Güncel Bilgiler

Bim Un Fiyatları 2022 Kasım Bim 5 Kg Un Kaç TL

Bim un fiyatları ne kadar oldu? Bim 5 KG un ne kadar? Bim 10 KG un kaç TL? Bim de hangi marka un satılıyor? Bim mağazalarında satılan ürünler arasında çok tercih edilen ve evlerde pasta ve börekler için gerekli olan un fiyatları hakkında bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Tüketiciler artık market market gezip uygun fiyatlı ürün aramaktansa öncelikle internetten kısa bir araştırma ile en uygun fiyatlısını belirleyip direkt o markete gitmeyi tercih ediyor. Bu hem zaman hem de bütçe açısından ev ekonomisinde kazanç anlamına geliyor. Bu sebeple sizin için Bim un fiyatlarını paylaştık. Buradaki ürün fiyatları güncel olmasına rağmen günlük fiyat değişikliği olabileceğinden mağazalardan farklılık gösterebilir.

Ekonominin gidişatı ve üreticilerin fiyat artışı derken temel gıdaların başında gelen un fiyatları bile oldukça yükseldi. Bim marketler arasında en uygun olarak gözükmesine rağmen fiyatları çoğu kişiye yüksek gelmeye başladı.

Bim maketleri hem kendi ürettiği ürünleri sattığından hem de anlaşmalı oldukları fabrikalardan toptan bir şekilde ürünleri getirdiğinden daha uygun fiyatlı olarak bulmak mümkün. Ülkemizin yemek kültüründe de unlu pasta ve börekler geniş yer kapladığından bir çok tüketici bu ürünüler için en uygun marketleri araştırıyor. Peki en uygun marketlerden biri olan Bim de Un fiyatları ne kadar?

Bim Un Fiyatları 2022

Bim marketlerinde satılan markalar genelde belli markalar olsa da Bim aktüel ile farklı un markalarda salı günleri gelmekte. Her hafta salı günü bazı ürünlerde indirim ve yeni marka ürünler için Bim Aktüel’i takip edebilirsiniz. Bim de bulabileceğiniz un markaları Efsane ve Söke markaları genel olarak satılmakta aktüel ile birlikte Nora un markasını da bazı günler Bim raflarında bulmak mümkün.

Bim 1 Kg Un Kaç TL

Bim 1 Kg un fiyatı ne kadar? Bim marketler zincirinde satılan ve bim dışında diğer marketlerde bulamayacağınız Efsane markası Bim’e ait bir marka olduğundan daha uygun fiyatlı olarak bulmak mümkün. Efsane marka un fiyatı 1 Kg buğday unu 11,50 TL olarak satılmakta.

Bim 2 Kg Un Kaç TL

Bim 2 Kg un fiyatı ne kadar? Bim mağazalarında sabit olarak bulunan um markaları Efsane ve Söke markası bulunuyor. Efsane Buğday unu 2 Kg fiyatı Bim marketlerinde 22,50 TL olarak bulunmakta. Söke markasına ait unlarda Söke Özlüm buğday unu 2 Kg ise 22 TL olarak satılmakta.

Bim 5 Kg Un Kaç TL

Bim 5 Kg un fiyatı ne kadar? Un olarak en çok 5 Kg unlar alınmakta. Çok daha hesaplı ve uzun vadeli olarak alındığından fiyatları da Kg olarak nispeten daha uyguna geliyor. Bim marketlerinde Efsane 5 Kg un 55 TL olarak satılmakta. Aynı şekilde Söke Özüm 5 Kg buğday unu 54,50 TL olarak satılmakta.

Bim 10 Kg Un Kaç TL

Bim 10 Kg un fiyatı ne kadar? Çok fazla tercih edilmese de aylık alışverişlerde ve misafiri çok olanların tercih ettiği 10 Kg un fiyatları Bim marketlerde Bim Efsane buğday unu 10 Kg fiyatı 108 TL olarak satılmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu