Güncel Bilgiler

Bim Noodle Fiyatları 2022 Aralık BİM 5’li Indomie Noodle Fiyatı

Bim noodle fiyatları? Bim 5’li Indomie Noodle kaç TL? Bim Nudo noodle kaç TL? Hazır ve zahmetsiz doyurucu yemek için en uygun ürünlerden biride noodle Bim marketlerinde satılan ve hazır yemek reyonunda bulunan noodle fiyatları hakkında bilgiyi makalemizde bulabilirsiniz. Şunu da hatırlatalım ki piyasalardaki hareketlilikten kaynaklı en doğru fiyat bilgisini mağazalardan öğrenebilirsiniz.

Noodle uzak doğu ülkelerinde çokça tüketilen bir erişte ve şehriye türüdür. Uzun şeritler halinde mayalanarak üretilen noodle gün geçtikçe ülkemizde de tüketimi artmaktadır. Bir çok farklı markanın ürettiği noodle Bim marketlerinde Indomie markası tarafından üretilmektedir. 120 Gr ve 75 Gr olarak Paket halinde satılıyor.

Noodle hem paket olarak hem de bardakta satılan çeşitleri vardır. Bardakta satılan noodle’lere ambalajını kaldırdıktan sonra bardağın içerisinde sıcak su koyarak 3 dakika bekletmeniz yerli oluyor. Pakette satılana ise bir kaba koyarak sıcak su koymanız gerektiğinden çok az daha zahmetlidir.

Bim Noodle Fiyatları

Bim noodle kaç TL? Bim birçok farklı ürünü reyonlarında bulundurmakta. Özellikle diğer markalara göre daha uygun fiyatlı olarak satıldığından birçok tüketici tarafından da tercih ediliyor. Bardakta noodle üzerindeki gramajı 60 gramdır. Çok fazla çeşidi olmasa da hızlı bir şekilde bir şeyler atıştırmak isteyenlerin imdadına yetişir. Bim Indomie Bardakta Noodle 60 Gr fiyatı 8,50 TL‘dir.

Ayrıca Bim aktüel sayfasını takip ederseniz belirli haftalarda Nudo markasının Tavuk ve Köri soslu noodle sini çok uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz. Bim Nudo Noodle 70 Gr fiyatı 2,50 TL’dir.

Bim Körili Jumbo Noodle Kaç TL

Bim körili jumbo noodle 120 gram olan ürün fiyatı ise diğerlerine ürünlere göre oldukça uygundur. Bim aktüel ürünleri olarak belirli haftalarda markette satılan ürün oldukça hızlı bir şekilde tükeniyor. Ürünün çok talep görmesinin en büyük sebebi ise uygun fiyatlı olması Bim Indomie Körili Jumbo Noodle 120 Gr fiyatı 4,75 TL’dir.

BİM 5’li Indomie Noodle Fiyatı

BİM 5’li Indomie noodle kaç TL? Indomie markası çok farklı tatlarda noodle üretimi yapmakta. Bunlar Körili, Sebzeli, Tavuklu, Dana etli, Special gibi farklı tatlarda ürettiği ürünler farklı market zincirlerinde sunulmakta. Bu market zincirleri arasında Bim marketleri de bulunmakta. 5’li Indomie noodle avantaj paketi olarak satılır toplam gramı 350 ve içerisindeki her bir paket ise 70 gramdır. Bim 5’li Indomie noodle fiyatı 17,50 TL‘dir.

Doyuruculuğu yüksek bir ürün olan noodle kalorisi çok olduğundan vücudu tok tutar. Hazırlanışı da oldukça basit bir ürün olduğundan öğrenci ve bekarların tercih ettiği bir ürünüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu