Teknoloji

Başkasının Telegram Mesajlarını Okuma 2022

Başkasının Telegram mesajlarını okuma nasıl yapılır? Başkasının Telegram mesajlarını görme yöntemleri haberimizde.

Telegram Başkasının mesajlarını okuma yöntemleri merak edilmektedir. Haberimizde başkasının Telegram mesajlarını okuma yöntemi var mı yok mu anlattık. Telegram çevrimiçi takip programı kullanarak arkadaşlarınızın mesajlarını görün. Başkasının Telegram mesajlarını okuma yöntemi sayesinde sevdiklerinizi güvene alın. Telegram takip yöntemlerini ve nasıl kullanacağınızı burada adım adım anlattık.

Telegram uygulaması Whatsapp’ın kullanım sözleşmesini güncelleyeceği ile ilgili açıklamasından sonra en çok indirilen uygulama oldu. Türkiye ve dünya genelinde en çok kullanılan sesli, görüntülü ve yazılı olarak iletişim kurabileceğiniz bir uygulamadır. Whatsapp’a göre daha fazla özelliği olduğundan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli Telegram gruplarına dahil olarak eğlenceli içeriklere de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Telegram sohbet grupları ile insanlarla da konuşabilirsiniz.

Başkasının Telegram Mesajlarını Okuma

telegram başkasının mesajlarını okuma

Başkasının Telegram mesajlarını okuma yöntemi olarak en mantıklı yöntem web Telegram yöntemidir. Nasıl yapılacağını aşağıdaki adımları takip ederek uygulayın.

 • Öncelikle Telegram Web adresine giriş yapın,
 • Giriş yaptıktan sonra önünüze iki seçenek gelecektir,
 • Seçeneklerden birincisi QR kod ile giriş, ikincisi ise telefon numarası ile giriş yöntemidir,
 • Basit yöntem olarak QR yöntemini kullanmanızı öneririz,
 • Telefondan Telegram uygulamasına girin ve Ayarlar bölümüne gelin,
 • Buradan Cihazlar seçeneğini seçin,
 • Ardından Desktop Cihazını Bağla seçeneğine dokunun,
 • Kamera açılacaktır, ekrandaki QR kodu okutun,
 • Bu sayede bilgisayardan ya da telefonun tarayıcısından açtığınız Web Telegram’da bu Telegram hesabını kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak telefondan ya da Bilgisayardan web Telegram’a bağlanmış olursunuz. İlerleyen süreçte bağladığınız Telegram’a gelen mesajları, giden mesajları, dosya ve fotoğrafları görebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey ise mesaj geldiğinde Telegram kullanıcısından önce mesajları açmamanız gerekir. Eğer açarsanız fark edilir.

Telegram Başkasının Mesajlarını Okuma Programı

telegram mesajları görme

Telegram başkasının mesajlarını okuma programı indir ücretsiz adı altında çeşitli uygulamalar ve programlar bulunuyor. Bu programlar sorunsuz bir şekilde çalıştığını iddia etmektedir. Çoğu program da bu işlem için ücret talep etmektedir. Bu tür uygulamalar üçüncü parti uygulamalardır ve güvenilirliği bilinmemektedir.

Başkasının Telegram mesajlarını görme uygulaması adı altında pazarlaması yapılan bu uygulamalar bilginizi çalabilir. Aynı zamanda hiç çalışmıyor olabileceğinden dolayı boş yere para vermiş olursunuz. Kişisel bilgilerinizi riske atmamak ve paranızı çöpe atmamak için bu tür uygulamaları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Telegram kişileri görebilir miyim?

 Telegram çevrimiçi takip yöntemini kullanarak kişi listesini de görebilirsiniz. Ayrıca mesaj gönderilen kişileri, rehberdeki kişileri de görmek mümkündür. Telegram takip yöntemi ile ebeveynler çocuklarının kimlerle konuştuğunu görebilirler.

Aynı zamanda aileler çocuklarının Telegram rehberinde kimlerin kayıtlı olduğunu da bu yöntemi kullanarak görebilir.

Aileler çocuklarını sosyal medyanın kötülüklerine karşı koruyabilmek için farklı yöntemler denemektedir. Bunun nedeni ise küçük yaştaki çocukların internetteki kötü niyetli insanlarca kullanılıyor oluşudur. İnsanlar doğal olarak çocuklarını bu tür insanlara ve içeriklere karşı korumak istiyorlar. Bu durumda yapılması gereken şey ise çocuğu takip altında tutmaktır.

Telegram Web Giriş Nasıl Yapılır?

Telegram Web giriş yaparak bir başkasının Telegram mesajlarına bakabilirsiniz. Başkasının Telegram mesajları bana gelsin istiyorsanız buradaki yöntemi kullanabilirsiniz. Eşimin Telegram mesajlarını okuma yöntemi olarak da bu yöntemi kullanabilirsiniz.

 • Bilgisayarınızdan Telegram Web adresine girin.
 • Giriş yapmak için buradan Telegram Web adresine gidebilirsiniz.
 • Girdikten sonra ekrandaki QR kodu okutmanız gerekir.
 • Telefonunuzdan Telegram uygulamasına ardından Ayarlar bölümüne girin.
 • Buradan Cihazlar bölümüne giriş yapın.
 • Desktop Cihazını Bağla düğmesine basın.
 • Açılan kamera ile Web Telegram ekranındaki QR kodunu okutun.

Yukarıdaki adımları tamamlayarak Telegram Web adresine giriş yapabilirsiniz.

Başkasının Telegramına Nasıl Girilir

Başkasının telegramına nasıl girilir sorusu da aileler ve ebeveynler tarafından araştırılan konular arasındadır. Yukarıdaki yöntemi kullanarak Programsız başkasının Telegram mesajlarını okumak mümkün. Herhangi bir program ya da uygulama indirmenize gerek kalmadan Web Telegram ile başkasının mesajlarını görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bunu yaparken herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok tamamen ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken mesajları Telegram kullanıcısından önce açmamak.

Telegramda birinin kimle konuştuğunu öğrenme?

Telegramda birinin kimle konuştuğunu öğrenme yöntemi olarak kullanabileceğiniz QR yöntemi ücretsizdir.

Eşimin Telegram mesajlarını nasıl görebilirim?

Eşinizin Telegram mesajlarını görmek isteyebilirsiniz. Bu durumda ebeveynler için anlattığımız yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntem ücretsiz ve basit bir yöntemdir. Ancak eşinize yakalanmamak adına mesajları o açtıktan sonra okumalısınız. Ayrıca mesaj sildiğinizde ya da mesaj gönderdiğinizde asıl Telegram kullanıcısı bunu fark edecektir.

Telegram İzleme

Burada bahsettiğimiz yöntemi Telegram izleme yöntemi olarak da adlandırabiliriz. İnsanlar sevdiklerinin kimlerle konuştuğunu merak edebilirler. Bu durumda ise izleme programı ya da buna benzer yöntemlere başvuruyorlar. Bizler burada programsız bir şekilde başkasının mesajlarını görme yöntemini detaylı şekilde anlattık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu