Güncel Bilgiler

Bim Pirinç Fiyatları 2022 Kasım Bim Osmancık Pirinç 5 KG Fiyatı

Bim pirinç fiyatları ne kadar oldu? Bim Efsane Osmancık pirinç fiyatı kaç TL? Bim pilavlık pirinç fiyatı? Bim 2.5 KG Baldo pirinç fiyatı ne kadar? yazımızda sizin için Bim marketler zincirindeki pirinç fiyatlarını derledik işte detaylar.

Mutfak kültürümüzün bir parçası olan ve sulu yemeklerin yanında olmazsa olmazı pirinç pilavı için zararlı olduğu söylense de doyuruculuk ve vitamin bakımından faydası olan bir üründür. Alım gücünün düşmesi ile gıda ürünlerinde olduğu gibi pirinç fiyatlarını da etkiledi. Bim gibi alışveriş marketleri gıda ürünlerini piyasaya göre daha uygun sattığından birçok kişi Bim pirinç fiyatlarını merak etmekte. 1 KG pirinç kaç TL Bim? şeklinde aramalar ile Bim satış marketindeki fiyatları araştırmakta.

Bu doğrultuda Bim’de ki pirinç fiyatları piyasaya göre daha ucuz algısı oluşmakta. Peki gerçekten de Bim de bulunana pirinç fiyatları diğer marketlere göre daha ucuz mu? Bim de hangi marka pirinç satılmakta? Bim pirinç fiyatları ne kadar? Piyasanın koşulları göz önünde bulundurursak günlük olarak fiyatlar değişiklik göstereceğinden marketteki fiyatlar ile farklılık gösterebilir.

Bim Pirinç Fiyatları

Sofralarda sıklıkla tüketilen buğdaygillerden biri olan pirinç uygun fiyatlı marketlerden alımı bütçe açısından daha çok tercih edilmektedir. Farklı çeşitleri bulunan pirincin fiyatları da her çeşit için değişmekte. Osmancık, Baldo, Yasemin, Pilavlık, Yerli gibi çeşitleri Bim’de bulmak mümkün.

Bim 1 KG Pirinç Kaç TL 2022

Çekirdek ailelerin ve fazla pirinç tüketmeyenlerin genelde tercih ettiği 1 KG pirinçlerin fiyatı ekonomik açıdan en uygun olanlarıdır. Ekonominin kötüye gidişinden kaynaklı fiyatlar her gün değişebildiğinden etiket fiyatıyla farklılık gösterebilir. 1 KG pirinç fiyatları listesi Bim marketlerde şu şekildedir.

Efsane Osmancık Pirinç 1 KG: 22 TL

Efsane Baldo Pirinç 1 KG: 26,50 TL

Efsane Ekonomik Pirinç 1 KG: 14 TL

Efsane Yasemin Pirinç 1 KG: 25,50 TL

Efsane Pilavlık Yerli Pirinç 1 KG: 17,25 TL

Lezzet-i Efsane Basmati Pirinç 1 KG: 32,50 TL

Bim Efsane 2,5 KG Pirinç Kaç TL 2022

Bim pirinç fiyatları çeşitlerine göre farklılık gösterdiği gibi KG olarak daha fazla aldığınızda daha uygun fiyatlı olarak satın almış oluyorsunuz. Ayrıca Bim Aktüelleri takip ederseniz çok daha uygun fiyatlı olarak ürünü alabilirsiniz. 2,5 KG olarak sadece Yerli, Baldo ve Ekonomik pirinç Bim marketlerinin raflarında bulabilirsiniz.

Efsane Baldo Pirinç 2,5 KG: 64,50 TL

Efsane Ekonomik Pirinç 2,5 KG: 33.50 TL

Efsane Pilavlık Yerli Pirinç 2,5 KG: 42,50 TL

Bim Efsane 5 KG Pirinç Kaç TL 2022

Bim mağazalarında ve aktüelde satılan ve en uygun fiyatlı 5 KG pirinç olan Efsane Osmancık pirinç 5 KG aktüele özel 75 TL olarak sunulmakta. Uygun fiyatlı olduğundan çok hızlı bir şekilde tükendiğinden her mağazada bulamayabilirsiniz. Ayrıca Bim mobil uygulaması ve Aktüel üzerinden haftalık indirimleri ve indirime giren pirinç çeşitlerini kontrol ederek daha uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu