Güncel Bilgiler

c2 Link Nedir Connected2.me Link Ne Demek 2024

c2 link nedir? c2 de link atmak ne demek? Connected2.me Link ne demek sorularınızın yanıtını bu haberimizde bulabilirsiniz.

C2 Link nedir? Connected2.me uygulamasında ücretsiz bir şekilde profil oluşturup anonim olarak sohbet edebilirsiniz. İsterseniz kayıt olmadan da kullanılabilir. Birine ilk defa mesaj gönderdiğinizde o kişi sizin adınızı ya da profilinizi görmez. Yani Anonim olarak görünürsünüz. Anonim olarak kullanabildiğimiz bu uygulamada herkes önce link ve yazarken link gönderin şeklinde notlar düşmüşler. Anonim olarak kullanılabilen bu uygulamada çoğu kişi yazmadan önce Link gönderin şeklinde uyarıyor.

Genelde link olmayan kişilere de cevap verilmiyor. Peki, C2 Link nasıl atılır?, Connected2me link nedir, ne işe yarıyor sorularının yanıtı haberimizde.

c2 Link Nedir

c2 link ne demek

c2 link nedir sorusu yukarıda bahsettiğimiz notları gören kişiler tarafından merak ediliyor. Bu uygulamada birine mesaj gönderdiğinizde sizi Anonim olarak görürler. Yani kullanıcı adınız ya da profil fotoğrafınız görünmez. İnsanın en baskın duygularından biri olan Merak duygusu burada devreye giriyor. Acaba bana kim yazdı, tanıdık biri mi, nasıl biri gibi sorular otomatik olarak aklımıza geliyor. Böyle olunca kullanıcılar yazan kişilerden link istiyor. Yani link dediğimiz şey sizin profil linkinizdir.

  • C2 Link kopyalayabilmek için,
  • Profilinize dokunun,
  • Burada “Profilini Paylaş” seçeneğine dokunarak profil linkini kopyalayın,
  • Kopyalanan linki karşı tarafa gönderin,
  • Böylece Link göndermiş oluyorsunuz.

Connected2.me Anlık Nedir

C2 anlık nedir sorusu da en az Link ne demek sorusu kadar araştırılıyor. C2 uygulamasında anlık: Anlık çekilen fotoğrafı ifade eder. Konuştuğunuz kişi sizden anlık fotoğraf isteyebilir. Bu durumda kameranızı açıp anlık fotoğraf çekerek karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Connected2.me

Connected2.me mobil uygulamasını Android ya da iPhone telefonunuza ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Mobil uygulamayı yeni arkadaşlar edinmek için kullanabilirsiniz. Google Play’den uygulamayı yüklemek için Buradan giriş yapıp uygulamayı ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Uygulamada kadın ve erkek kullanıcılar bulunmaktadır. İsterseniz anonim olarak isterseniz de profil linkinizi göndererek iletişim kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu