Teknoloji

Bimcell Hat Fiyatları 2023 Bimcell Sim Kart Fiyatı

Bimcell hat fiyatları 2023 ve Bimcell sim kart fiyatları kaç TL? Bimcell yeni hat fiyatları hakkında detaylar haberimizde.

Bimcell hat fiyatları, gün geçtikçe operatörlerin yeni hat ücretleri ve tarife ücretlerine yaptığı zamlar nedeniyle Bimcell’in popülaritesi artmaya başladı. Türk Telekom alt yapısını kullandığı için Türk Telekom’un çektiği her yerde kullanıla bildiği için ve tarifelerinin uygun fiyatlı olmasından kaynaklı. Özellikle yeni hat alacak kişiler Bimcell’i tercih ediyor. Hem tarifelerinin uygun fiyatlı olması hem internet paketlerinin bolluğu hem de özel indirimlerden ötürü birçok kullanıcı Bimcell’e geçmekte. İnternet paketleri ve ek paketlerinin ücretleri de aynı tarifeleri gibi çok uygun fiyatlı olmasında diğer bir neden.

Türk Telekom alt yapısını kullanan bir operatör olmasından kaynaklı, birçok kişi tarafından ön yargılı olarak bakılsa da, Çekim kuvveti ve hediyeleri ile abone sayısını gün geçtikçe artırmakta. Abonelerin ön yargılarını yıkan bir operatör olmasında daha çok yeni abone gelmesine olanak tanıyor.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı 2023

Bimcell faturasız hat olarak yeni bir hat almak istediğinizde herhangi bir Bim markete giderek talepte buluna bilirsiniz. Bimcell faturasız hat fiyatları güncel olarak vergilerde dahil olmak üzere 105 TL olarak alına bilmektedir. Bu ücreti ödeyerek yeni bir faturasız hat alabilirsiniz. Fiyatın yüksek olması sizi korkutmasın bu ücretin büyük bit çoğunluğu yeni hat vergisidir.

Yeni hat vergisi yaklaşık olarak 90 TL’dir. Bimcell hattınızı aldınız ve sim kartınız kırıldı veya kayboldu herhangi bir Bim mağazasına giderek ücretsiz olarak sim kart değişikliği yapabilirsiniz.

Ayrıca yeni hat aldığınızda Bimcell tarafından hediye olarak 30 gün boyunca geçerli 300 Dakika, 300 SMS ve 9 GB internette hattınıza hediye olarak tanımlanır. Bu paketin hediye olarak tanımlanması için yapmanız gereken hattı aktif duruma getirdikten sonra 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Yeni Hat 19 TL

Bimcell Hat Fiyatları - Bimcell Yeni Hat Ücreti 2021

Bimcell yeni hat alan abonelere birbirinden değerli paketleri çok uygun fiyatlı olarak ve avantajlı kampanyalar ile sunmaktadır. Aboneye özel olarak sunulan bu paketlerden size en uygununu kendiniz seçerek kullanmaya başlaya bilirsiniz. Bimcell’in yeni abonelerine sunmuş olduğu en güzel paket ve herkesin almak istediği paket içeriği şu şekildedir.

  • 2 GB internet
  • 600 SMS
  • Bimcell ile sınırsız konuşma

Bu paketin ücreti sadece 19 TL’dir. Eğer bu paketi kullanmak isterseniz yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunabilirsiniz ve ya telefonunuzun SMS kısmından DOST 2GB yazıp 4551’e SMS göndererek paketi tanımlayabilirsiniz. Bimcell hat fiyatları güncel bilgiler.

Size gelecek onay SMS inden sonra paketi kullanmaya başlaya bilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 444 4 551 dir. Yeni hat alacaksanız herhangi bir tuşlama yapmadan beklerseniz müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Eğer mevcut hattınız var ise numaranızı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bimcell Faturalı Hat Fiyatı 2023

Bimcell faturalı hat şu anlık bulunmamaktadır. Diğer operatörlerde yeni hat ücreti faturalı hatlarda peşin olarak ödenmez. Her fatura döneminde yeni hat ücreti aylık olarak bir yıl boyunca düzenli olarak yansıtılır. Bir yıl bittikten sonra bu ücretler faturaya yansımaz. Bimcell faturasız hat tarife fiyatları ise bol internetli ve uygun fiyatlı olmasından kaynaklı birçok farklı operatördeki aboneler Bimcell’i tercih etmeye başladı. Hem bol içerikli paketler hem uygun ücret hem de çekim gücünün her geçen gün artması bunun başlıca sebeplerindendir. Haberimizde Bimcell hat fiyatları ile ilgili merak edilenleri yanıtladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu