Güncel Bilgiler

Bim Kaşar Peynir Fiyatları 2022 Aralık 1 Kg Kaşar Peynir Fiyatı

Bim kaşar peynir fiyatları? 1 Kg kaşar peynir kaç TL? Bim Aknaz kaşar peynir kaç TL? Bim Kaanbey kaşar peynir fiyatı ne kadar? Bim market fiyatları ile ilgili makalelerimizde sizin için bu hafta Bim marketlerinde satılan ve Bim Aktüel günlerinde gelen kaşar peynir fiyatlarını araştırdık. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Bim marketlerinin çok tercih edilmesinin başlıca sebebi uygun fiyatlı ve güvenilir bir market zinciri olmasından kaynaklıdır. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz nedeniyle bir çok ürün gamında yapılan artışlar en çok süt ve süt ürün grubuna yansıdı.

Bu sebeple kaşar peynir fiyatları oldukça yükseldi. Bim kaşar peynir fiyatlarının diğer firmalara göre daha az yükselmesinin sebebi ise kendi ürünlerini satmasından kaynaklıdır. Piyasaların durumundan kaynaklı fiyatlarda ani değişiklikler olabileceğinden en doğru bilgi mağazalardan alabilirsiniz.

Bim marketleri kendi üreticilerinden gelen ürünleri satarak tüketiciye daha uygun fiyat sunuyor. Bunun yanında bildiğimiz büyük markaları da reyonlarında bulmak mümkün. Toptan alarak tüketiciye perakende bir biçimde sunduğundan çok daha uygun fiyatlı olarak ürünleri bulmamız mümkün.

Bim Kaşar Peynir Fiyatları 2022

Bim kaşar peynir kaç TL? Kahvaltıda ve atıştırmalık olarak hazırladığımız tost gibi ürünlerde sıklıkla kullandığımız kaşar peynir son dönmelerde oldukça zam alan ürünlerden biridir. Bim gibi marketler ise kendi ürettiği ürünleri tüketiciye daha uygun bir fiyatla sunmakta. Bu ürünler Aknaz ve Kaanbey markaları altında Bim marketlerinde satılan kaşar peynirlerdir.

Bim Aknaz Kaşar Peynir Fiyatı 2022

Bim Aknaz kaşar peynir fiyatları. Aknaz markası Bim için üretim yapan firmaların başında gelmektedir. Bim markası olduğundan diğer markalara göre biraz daha uygun fiyatlı olan marka aktüel günlerinde oldukça uygun fiyatlı olarak bulmak mümkün.

Bim Aknaz Tam Yağlı Tost Peyniri 2 Kg: 160 TL

Bim Aknaz Tam Yağlı Tost Peyniri 1.50 Kg: 119 TL

Bim Aknaz Dilimli Tost Peyniri 1 Kg: 103 TL

Bim Aknaz Dilimli Tost Peyniri 500 Gr: 51,50 TL

Bim Aknaz Tost Peyniri 500 Gr: 48,50 TL

Bim Aknaz Tost Peyniri 1 Kg: 97 TL

Bim Kaanbey Kaşar Peynir Fiyatı 2022

Bim Kaanbey kaşar peynir kaç TL? Aknaz gibi Kaanbey firması da Bim marketleri için üretim yapan fabrikalardan birdir. Bu sebeple sadece Bim mağazalarında ve Bim aktüel günlerinde satışa çıkan bir üründür. Bim Kaanbey kaşar fiyatları listesi aşağıdaki gibidir.

Bim Kaanbey Tam Yağlı Taze Kaşar 700 Gr: 72,50 TL

Bim Kaanbey Tam Yağlı Taze Kaşar 1 Kg: 103 TL

Bim Kaşar Peynir Fiyatları

Bim kaşar peynir fiyatları ne kadar? Bim marketler zincirinde kendi ürettiği ürünler dışında farklı birçok marka ile de anlaşma yaparak uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Bu ürün gamı içerisinde en çok kaşar peynir markaları ile anlaşma yapmıştır. Bim marketlerinde ve Bim aktüel ürünlerinde satılan kaşar peynir marka ve fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Altınkılıç Gurme Trakya Eski Kaşar Peynir 300 Gr: 47,50 TL

Binvezir Tam Yağlı Taze Kaşar Peynir 225 Gr: 27,50 TL

Binvezir Tam Yağlı Taze Kaşar 500 Gr: 54,50 TL

İçim Tost Peyniri 2 Kg: 179 TL

Özgüllü Tam Yağlı Dilimli Tost Peyniri 1 Kg: 95 TL

Özgüllü Tam Yağlı Dilimli Tost Peyniri 1.5 Kg: 145 TL

Özgüllü Kaşkaval Tam Yağlı 600 Gr: 69,50 TL

Güneşoğlu Taze Kaşar Peynir 400 Gr: 42,50 TL

President Kaşar Peynir 600 Gr: 75 TL

Pınar Tost Peyniri 600 Gr: 65 TL

Pınar Taze Kaşar 400 Gr: 52 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu