Haber

CHZ Coin Yorum 2021 – Chiliz Coin Geleceği?

CHZ Coin Yorum 2021 yılında ülkemizde en çok konuşulan ve kullanılan coin olan CHZ bir çok kişiyi zengin yaptı. 2021 Mart ayındaki yükselişi ile 1 dolarlara kadar dayandı. Tabi Mart ayından sonra düşüş trendine girdi ama halende yaptığı anlaşmalar ve fan tokenler ile hızlı bir yükseliş trendine girebilir. Peki bu kadar yatrımcısı olan CHZ Coin nedir.,

Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Ülkemizde insanlar kripto para birimine büyük ilgi gösteriyor. 2021 boğa rallisinde birçok kripto para birimi yükseldi. Bununla birlikte, birkaç kripto da düşüş trendine katlandı. Sonuç olarak, birçok yatırımcı iyi bir fiyat için satmanın mı yoksa beklemenin mi zamanı olduğu konusunda kafa karıştırıyor .

Chiliz fiyatı, 13 Mart 2021’de 0,9 dolar seviyeleri ile tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Ayrıca 429.104.093$’ın üzerinde 24 saatlik bir işlem hacmine ulaştı.

Chiliz (CHZ) Yorum Ve CHZ Nedir?

Chiliz, e-spor ve oyun kitle fonlaması için blok zincirlerden biridir. Resmi olarak 2019’da piyasaya sürülen Chiliz ve Socios.com platformu için konsept ilk olarak 2016’da tasarlandı.

Socios.com platformu ayrıca taraftarların destekledikleri takımlar için tokenize oy hakkı satın almalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Örneğin, futbol kulübü Galatasaray, Socios.com web sitesi aracılığıyla bir takım jetonu başlatan ilk kişidir. O zamandan beri, yüzden fazla farklı ekip platforma katıldı.

Chiliz (CHZ) Yorum ve Mevcut Piyasa Durumu

Şimdi, 2021 için bu CHZ teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi 2021

Şu anda CHZ , CoinGecko’da 71. sırada yer alıyor. Coinmarketcap ise 63. sırada  Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu CHZ fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Günlük bir zaman dilimine göre ayarlanmış yukarıdaki grafikte Yükselen Kanal modelini görebiliriz. Yükselen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca grafik, bu fiyat modelinden en yüksek ve en yüksek dipleri gösterir. Dahası, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Bazı analizcilere göre bu ayın başında CHZ ayıdan boğa trendine döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

2021’in başından bu yana, Chiliz’in fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak CHZ, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2021

Chiliz’in mart ayında harika bir performans sergiledi ve aynı ay içerisinde % 400 lük bir artış ile yatırımcısını sevindirdi. Yapılan bazı anlaşmaların tutmaması ile fiyat ani bir düşüş görülse ay sonuna doğru tekrar yükseliş trendine girecek gibi izlenim verdi. Mayıs ayındaki sert düşüş ile birlikte CHZ de 0.18 dolarlara kadar düştü ama sonra tekrardan kendini toparlamaya başladı. temmuz ayı ile birlikte yükselişe geçen ve yatırımcısını biraz da olsa umutlandırdı. Tabi bu boğa dönemi için geçerli olduğu için ayı döneminde tam tersine sert düşüş görecektir. Daha basit bir ifadeyle, CHZ’nin fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 0,31 dolara düşebilir.

Chiliz Coin Beklenti

Bu arada, uzun vadeli CHZ fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0,89 dolar ile aşma olasılığı yüksek. Özellikle, bu ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2022

Bazı Analistler Boğa rallisinin devam etmesi ile yükseliş eğilimi devam ederse, CHZ 2022’nin sonunda 2,5 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 2.55 dolara kadar hızlı büyüme gösterecek. O zaman yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve gelişmelerle birlikte, 2,5 dolara ulaşmak, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2023

CHZ, destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar, hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 3.85 dolardan oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, CHZ fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, CHZ yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 5$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Chiliz (CHZ) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde CHZ fiyatları 7 dolara kadar çıkabilir. Ayrıca bu seviyeye ulaşmak CHZ için o kadar da zor olamaz çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, CHZ’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu