Güncel Bilgiler

Bim Yoğurt Fiyatları 2022 Aralık Bim 5 Kg Dost Yoğurt Fiyatı

Bim yoğur fiyatları ne kadar? Bim Dost yoğurt kaç TL? Bim süzme yoğurt kaç TL? Bim meyveli yoğurt ne kadar? Bim marketlerinde satılan Dost yoğurt markasının ürünlerinin fiyatları ne kadar olduğu ile ilgili bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Hayvansal gıdalara ve temel tüketim ürünlerine peş peşe gelen zamlardan sonra tüketiciler bütçeleri ve ekonomilerine en uygun olan satıcılardan alışveriş yapmaya yönlendi. En uygun fiyatlara sahip marketlerden biri olan Bim yoğur fiyatları internette çokça aranmaktadır.

Tüketiciler artık lezzetten çok ekonomik olup olmadığıyla ilgilendiği ürünlerde öncelikli olarak toptan fiyatına perakende satış yapan marketlere başvuruyor. Bu marketlerden biri olan Bim’in kendi markası olan Dost yoğurt fiyat bakımından çokça tercih edilmekte. Geniş ailelerin genellikle daha gramajlı olarak tercih ettiği bir ürün olan yoğurt Bim de ne kadar?

Bim Yoğurt Fiyatları 2022

Bim yoğurt fiyatları tüketiciler tarafından aratılan bir konu. İnsan bünyesine çokça faydası olan ve hem kahvaltıda hem de diğer öğünlerde yemeklerin yanında kullanılan yoğurt fiyatları süt ve süt ürünlerine gelen zamlar ile oldukça yükseldi. Tüketicinin bütçesine en uygun olan ürün seçmesi için Bim mağazalarında satılan yoğurt fiyatlarını sizin ile paylaşıyoruz.

Bim Dost Yoğurt Fiyatları

Bim Dost yoğurt kaç TL? Bim mağazalarında satılan Dost yoğurt Bim’in kendi fabrikalarında üretilen bir süt ürünüdür. Dost markası süt ve süt ürünleri oldukça çok tercih edilmesinin sebebi diğer markalara göre biraz daha uygun fiyatlı olmasından kaynaklı. Ayrıca Dost yoğurtun Süzme yoğurt, Organik yoğurt, Light yoğurt, Probiyotik yoğurt ve Meyveli yoğurt çeşitlerini de Bim mağazalarında bulmanız mümkün.

Bim Dost Yoğurt Tam Yağlı 3 Kg Fiyatı: 42 TL

Bim Dost Yoğurt 1.5 Kg Fiyatı: 25,50 TL

Bim Dost Yoğurt Yarım Yağlı Bidon Yoğurt 2 Kg Fiyatı: 28,50 TL

Bim Dost Yoğurt 5 Kg Fiyatı: 57,50 TL

Bim Dost Probiyotik Yoğurt 1 Kg Fiyatı: 24,50 TL

Bim Dost Light Yoğurt 1 Kg Fiyatı: 16,50 TL

Bim Dost Kova Süzme Yoğurt 800 Gr Fiyatı: 43,90 TL

Bim Dost Tam Yağlı Süzme Yoğurt 900 Gr Fiyatı: 45,90 TL

Pınar Organik Yoğurt 1 Kg Fiyatı: 34,50 TL

Bim Meyveli Yoğurt Ne Kadar

Bim meyveli yoğur kaç TL? Bim mağazalarında Sek, Danone ve Dost yoğurt markalarını görmek mümkün. Bim aktüel ile bazı haftalar Pınar yoğurtta Bim mağazalarında satışa çıkmakta. Çocukların sıklıkla tercih ettiği yoğurt çeşidi olan meyveli yoğurtlarda Dost markası altında Bim’de satışa sunuluyor. Meyveli yoğurt olarak Tropik meyveli ve Karpuz – Çilek olarak meyveli yoğurtları raflarda görmeniz mümkün. Dost Gurme Meyveli Yoğurt 500 Gr fiyatı ise 12,50 TL olarak satılmakta.

Yoğurt hem direkt olarak tüketilebilir hem de çeşitli yemeklerin yapımında ana madde olarak kullanılabiliyor. Uygun fiyata yoğurt satın almak için Bim marketlerini ziyaret edebilirsiniz. Burada boyutuna göre yoğurtların fiyatını da inceleyebilirsiniz. Bim marketlerde meyveli yoğurtlar da bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu