Güncel Bilgiler

Blutv Bedava Hesap Üyelik 2022 Ekim Vodafone TV

Blutv bedava hesap 2022 güncel. Blutv bedava üyelikler. Vodafone TV kapanıyor Bedava blu tv hediye kodu haberimizde.

Blutv bedava hesap arayanlara müjde. Vodafone TV kapanıyor, 31 Mayıs 2022 tarihi itibariyle Vodafone TV tamamen kapanıyor. Kapandığı için kullanıcılarına 6 aylık Blu TV üyeliğini ücretsiz hediye ediyor. Blutv‘den canlı tv izleyebilir, film ve dizilere bakabilirsiniz. Ayrıca Blutv‘ye özel çekilen dizileri de yine uygulama ya da web sitesi üzerinden takip etmek mümkün.

Vodafone Tv Bedava Blutv Kodu

Vodafone Tv kapandığı için Vodafone Bedava Blu Tv kodu veriyor. Bu kodu sadece Vodafone aboneleri gelen mesajdaki bağlantıyı ziyaret ederek ya da Yanımda uygulamasından alabiliyorlar. Bizler kodu olmayan kişiler için kullanmayan Vodafone‘lulardan bedava Blutv kodlarını toplayıp bu haberimizde yayınladık.

Vodafone TV kapanıyor mesajı:

Değerli müşterimiz, 31 Mayıs itibarıyla Vodafone TV hizmetimiz sonlanıyor. Size özel, binlerce film, dizi, canlı TV ve özel yapımları izleyebileceğiniz 6 ay ücretsiz Blu TV hediye kodunuzu vfss://app/SNCAMPAIGNS linkine tıklayarak veya Yanımda uygulamasında Bana Ne var alanından alabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. B003

Vodafone Bedava Blutv Kodunuzu Yanımda uygulamasında Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak alabilirsiniz.

Blutv Bedava Hesap Yıllık Üyeliklerde İlk 7 Gün Ücretsiz Deneme

BluTv bedava hesap arayanlar internette çeşitli mail adresleri ve şifreleri ile karşılaşmıştır. Hepsini deneseniz dahi bu hesapların muhtemelen hiç biri çalışmıyordur. Blutv‘yi ilk defa kullanacaksanız ve ilk kullanım için ücret ödemek istemiyorsanız 7 gün deneme hesabı kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey Yıllık Üyeliklerde İlk 7 Gün Ücretsiz Deneme kampanyasına katılmak olacak. Üye olurken yıllık üyeliği seçip 7 gün deneme hesabından faydalanabilirsiniz. 7 gün dolmadan Blutv üyeliğinizi iptal ederseniz sizden ücret kesilmez ve deneme hesabını kullanmış olursunuz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey 7 gün dolmadan üyeliği iptal etmektir. Aksi halde yıllık üyelik tanımlanır ve kartınızdan ücreti kesilir.

Not: Kampanyanın devam edip etmediğini resmi sayfadan inceleyip daha sonrasında deneme sürümü üçün kayıt olmalısınız.

Blutv Orjinal Yapımları

Blutv orjinal yapımlarını merak ediyorsanız aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Blu TV‘den yüzlerce sinema filmi, yabancı diziler ve filmler, belgeseller ve canlı TV izleme gibi bir çok özelliğini kullanabilirsiniz.

 • Masum (2017)
 • Sıfır Bir (2017-2019)
 • Sahipli (2017)
 • 7 Yüz (2017)
 • Bartu Ben (2018)
 • Yaşamayanlar (2018)
 • Dudullu Postası (2018)
 • Bozkır (2018-2019)
 • Behzat Ç. (2019-2020)
 • Aynen Aynen (2019)
 • Sokağın Çocukları (2020)
 • Alef (2020)
 • Çıplak (2020)
 • Saygı (2020)
 • Yarım Kalan Aşklar (2020)

BluTV Nedir?

BluTV ile istediğiniz zaman, birbirinden güzel dizi, film ve canlı yayınları reklamsız olarak takip edebilirsiniz. Film ya da dizi izlerken reklam görmekten sıkıldıysanız Blutv tam size göre.

İnternet bağlantınız ile bilgisayar, telefon, tablet ve televizyondan Blutv‘ye giriş yaparak içerikleri izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Korku, Dram, Komedi türündeki filmlerin hepsini BluTV‘de bulabileceksiniz.

BluTV’yi nasıl satın alabilirim?

BluTV üyeliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girip kayıt olarak başlatabilirsin. Apple ürünlerde ise (iPhone, iPad, AppleTV) uygulama içi satın alma (in-app purchase) seçeneği yer almaktadır. Blutv‘ye isterseniz bilgisayarınızdan da kayıt olup giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burada Blutv Bedava Hesap Üyelik 2022 Vodafone TV ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Ayrıca Blutv dizi ve filmleri hakkında da bilgiler verdik. Rakibi Netflix‘e göre daha çok yerli yapımları içerisinde barındıran bir dizi film platformudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu