Güncel Bilgiler

Bim Tereyağı Fiyatları 2022 Aralık Pervin Tereyağı Fiyatı

Bim tereyağı fiyatları ne kadar? Bim Pervin tereyağı kaç TL? Bim marketlerinde satılan en uygun fiyatlı tereyağı hangisi? Bim marketlerinde satılan ürünler ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına makalemizden ulaşabilirsiniz. Bim Tereyağı fiyatları ile ilgili listeleri yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca fiyatlar günlük olarak zamlanabileceğinden en doğru ücret bilgisini Bim marketlerden alabilirsiniz.

Bim açıldığı günden buyana süper market anlayışını değiştirerek, büyük ve küçük ölçekli marketlerden daha uygun fiyatlı ürünleri bize sunuyor. Bim marketler zinciri kendi fabrikalarında ve çiftliklerinde ürettiği ürünleri aracı firma olmadan tüketiciye sunduğundan fiyatları da diğer firmalara göre daha uygun olabiliyor.

Tereyağı bir süt ürünü olduğundan ve ülkemizdeki ekonomik kriz nedeniyle en çok fiyat artışı alan ürünler arasında gelmekte. Vücut sağlığı bakımından oldukça yararlı bir besin olmasına rağmen yüksek fiyatlar nedeniyle birçok tüketici artık tereyağı almak için en uygun fiyatlı ürünleri tercih etmeye başladı. Uygun fiyatlı ürün denince de akla ilk gelen marketlerin başında Bim gelmekte.

Bim Tereyağı Fiyatları 2022

Bim tereyağı fiyatları kaç TL? Bim kendi fabrikalarında ürettiği ve anlaşmalı olarak birçok farklı tereyağı markasını marketlerinde satmakta. Bu markalar Pervin, Kebir, Pınar ve Ekici tereyağlarıdır. Bu ürünleri özellikle aktüel günlerinde çok daha uygun fiyatlı olarak bulmanız mümkün. Bim marketlerinde satılan terayağı fiyatları aşağıda listelenmiştir.

Bim Pervin Tereyağı Fiyatı

Bim Pervin tereyağı kaç TL? Bim marketler zincirinin bir ürünü olan Pervin markası son dönemde süt ürünlerinin fiyatlarının artması ile oldukça rağbet görmeye başladı. Sadece Bim mağazalar zincirinde bulabileceğiniz Pervin marka tereyağı fiyatları şu şekildedir.

Pervin %82 Süt Yağlı Tereyağı 250 Gr: 29,90 TL

Pervin Kozalak Tereyağı %82 Süt Yağlı 350 Gr: 44,50 TL

Pervin %82 Süt Yağlı Tereyağı 1 Kg: 109 TL

Bim Tereyağı Kaç TL

Bim marketlerinde satılan tereyağları Bim kendi üretimi olduğu gibi bazı markalarla da anlaşma yaparak toptan alarak perakende bir şekilde satışı yapılmaktadır. Bu sebeple diğer marketlere göre daha uygun bir şekilde ürünleri bulmanız mümkün olabilir. Bim tereyağı fiyatları;

Kebir %80 Süt Yağlı Tereyağı 1 Kg: 111 TL

Kebir %80 Süt Yağlı Tereyağı 500 Gr: 69,50

Kebir %80 Süt Yağlı Tereyağı 250 Gr: 40,50 TL

Ekici Rulo Tereyağı 1 Kg: 119 TL

Pınar Tereyağı 700 Gr: 89,50 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu