Güncel Bilgiler

Bim Pizza Fiyatları 2022 – 4’lü Pizza Fiyatı

Bim pizza fiyatları ne kadar? Bim Superfresh pizza fiyatı? Bim 4’lü pizza fiyatı ne kadar? Bim marketlerinde satılan hazır yemek ürünleri arasında bulunan pizzalar hakkında merak ettiğiniz ücretlendirme bilgilerini ve fiyatları listeleri hakkında bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Hazır yemek sektörü çok hızlı bir şekilde büyüyerek birçok ürünü tüketiciye sunmaya başladı. Bu çeşitli ürünler arasında en çok tercih edilen hiç şüphesiz pizzalardır. Donmuş pizzayı sadece fırında birkaç dakika ısıtarak sofranıza servis edebiliyorsunuz. Pizzada son zamanlarda gelen zamlardan etkilenen ürünler arsında yer alıyor.

Market sektörünün en önde gelen firması olan Bim marketlerinde de hazır yemek ürünleri bulunmakta. Ayrıca ücret politikasının diğer yerlere göre daha uygun olmasından kaynaklı birçok tüketici Bim marketlerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Bim marketlerinde satılan pizza çeşitleri ve pizza markaları ile ilgili tüm bilgiler yazımızın devamında. Ayrıca devamlı gelen fiyat güncellemelerinden kaynaklı market fiyatları ile farklılık gösterebilir. En doğru bilgiyi Bim marketlerinden görüntüleyebilirsiniz.

Bim Pizza Fiyatları

Bim marketlerinde birçok büyük firmalar gibi kendi üretimleri olan hazır yiyeceklerde sunulmakta. Bu ürünler diğer marketlere göre daha uygun fiyatlı olduğu gibi Bim Aktüel günlerinde çok daha uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz. Dondurulmuş hazır gıda reyonunda bulunan pizza bekar ve öğrenciler başta olmak üzere bir çok tüketici tarafından da tercih ediliyor. Bim marketlerinde satılan pizza markaları Superfresh, Lezzethane, Pek Food, İnci markalarıdır.

BİM Pizza Lezzethane Fiyatı

Bim marketlerinde satılan pizzalar arasında çok tercih edilen markalardan biri olan ve Lezzethane Bim alt markalarından biridir. Bu sebeple diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz. Lezzethane firması Pizza dışında Bim için Lahmacun, Milföy Hamuru, Peynirli Sigara Böreği, Tepsi Böreği (Peynirli – Ispanaklı) gibi birçok ürününde üretimini yapmakta. BİM Pizza Lezzethane fiyatı 4 adet 240 Gr olarak 34,75 TL’dir. Bim donmuş gıda reyonunda satılmakta. Tabi en güncel ücret bilgisini Bim marketlerinden alabilirsiniz.

BİM Superfresh Pizza Fiyatları

Superfresh Türkiye’deki en büyük donmuş gıda üreticilerinden bir tanesidir. Bim marketlerinde Superfresh markasının birçok ürününü bulabilirsiniz. Dondurulmuş bezelye, Pizza, Mısır, Sebzeli Burger gibi birçok hazır gıda ürününü Bim marketlerinde satmakta. En güncel fiyatları yine Bim marketlerinden öğrenebilirsiniz.

Bim Superfresh Pizza King Slimmo 4 adet 150 Gr 39,50 TL

Bim Superfresh Pizza Tost 250 Gr 19,50 TL

Bim 4’lü Pizza Fiyatları

Bim 4’lü pizza fiyatları? Bim marketlerinde satılan pizzalar bazı markalar daha uygun olması için 4’lü olarak satmaktadır. Bu firmalar Superfresh, Pek Food, İnci markalarıdır. 4’lü paketlemek üretim maliyetlerini düşürdüğü için bu tüketiciye daha uygun fiyatlı ürünleri alma şansı tanımaktadır. En güncel ve doğru fiyat bilgisi için Bim marketlerine gitmeniz gerekmektedir.

Pek Food Pizza Tavuklu Turka 4’lü 820 G 49 TL

Bim Superfresh Pizza King Slimmo 4 adet 150 Gr 39,50 TL

İnci Pizza 4’lü 880 Gr 35,75 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu