Güncel Bilgiler

Exxen Bedava izle 2024 Exxen Ücretsiz İzleme Programı Sitesi

Exxen bedava izle, Exxen ücretsiz izleme programı nedir? Exxen ücretsiz izleme yöntemleri ve detayları haberimizde.

Exxen bedava izle, Exxen uygulamasına kayıt olurken dizi ve filmleri izleyebilmek için belirli bir ücret ödemek gerekir. Bazen yaptığı kampanyalar ile bedava Exxen izlenmesine olanak sağlanmaktadır. Son yapılan kampanya ile 1 TL karşılığında deneme hesabı oluşturulabiliyordu. Ayrıca çeşitli kampanyalara katılarak Exxen üyeliğini bedavaya getirmek mümkün. Exxen‘de bedava dizi, film ve program izleyebilmek için yapılan kampanyaları yakından takip etmek gerekir.

Exxen Bedava izle

Exxen bedava izleme programı ve benzeri şeyler de insanlar tarafından sıklıkla aranmaktadır. Çeşitli film ve dizi siteleri Exxen platformunda yer alan içerikleri zaman zaman yayınlamaktadır. Ancak Exxen bu konuda oldukça sıkı yaptırımlar uyguluyor. Paylaşılan videolar kısa süre içerisinde siliniyor. Ayrıca beğendiğiniz dizi ve filmlerin devam edebilmesi için Exxen platformunun para kazanması gerekiyor. Bizler bu haberimizde Exxen‘de nasıl indirim alabileceğinizi ve yapılan kampanyalar ile Exxen bedava izle yönteminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Şu anda güncel olarak Exxen bedava izleme kodu bulunmuyor. Ancak Exxen platformunu zaman zaman ziyaret etmenizi öneririz. En son 1 TL gibi bedavadan az pahalı bir ücrete deneme sürümünü sunuyordu.

Exxen

Exxen platformuna kayıt olurken ödemeyi Papara ile yapın Cashback ile Exxen Üyelik Ücretinin Yarısı Paparadan! Papara ile harcama yaptıkça kazanın. Exxen gibi çeşitli platformların ücretinin yarısını Papara karşılıyor. Eğer hali hazırda aktif bir papara hesabınız varsa Exxen aboneliğinizin ücretini Papara hesabınız ile yaparak ücretin yarısını paparanın ödemesini sağlayabilirsiniz.

Bu konuda en iyi Papara çalışıyor diyebiliriz. Vodafone, Turkcell gibi operatörler de zaman zaman Exxen ile ilgili kampanyalar yapabilmektedir. Bu kampanyaları da yine operatörünüzde olup olmadığınız mobil uygulama üzerinden inceleyebilirsiniz.

Exxen 1 TL Üyelik Nasıl Yapılır? Exxen 7 Gün 1 TL

Exxen‘den deneme üyeliği 1TL. Hemen üye olun ve yepyeni Exxen içeriklerini izlemeye dilediğiniz yerden başlayın. İstediğiniz zaman, nerede olursanız olun yepyeni Exxen içeriklerini telefondan ya da bilgisayardan izleyin. Hemen Üye Ol. İlk 7 Gün 1TL. Diziler. Belgeseller. Programlar Exxen ile seninle.

Ancak bizler Exxen Deneme hesabı ile ilgili kullanım sözleşmesini de üşenmedik sizin için okudur. Şöyle bir maddeye rastladık.

Aboneliğinizi ücretsiz deneme süresinin bitiminden önce iptal etme hakkınız bulunmamaktadır. Bu bağlamda, ücretsiz deneme süresinin bitiminde, bir sonraki faturalama dönemine ait Abonelik ücreti, seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden tahsil edilir.

Yani bu durumda, deneme abonelikleri kullanılıyor. Ardından seçtiğiniz planı da 1 ay kullanıp daha sonrasında iptal edebiliyorsunuz. Bunun ile ilgili çeşitli şikayetlerle de denk geldik. Bu nedenle abonelik yaparken papara kanalını kullanıp üyelik ücretinin sadece yarısını ödeyebilirsiniz.

Fakat dikkat etmeniz gereken şey ise Papara‘nın kampanyasının aktif olup olmadığını kontrol etmek. Bunun için yapmanız gereken şey ise Papara müşteri temsilcisi ile görüşmek ya da resmi uygulamasından Exxen kampanyasının devam edip etmediğini kontrol etmektir.

Exxen Dizileri

 • Gibi

Oyuncular: Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 12

 • Vahşi Şeyler

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan, Aytaç Uşun

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 8

 • Hükümsüz

Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 10

 • Öğrenci Evi

Oyuncular: Baran Bölükbaşı, Bertan Aslani, Samet Kaan Kuyucu, Ozan Güçlü

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 10

 • Şeref Bey

Oyuncular: Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 10

 • İşte Bu Benim Masalım

Oyuncular: Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 8

 • Olağan Şüpheliler

Oyuncular: Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 10

 • Ölüm Zamanı

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, İdris Nebi Taşkan, Ece Yaşar, Mert Ramazan Demir, Nilsu Berfin Aktaş, Mert Yazıcıoğlu

Sezon Sayısı: 1

Bölüm Sayısı: 8

 • Bir Yeraltı Sit-comu
 • İlginç Bazı Olaylar
 • Konuşanlar
 • Sihirli Annem
 • Leyla ile Mecnun
 • O Ses Türkiye Rap

Exxen bedava izle, Exxen ücretsiz izleme programı gibi arayışlarınızın yanıtını bu başlıkta verdik. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi kullanım sözleşmesinde garip bir madde var. Bu maddeyi sizin de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu