Güncel Bilgiler

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları 2022 Bim 16’lı Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bim tuvalet kağıdı fiyatları? Bim 16’lı tuvalet kağıdı fiyatları? Bim 12’li tuvalet kağıdı fiyatları ne kadar? Bim marketler zincirinde satılan ve Bim aktüel de indirime giren tuvalet kağıtları ile ilgili güncel fiyat bilgisini makalemizin devamında görüntüleyebilirsiniz.

Bim marketlerinde satılan bir çok ürün gibi tuvalet kağıtları da diğer mağazalara göre biraz daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bunun nedeni anlaşmalı olduğu fabrikalardan Bim için özel üretilen ürünler olduğu için ücretlendirmesi Bim market tarafından ayarlanıyor.

Doların yükselmesi en çok kağıt üreticilerinin ürünlerini etkilediğinden en büyük zarar ise tüketiciye yansıdı. Fiyatların artması ile tuvalet kağıtlarında %200’ü aşan fiyat artışları gerçekleşti. Fiyatların bu denli artışı sebebiyle tüketicilerde en uygun fiyatlı ürünü almak için Bim gibi büyük market zincirlerindeki ürünleri araştırıyor. Burada her ne kadar güncel bilgi paylaşsak da piyasadaki fiyat artışları nedeniyle en doğru ücret bilgisini mağazalarda bulabilirsiniz. belirttiğimiz ücretlendirmeler

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları 2022

Bim tuvalet kağıtları kaç TL? Tuvalet kağıtlarında önceden daha çok kalite aranırken artık ekonomik olması birinci öncelik durumuna geldi. Bim gibi büyük marketlerde satılan ürünler kalite bakımından biraz daha düşük olsa da fiyat bakımından oldukça fazla rağbet görmekte. Bim mağazalar zinciri de bu sebeple kendi fabrikalarında ürettiği tuvalet kağıtlarını daha uygun ücretlerle tüketici ile buluşturuyor.

Bim aktüel indirimleriyle;

Solo 8’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 29,50 TL

Familia 8’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 26,50 TL

Pofu 32’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 62 TL

Bim Queen Tuvalet Kağıdı

Queen tuvalet kağıdı Bim mağazalarına ait bir ürün olduğundan fiyatlandırması diğer markalara göre daha uygun olabiliyor. Queen tuvalet kağıtları parfümlü ve parfümsüz olarak 2 çeşidi vardır. Ayrıca 3 katlı olması nedeniyle oldukça yumuşak ve rağbet gören bir marka durumuna geldi.

Queen 3 Katlı 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 58,50 TL

Queen 3 Katlı 12’li Parfümlü Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 59,50 TL

Queen 3 Katlı 24’lü Parfümlü Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 69 TL

Queen 3 Katlı Deluxe Bambu 24’lü Parfümlü Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 79,90 TL

Bim Blume Tuvalet Kağıdı

Bim Blume tuvalet kağıtları Queen gibi Bim tarafından üretilen bir marka olduğundan fiyatıda oldukça uygun bir ürün. Bim mağazalarının en uygun fiyatlı tuvalet kağıdı olan Blume fiyatlandırması aşağıda listelenmiştir.

Blume 2 Katlı 12’lı Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 46,50 TL

Blume 2 Katlı 16’lı Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 58,50 TL

Blume 2 Katlı 24’lü Parfümlü Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 84,50 TL

Blume 2 Katlı 32’lı Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 72,50 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu