Güncel Bilgiler

Bim Çay Fiyatları 2022 Bim 1 KG Çay Fiyatı

Bim çay fiyatları ne kadar? Bim Berk çay fiyatları? Bim Çaykur çay fiyatları? Bim Lipton ne kadar? Bim Doğuş çay fiyatları? Bim meyve çayları fiyatları ne kadar? Çay Bim marketlerinde ne kadar hangi marka çaylar Bim de satılıyor bu bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bim bir çok ürünü kendi üretici firmalarında veya anlaşmalı firmalardan toptan alarak daha uygun bir şekilde tüketiciye iletmekte. Perakende satış olarak Türkiye’nin en büyük market zincirleri arasında bulunan Bim birçok çay markasının da satışı ve üretimine sahip.

Bim çay fiyatları diğer markalara göre daha uygun olsa da ülke geneli çay fiyatları yükseldiğinden Bim de bu ürünleri piyasanın altında olsa da diğer markalara yakın fiyatta satmakta. Tabi tüketici için önemli olan bütçesi olduğundan fiyat araştırması yapması gerekmekte. Sizin ile paylaştığımız fiyatlar güncel olsa da piyasadaki dalgalanma nedeniyle fiyat artışları olabilir ve etiket fiyatları değişebilir. Bim marketlerinde satılan çay fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bim Çay Fiyatları 2022

Bim çay fiyatları son dönemde çay sevenlerin en çok arattığı sorulardan biri haline geldi. Kahvaltıların olmazsa olmazı olan çay pandemi ve sonrası ekonomik kriz ile birlikte oldukça yükseldi. Tabi bundan en çok etkilenen yine tüketiciler oldu. Artık çay almak isteyenler kalitelisi kadar uygun fiyatlı olanları da tercih etmeye başladı.

Bim Berk Çay Fiyatları

Bim tarafından üretilen Berk çay bu sebeple son dönemde oldukça çok tercih edilmeye başlandı. Önceki dönmelerde Çaykur en çok tercih edilen çay markasıyken fiyatların yükselmesi ile Berk çay da çok terci edilmeye başladı.

Bim Berk Rize 1 KG: 43,50 TL

Bim Berk Harman 1 KG: 42,50 TL

Bim Berk Tiryakim 1 KG: 48,50

Bim Berk Filiz Çay 500 GR: 22,75 TL

Bim Berk Bergamotlu Siyah Çay 500 GR: 27,50 TL

Bim Berk Bergamotlu Siyah Çay 100 GR: 9,50 TL

Bim Berk Opa Ceylon Çay 400 GR: 79,50 TL

Bim Berk Demlik Poşet Siyah Çay 48’li: 19,50 TL

Bim Berk Bardak Poşet Siyah Çay 25’li: 11,50 TL

Bim Çay Fiyatları

Bim kendi ürettiği çaylar gibi toptan da çay alarak perakende bir şekilde satmakta. Bu çay gurupları Lipton, Çaykur, Doğuş gibi çokça tüketilen ve tadı da beğenilen çay markalarıdır. Ağız tadını değiştirmek istemeyenler ücreti fazla da olsa bu markaları tercih etmekte. Tabi herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamak için markete gitmeden önce çay fiyatlarını araştırmakta fayda olduğundan sizin için güncel çay fiyatlarını paylaştık.

Bim Çaykur Rize Turist Çay 1 KG: 73 TL

Bim Çaykur Tiryaki Çay 1 KG: 72 TL

Bim Lipton Doğu Karadeniz Çay 1 KG: 72,50 TL

Bim Lipton Demlik Poşet Siyah Çay 48’li: 29,50 TL

Bim Doğuş Filiz Çay 1 KG: 72,50 TL

Bim Efor Siyah Çay Rize 1 KG: 47,50 TL

Bim Bitki Çayı Fiyatları

Bim de bitki çayı çok fazla kişi tarafından tüketilmediğinden bim çok fazla çeşit getirmemekte. Genel olarak Doğadan markasının bitki çayları bulunduğundan 20’li poşet çay 13,50 TL olarak satılmakta.

Ayrıca Bim Aktüel’i takip ederek haftalık indirimlerde daha uygun fiyatlı çay olunca satın alabilirsiniz. Haftalık salı günleri gıda ürünlerinde indirimli ürünleri takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu