Güncel Bilgiler

Badboy Ne Demek?

Badboy ne demek, bad boy nedir, badboy erkek ne demek, badboys ne demek işte detaylar.

İnsanlar genel olarak kendileri için en zıt karakter ve içlerinde yapmayı arzuladıkları ama kendi yapamadıkları kötü alışkanlıklara sahip insanlara hayranlık duyarlar. Peki kadınlar genelde neden böyle erkeklerden yani bad boy tarzlı kişilerden hoşlanırlar. Halk arasında ve arkadaş çevresinde devamlı olarak duyduğumuz kadınlar bad boy erkeklerden hoşlanır ve ilgi duyar şeklinde söylemler duymuşuzdur. Bu neden böyledir veya böyle bir durum var mıdır.

Bad boy Ne Demek?

Badboys ne demek? Türkçe karşılığı kötü çocuk anlamına gelen ve kullanıldığı anlam bakımından toplum davranışlarına aykırı olarak davranan ve standartlara uymayı red eden anlamında kullanılan bir sözcüktür. Bazen de “etkileyici ve etkili olan kişi” anlamında kullanılmaktadır.

Sosyal arkadaşlık ortamlarında aktif olan kadınlar genelde önceden bir bad boy erkek ile ilişkisi olduğunu söyler. İlişkisi olmadığını söyleyenlerin bile badboy kişilere hayranlık duyduğu bilinen bir şeydir. Böyle kişilerden hoşlanan veya çıkan kişiler bad boy erkek ile çıkma heveslerini ile arkadaşlarının ikazlarını ve uyarılarını dinlemez. Tabi sonrası genelde hüsran ve ayrılıklardan kaynaklı üzüntüler ile biter.

Bu konu ile ilgili yapılan birçok araştırma bulunmakta, yapılan araştırmalara göre badboy erkekleler çok yüksek derecede testosteron salgılayan çok fazla cinsellik ile ilişkilendirilen erkeklere denmekte. Bazı araştırmacılar ise çok aykırı ve duygusal olarak uylaşılmaz olan erkekler kadınlar tarafından çok çekici bulunduğundan kadınları kendine çeker bu durumda badboy erkeklerde çok görülür.

Ayrıca her durumda güçlü ve o sıkıntının üzerinden gelebilecek karakterde olan erkeklerde bad boy erkek karakteri olarak görülmektedir. Genel olarak kendilerini çok beğenmiş yani öz güvenleri aşırı yüksek olan, bakılarına karşı duygu beslemeyen, anti sosyal davranışlar sergileyen karakterler bad boy erkek karakteri olarak nitelendirilir.

Bedboy Erkek Ne Demek

Badboy Ne Demek

Badboy nedir, konusunu açıklığa kavuşturduk. Badboy anlamı ülkemizde çok yanlış anlaşılmış durumda. Ülkemizde badboy erkek kötü davranan, cool gözükmeye çalışan, gizemli adam havalarında, umursamaz olan, küfürlü konuşan, asabi, her şeye ters tepkiler veren, tabi siyah giyinen ve gülmeyi sevmeyen erkek olarak sanılıyor.

Aslında badboy erkek asi, standartlara aykırı, mizahtan anlayan, her şeyi kafaya takmayan, çapkın kişilerdir. Peki kadınlar neden Badboy erkekleri seviyor. Bu bazı araştırmacılar kadınların en doğurgan oldukları çağlarda Çok fazla erkeksi görünen kişilerden hoşlanması ve ilgi duymasından kaynaklı olduğunu söylüyorlar.

Bad Boy Erkek Özellikleri

  • Genelde mizaç olarak sert görünürler.
  • Uzun süreli ilişki onlar için geçerli değildir. Kısa süreli ilişki adamıdırlar
  • Gecelik ilişki arayışındadırlar
  • Kurallara aykırı davranmayı severler
  • Olayları çok fazla kafaya takmazlar
  • Rahat tavırlar gösterirler
  • Utanmaz, özgüvenli ve aklına geleni söylerler
  • Karizmatik ve cool davranırlar

Genel olarak badboy erkekler bu şekilde davranırlar. Kadınlar badboy erkeklerden hoşlanmasının birçok nedeni olabilir. Bu hormonsal bir durum olabileceği gibi duygusal çöküntülerden kaynaklı veya Bad boy erkeğe sevgi aşılayarak iyi bir insana çevirebileceğine inanarak onlar ile bir ilişki kuranlar gibi birçok sebep olabilir. Badboy erkek ne demek yazımızda paylaştık umarım yardımcı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu