Haber

Demet Özdemir Eski Hali Görenleri Şok Ediyor

Demet Özdemir’in eski hali görenleri şok ediyor. Yaşlandıkça güzelleşen oyunculardan biri olduğunu söylesek yanlış olmaz muhtemelen. Rol aldığı dizilerde ve filmlerde oyunculuğu kadar güzelliğinden de söz ettiren Demet Özdemir, ünlüler camiasında en çok aranan isimlerden biri. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncuyu Instagram’da 16 milyondan fazla kişi takip ediyor. Dizilerdeki güzelliği ile ön planda olan oyuncunun, eski hali de hayranları tarafından araştırılan konulardan biri haline geldi.

Adım Farah dizisi ile ekranlarda yeniden boy gösteren Demet Özdemir’in eski hali tekrar gündem oldu. Yeni dizisinde canlandırmış olduğu Farah karakteri ile TV ekranlarına yeniden gelen Demet Özdemir’in eski fotoğrafları gündem oldu. Adım Farah dizisinde, Farah karakterine hayat veren Demet Özdemir’in eski hali sosyal medyada çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

Demet Özdemir Eski Hali

Demet Özdemir Eski Hali

Demet Özdemir’in eski hali görenleri şaşırtıyor. 26 Şubat 1992 tarihinde, üç kardeşin en küçüğü olarak Kocaeli’de doğan Özdemir’in kökeni, anne tarafından Bulgaristan göçmeni olan büyükannesiyle ilişkilendiriliyor. Anne ve baba ayrıldıktan sonra, Özdemir ve ailesi İstanbul’a taşınmak zorunda kaldılar.

Özdemir, bir röportajında babasıyla olan ilişkisini şu şekilde anlattı: “Birçok yıl boyunca görüşme fırsatımız olmadı, ancak son zamanlarda barıştık. Hiçbir zaman babamın bizi sevmediğini ya da nefret ettiğini düşünmedim. Sadece oldukça inatçı biriydi.”

Demet Özdemir Yeni Hali

FOX TV ekranlarında ‘Adım Farah’ dizisiyle tanıdığımız Demet Özdemir’in dansçıdan oyunculuğa uzanan ilgi çekici hayat öyküsü, izleyiciler tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. Demet Özdemir’in oyunculuk kariyerine başlama hikayesi, onun başarısının ardındaki sırlardan biri olarak merak ediliyor. Ayrıca, Adım Farah dizisinde canlandırdığı Farah Erşadi karakterinin hayatı da izleyicilerin ilgisini çekiyor.

Demet Özdemir, başlangıçta Bengü’nün sahne performanslarında dans ekibi üyesi olarak yer aldı ve daha sonra Efes Kızları dans grubunda dans yeteneğini sergilemeye başladı. 2011-2013 yılları arasında, iki yıl boyunca oyunculuk eğitimi almak amacıyla Studio Oyuncuları’nda eğitimlerine devam etti. Ayrıca, ünlü sanatçı Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı müzik videosunda da kendisine yer buldu.

Demet Özdemir, televizyon kariyerine ilk adımını 2013-2014 yılları arasında FOX kanalında yayınlanan “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinde Aylin karakterini canlandırarak atmıştır. Ardından “Kurt Seyit ve Şura” adlı dizide Alya karakterini, “Tut Sözünü” adlı sinema filminde ise Demet karakterini başarıyla hayat vermiştir.

2015 yılında Star TV’de ekranlara gelen “Çilek Kokusu” dizisinde ise Aslı karakterine hayat vermiş ve bu rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Ayrıca, Bengü’nün “Hodri Meydan” şarkısının klibinde de unutulmaz bir performans sergilemiştir. 2016-2017 yılları arasında ise FOX’ta yayınlanan “No: 309” dizisinde Lale karakterini canlandırarak izleyicileri büyülemiştir.

2017 yılında, Özdemir, Aysel karakterini canlandırdığı Burak Aksak’ın yazıp yönettiği “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” adlı filmde yer aldı. 2018 ile 2019 arasında, Star TV’de yayınlanan “Erkenci Kuş” adlı dizide Sanem karakterine hayat verdi. Bu performansı, Murex D’or Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmasını sağladı. Ardından, Aralık 2019’da TV8’de başlayan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde, gerçek bir yaşam hikayesine dayanan Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız” adlı romanından uyarlanan Zeynep Göksu Tunahan karakterini canlandırdı. Dizi, 12 Mayıs 2021 tarihinde final yaparak sona erdi.

DEMET ÖZDEMİR
Demet Özdemir, 28 Ağustos 2022 tarihinde oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile evlendi.

DEMET ÖZDEMİR HANGİ FİLMLERDE OYNADI?
2015 Tut Sözünü – Demet

2017 Sen Kiminle Dans Ediyorsun? – Aysel

2022 Aşk Taktikleri – Aslı Yıldırım

DEMET ÖZDEMİR HANGİ DİZİLERDE OYNADI?
2013-2014 Sana Bir Sır Vereceğim – Aylin Gündoğdu

2014 Kurt Seyit ve Şura – Alya

2015 Çilek Kokusu – Aslı Koçer

2016-2017 No: 309 – Lale Yenilmez

2018-2019 Erkenci Kuş – Sanem Aydın

2018 TOLGSHOW

2019-2021 Doğduğun Ev Kaderindir – Zeynep Göksu

2021 Çok Güzel Hareketler 2

2022 İbrahim Selim ile Bu Gece

2023 Adım Farah – Farah Erşadi

DEMET ÖZDEMİR ÖDÜLLERİ
2014 StarMetre Fan Faktör 2 Kristal Ödülleri – Kristal Ödül

2017 Gelişim Üniversitesi 6. Medya Ödülleri – Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu

2018 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri – En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu

2018 Medya Ve Sanat Ödülleri – En İyi Dizi Çifti (Can Yaman ile birlikte)

2019 19. İnternet Medyası Yılın En İyileri – En İyi Dizi Çifti (Can Yaman ile birlikte)

2020 Quality Ödülleri – En Quality Kadın Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu