Teknoloji

Facebook Profilime Kim Baktı 2023 Arkadaşlarım Dışında Kim Bakmış?

Sosyal medya kullanırken Facebook profilime kim baktı diye merak ediyor olabilirsiniz. Arkadaşlarım dışında profilime kim bakmış görmek istiyorsanız buradaki işlemleri yapabilirsiniz.

Facebook profilime kimler baktı, yıllardır eskimeyen sosyal medya uygulamalarından olan Facebook hem internet sitesi hem de mobil uygulama olarak kullanılmaktadır. İnsanlar arkadaşları olan kişilerin ve arkadaşları olmayanların profiline bakabiliyorlar. İnsanların aklına takılan şey ise Profilime kimler baktıProgramsız profilime bakanları görebilir miyim? Sorusu oluyor. Facebook profilime bakanlar özelliğini herhangi bir uygulama ya da program kullanarak göremezsiniz.

İnternette çeşitli uygulamalar Facebook profilime bakanları görme özelliğini sağladığını iddia ediyor. Fakat bu uygulamaların çoğu da işe yaramıyor. Tabii ki bu durum profilinize bakan kişileri göremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Program kullanmadan profilime kim baktı Facebook özelliğini kullanabilirsiniz. Bazı program ve uygulamalar bunu yaptığını iddia etse de onlardan uzak durmanızı öneririz.

Facebook Profilime Kim Baktı Görme

Facebook Profilime Kimler baktı

Facebook profilime kim baktı görmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki adımları sırası ile uygulamanız gerekmektedir. Bu adımları uygulayarak Facebook profilime bakanlar kimler görebilirsiniz.

Facebook profiline kimin baktığını programsız öğrenmek için:

Adım 1;

Facebook hesabınıza giriş yapın ve profilinize gelin.

Adım 2 ;

Boş bir kısımda sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğini seçin.

Adım 3 ;

Açılan ekranda ” Ctrl + F ” tuşlarına aynı anda basın ve gelen kutucuğa “, “InitialChatFriendsList ” yazın.

Adım 4 ;

Alt kısımda olan rakamları kopyalayın. Örneğin “100000671546237” bu kısımda bulunan rakamları kopyalayın.

Adım 5 ;

Kopyalamış olduğunuz rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.

Adım 6 ;

Profilinize çok sık bakan kişinin id’sini aramış olacaksınız. Bu sayede profilini de görebilirsiniz.

Facebook Profilime Arkadaşlarım Dışında Kim Bakmış?

Facebook Profilime bakanlar

Facebook profilime kimler baktı kadar Facebook profilime arkadaşlarım dışında kim bakmış merak ediliyor. Bunun çözümü de oldukça basittir. İsterseniz bilgisayardan yukarıdaki yöntemi deneyerek profilinizi sık ziyaret eden kişileri görüntüleyebilirsiniz. Eğer iphone ya da android telefondan bakacaksanız aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

  • Herkese açık bir hikaye paylaşın,
  • Bu hikaye video, müzik, fotoğraf ya da yazı olabilir,
  • Ardından bu hikayeyi görüntüleyen kişilere bakın,
  • Facebook Profilime Kim Baktı 2022 Arkadaşlarım Dışında Kim Bakmış? Eğer arkadaşınız olmayan kişileri görüyorsanız bu kişiler profilinize bakmış demektir.

İnsanlar genelde merak ettikleri kişinin profiline bakarlar. Sizi merak edip profilinize bakan kişi muhtemelen paylaştığınız hikayeyi de görmek isteyecektir. Hikayeyi açtığında siz de o kişiyi görmüş olursunuz.

Eğer sadece bir kişinin profilinize bakıp bakmadığını merak ediyorsanız yine hikaye paylaşma yöntemi işe yarayacaktır. Çünkü direkt olarak o kişinin hikayenizi izleyip izlemediğine bakabilirsiniz.

Facebook profilime kim bakmış görmek mümkün mü?

Facebook profilime kim bakmış

Yukarıdaki adımları uygulayarak Facebook profilime kim bakmış görmek mümkündür. Bu adımları uygulayıp programsız bir şekilde iPhone ya da Android telefonunuzdan profilinize bakanları görüntüleyebilirsiniz.

Facebook profilime kim baktı telefondan öğrenmek için hikaye paylaşma yöntemini deneyebilirsiniz. Çünkü profilinize sürekli bakan kişi sahte bir Facebook hesabı açmakla vakit kaybetmek istemediği için direkt kendi hesabıyla hikayeye bakacaktır. Bu durumda siz de hikayeye bakanlara bakıp onu görebilirsiniz.

Haberimizde Facebook Profilime Kim Baktı 2022 Arkadaşlarım Dışında Kim Bakmış? ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Buradaki bilgileri kullanarak Facebook profilime kim baktı sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Facebook kullanıyor ve kimlerin profilinize baktığını merak ediyorsanız bu yöntemi kesinlikle kullanabilirsiniz. Eğer ilgi duyduğunuz kişinin de sizin profilinize bakıp bakmadığını görmek isterseniz profilime kim bakmış sorusunun cevabı yukarıdaki gibidir.

Facebook Nedir?

Facebook, sosyal medya platformudur ve insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını, paylaşımlar yapmalarını ve bağlantı kurmalarını sağlar. Facebook, 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulmuştur ve hızla büyümüştür. Facebook, kullanıcıların profillerini oluşturmalarına ve arkadaşlarıyla iletişim kurmalarına izin verir. Ayrıca, Facebook, çeşitli gruplar oluşturulmasına ve sayfalar oluşturulmasına da izin verir. Facebook, ayrıca reklam verenlerin hedef kitleye ulaşmaları için de kullanılır. Günümüzde, Facebook, dünya çapında milyarlarca kullanıcıya sahiptir ve birçok insan tarafından günlük olarak kullanılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu