Haber

Bdv KK, Bir Derdim Var Üye Olmadan Anlat 2023

Bir derdim var KK, Bdv kk derdini anlat. Kadınlar kulübü bir derdim var üye olmadan sorunlarını hemen anlatmaya başla.

Kadınlar, bilmedikleri soruların yanıtını bulmak için interneti sıklıkla kullanırlar. İnternette kadınlar için oluşturulmuş yüzlerce forum ve internet sitesi bulunmaktadır. Aklıma takılan soruyu nereden sorabilirim diyenler için “Bir Derdim Var KK” başlığında nasıl yapabileceğinizi detaylı şekilde anlattık.

Kadınlar, akıllarına takılan ve cevabını merak ettikleri soruları buradan sorup yanıtlarını alabilirler. Bu tür platformlarda diğer kullanıcıların yorumlaması ile bilgi alışverişi yapılır. Bir Derdim Var KK haberimizde bütün bunları sizin için detaylandırdık.

BDV KK

Kk bdv, bir derdim var başlığı altında çeşitli konularda sorular ve cevapları bulunmaktadır. Probleminizi yazdıktan sonra diğer kullanıcılar tarafından yanıtlar gelir. Gelen bu yanıt ve önerileri okuyarak probleminize çözüm bulabilirsiniz. Sorulan bazı örnek sorular:

  • Ağlayamamam normal mi?: Uzun süredir ağlayamıyorum. Bazı durumlara çok üzülüyorum ama ağlayamıyorum. Acaba bir hastalığım falan mı var?

Kadınlar Kulübü BDV

Kadınlar Kulübü BDV menüsünden herkes konu açabilir ya da daha öncesinde oluşturulmuş olan konulara yorum yapabilirler. Kadınlar kulübü forumunun BDV kategorisinde en çok sorulan ve yanıtı merak edilen sorular ise:

  • Sürekli Uykum geliyor: Bir süredir sürekli uykum geliyor. Gece çok erken saatte uyusam dahi gün içerisinde kendimi çok yorgun ve uykum var gibi hissediyorum. Ayrıca zaman zaman ateşimin de çıktığını hissediyorum. Fakat doktora gittiğimde bir problem olmadığını söyledi.
  • Sevgilim benimle ilgilenmiyor ne yapmalıyım: 5 yıldır beraberiz ve bir yıl önce sözlendik inşallah bu yaz sonu evleniyoruz. Ancak ilişkinin ilk 2 buçuk yılında çok ilgi gösteriyordu sürekli beni arardı aşırı ilgiliydi. Bir süredir işi yüzünden çok nadir görüşüyoruz ve artık eskisi kadar aramıyor.

Bir derdim var kadınlar kulübü sayfasından sorunlarınızı yaşadığınız problemleri ya da bir durum karşısında ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Diğer üyeler tarafından öneriler kısa süre içerisinde gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu