Güncel Bilgiler

Bim Şeker Fiyatları 2022, 5 KG Toz ve Küp Şeker Fiyatları

Bim şeker fiyatları ne kadar? Bim toz şeker fiyatları? Bim küp şeker fiyatları? 5 KG toz şeker fiyatı ne kadar? toz ve küp şeker alırken merak edilen konulardan biri olan şeker fiyatları ile ilgili Bim toptan fiyatına perakende satış mağazalarında ne kadar olduğunu makalemizde bulabilirsiniz.

Ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği günümüzde zamların en çok temel gıda ürünlerine geldi. Buda insanların alım gücünün düşmesine sebep oldu. Neredeyse her mutfakta olması gereken şeker en çok zam alan ürünlerin başında geliyor. Bunun başlıca sebebi üreticilerin ürünlere uyguladığı fiyat tarifeleridir.

Tüketicide bütçesini düşündüğünden en uygun fiyatlı satıcıların başında gelen Bim şeker fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Bim de ürünler kendi üreticileri tarafından üretildiğinden daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkabiliyor. Bazen de Aktüel ürünleri olarak daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkabiliyor. Tabi dikkat edilmesi gereken husus fiyatların devamlı olarak güncellenmesinden kaynaklı etiket fiyatları değişmiş olabilir.

Bim Şeker Fiyatları 2022

Bim şeker fiyatları ne kadar merak edilen konulardan biridir. Bim kendi üreticisi ve anlaşmalı olduğu fabrikalardan ürünleri toptan olarak alarak perakende bir satış yaptığından diğer küçük ölçekli marketlerden daha ucuz şeker ve diğer ürünlerden bulmak mümkün. Bim de bulunan şeker markaları “Zümrüt, Tat küpü, Bor, Irmak, Safi, Nar” gibi markalar bulunmakta.

Bim Toz ve Küp 1 KG Şeker Fiyatları

Sadece çay için değil tatlı ve pastalar içinde kullanılan toz şeker fiyatları bir çok kişi tarafından merak edilmekte. Güncel olarak Bim mağazalarından sizin için şeker fiyatlarını listeledik. Bim de en güncel toz şeker fiyatları aşağıdaki gibidir.

Bim Bor Toz Şeker 1 KG: 26 TL

Bim Safi Toz Şeker 1 KG: 24,50 TL

Bim Safi Küp Şeker 1 KG: 26 TL

Bim Tat Küpü Küp Şeker 1 KG: 31 TL

Bim Irmak Toz Şeker 1 KG: 26 TL

Bim Irmak Küp Şeker 1 KG: 29 TL

Bim Nar Küp Şeker 1 KG: 26 TL

Bim Nar Toz Şeker 1 KG: 27 TL

Bim Toz ve Küp 5 KG Şeker Fiyatları

Hem evde hem iş yerleri için daha ekonomik olması için 5 KG şeker alarak bütçedeki yükü uzun vadede düşürmek çoğu vatandaş tarafından düşünülmekte. Tabi bu hesaplamayı yapabilmek için Bim 5 KG şeker fiyatlarını da bilmek gerekir. Güncel Bim 5 KG şeker fiyat listesini sizin için aşağıda listeledik.

Bim Irmak Toz Şeker 5 KG: 122,50 TL

Bim Bor Toz Şeker 5 KG: 122,50 TL

Bim Zümrüt Toz Şeker 5 KG: 122,50 TL

Bim Nar Toz Şeker 5 KG: 122,50 TL

Bim Tat Küpü Toz Şeker 5 KG: 122,50 TL

Bim mağazalarındaki şeker fiyatlarını sizin için listeledik bu listedeki fiyatlar güncel olmasına rağmen günlük fiyat artışı ve ekonominin kötü olmasından kaynaklı Bim mağazalarındaki etiketler farklı olabilir. Daha uygun fiyattan satın almak isterseniz Bim Aktüel eklerindeki haftalık indirimli ürünlerde şekerler için bir indirim var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu