Güncel Bilgiler

Bim Ayran Fiyatları 2022, Dost Ayran Fiyatları

Bim ayran fiyatları? Bim Dost ayran fiyatı ne kadar? Türk mutfağının değişmez içeceği olan yerli ve milli içeceğimiz ayran Bim marketlerinde kaç TL’ye satılıyor? Bim Marketlerinde satılan Dost ayran fiyatları ile ilgili bilgileri makalemizde bulabilirsiniz. İşte merak ettiğiniz fiyat bilgileri.

Türk mutfağına ait olan ayran beş yüzlü yıllarda Göktürkler tarafından ekşiyen yoğurdun düzelmesi için üzerine su konmasıyla bulunmasından günümüze kadar sofralarımızda yer bulan ve değişmeyen içeceğimiz olmuştur. Diğer içeceklere göre çok uygun fiyatlı olsa da Süt ve süt ürünlerinin fiyatlarındaki ani artış ile birlikte orta ve alt gelirli çalışanlar için uygun fiyatlı olanını almaya yönlendirmiştir.

Uygun fiyatlı ürün denince Bim gibi marketler ilk akla gelen yerlerdir. Bim marketlerinde satılan ürünleri kendi üretim çiftlikleri ve fabrikalarından üretir. Araya taşeron girmediğinden diğer markalardan çok daha uygun fiyatlı olarak bulmak mümkündür. Sür ve süt ürünlerinde ise Bim market denince akla gelen ilk marka Dost ürünleridir.

Bim Ayran Fiyatları

Bim ayran fiyatları ne kadar? Bim marketlerinde ayran olarak Dost marka ürünler satılmaktadır. Dost marka ayran kullanan tüketicilerden herhangi bir olumsuz geri dönüş olmamıştır. Tat, yoğunluğu ile diğer markalardan neredeyse hiçbir farklı olmayan marka fiyat bakımından diğer markalardan çok daha uygun olması ile tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Dost Ayran Fiyatları

Dost ayran fiyatları. Dost ayran ile ilgili internet üzerinden yorumlara bakarsanız oldukça beğenilen bir ayran olduğunu sizde göreceksiniz. Bim marketlerinde satılan Dost marka ayranlar Bardak ayran (200 ml) ve 1.5 LT olarak satılmaktadır. Fiyatları da oldukça uygun olan Dost ayran fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Dost Ayran 1.5 litre Fiyatı: 15.50 TL

Dost Bardak Ayran Tam Yağlı (200 ml) Fiyatı : 2.25 TL

Dost Bardak Ayran Tam Yağlı 20’li Koli Fiyatı: 45 TL

Piyasalarda oluşan fiyat dalgalanmalarından kaynaklı en güncel ücretlendirmeleri Bim marketlerinden öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu