmler saat kaça kadar açık

Avm’ler saat kaçta kapanıyor sorusu da arkadaşlarıyla akşam saatlerinde buluşacaklar ve akşam alışveriş yapmayı düşünenlerin araştırdığı konulardan biridir. Çoğu mağaza akşam saat 22:00’da kapanmaktadır. Avm’ler de buna bağlı olarak 22:00’da kapanıyor.

Ancak Avm’lerde bulunan bazı kafeler ve restoranlar ilerleyen saatlere kadar hizmet verebilmektedir. Bu nedenle Avm dışında bulunan kafeyi ziyaret edecekseniz Google haritalardan o işletmenin çalışma saatlerini inceleyebilirsiniz.

Avm’ler Kaçta Kapanıyor Ankara

Avm’ler kaçta kapanıyor Ankara, Ankara ilinde de diğer illerde olduğu gibi Avm’lerin çalışma saatleri Sabah 10:00 ila akşam 22:00 saatleri arasındadır. Ankara Kızılay Avm saat kaçta kapanıyor sorusunun yanıtı ise akşam 22:00 saatidir. Alışveriş yapmak ya da gezmek için Avm’ye uğrayacakların bu saatler arasında ziyaret etmesi gerekmektedir.

Avm’ler Kaçta Kapanıyor Kar

Avmler kaçta kapanıyor kar yağdığında Avm açılış ve kapanış saatleri farklılık gösterebilir. Eğer yoğun kar yağışı varsa ve Avmler ile ilgili bir durum söz konusuysa o ilin Valiliği tarafından açıklama yapılacaktır.

Haberimizde Avmler Kaçta Kapanıyor? 2024 Ankara – İstanbul ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Arkadaşlarınızla buluşmak için, yemek yemek için, gezmek için ya da alışveriş yapmak için Avm’leri çalışma saatleri içerisinde ziyaret etmeniz gerekir. Türkiye genelinde Avm’ler 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu