Güncel Bilgiler

Getir Çalışma Saatleri 2023 Saat Kaça Kadar Açık

Getir çalışma saatleri 2023 kaça kadar açık. Getir kaça kadar açık. Getir saat kaça kadar çalışıyor. Getir pazar günü açık mı cevapları haberimizde. Getir’den sipariş vermeden önce çalışma saatlerine bakmak istiyorsanız buradan inceleyin.

Getir çalışma saatleri, Getir ile sipariş vereceklerin merak ettiği şeylerden biri. Getir gece çalışıyor mu ve Getir hafta sonu açık mı? Bu soruların cevaplarını haberimizden öğrenebilirsiniz. Getir uygulaması 7/24 olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

 • Getir market 7/24 çalışmaktadır. Fakat getir depoları belli saatlerde kapalı olduğundan gece yarısından sonra hizmet vermeyebilir,
 • Getir yemek 7/24,
 • Getir büyük 08:00 – 01:00,
 • Getir su 08:00 – 23:59 saatleri arasında çalışıyor.

Online alışveriş yapacakların en çok kullandığı Getir uygulaması ücretsiz bir şekilde telefon ya da tablete yüklenip kullanılabilir.

Getir Çalışma Saatleri 2023

Getir çalışma saatleri 2023 yılında alışveriş yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. Bu haberimizde Getir ve Getir yemeğin hangi saatler arasında çalıştığını sizin için araştırıp listeledik. Getir sabah 08:00 akşam 24:00 arasında çalışmaktadır. Getir çalışma saatleri 2023 yılında şöyledir;

 • Getir Hafta içi sabah 08:00 – akşam 24:00 arası,
 • Getir yemek 7/24 çalışıyor.

Çalışma saatleri içerisinde sipariş verildiğinde yaklaşık olarak siparişiniz 15 dakika içerisinde verdiğiniz adrese gelir. Ödeme mobil uygulama üzerinden gerçekleştiği için kuryeye herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Getir Gece Çalışıyor mu?

Getir günün 24 saati çalışan şehirler de var bazı şehirlerde ise gece yarısı 12’ye kadar çalışıyor. Yani bulunduğunuz bölgeye bağlı birazda. Örneğin İstanbul’da 24 saat çalışmaktadır.

Getir Pazar Günü Açık Mı?

Kısıtlama olmadığı taktirde Getir pazar günleri de açık. Getir Pazar günleri 24:00’a kadar hizmet veriyor. Sabah 08:00 akşam 00:00’a kadar siparişlerinizi verebilirsiniz. Siparişlerinizi mobil uygulamadan ödediğiniz için kurye geldiğinde ona nakit ya da pos yoluyla ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Depolar bazen gece yarısı kapandığından dolayı Getir bu saatten sonra hizmet veremeyebilir. Bu nedenle siparişlerinizi 24:00 olmadan önce vermeniz gerekir.

Getir Saat Kaça Kadar Açık

Getir mobil uygulaması 7/24 hizmet veriyor. Ancak bazı yerlerde depo erken kapanabildiğinden dolayı siparişinizi 00:00’a kadar vermeniz gerekir. Getir saat kaçta kapanıyor konusunun cevabı ise çalışma saatleri hafta içi 08:00 ile akşam 24:00 arasındadır.

Hafta sonu da hizmet veren Getir için siparişinizi 00:00‘a kadar vermeniz gerekir. Getir Yemek ve Getir market alışverişlerinizi mobil uygulamadan verebilirsiniz.

Getir Kaçta Kapanıyor?

Getir saat kaçta kapanıyor? Getir depoları genelde gece yarısı itibariyle kapanıyor. Ancak bazı büyük illerde 24 saat depolar açık kalmaktadır. Özetle siparişlerinizi gece yarısı 00:00 olmadan verirseniz market alışverişiniz kısa süre içerisinde elinize ulaşacaktır.

Getir kuryeleri aldıkları siparişleri genelde 15 dakika ila 30 dakika içerisinde teslim etmektedir. Teslim alacağınız adresi doğru ve açıklayıcı şekilde yazarsanız siparişinizin elinize ulaşması da daha hızlı olacaktır.

Getir Hizmetleri

Getir hizmetleri farklı dallara ayrılıyor. Getir market, Getir su ve Getir büyük gibi alışveirşlerinizi mobil uygulamadan ya da internet sitesinden yapabilirsiniz.

 • Getir
 • GetirYemek
 • Getir Büyük
 • Getir Su
 • Getir Çarşı

Getir mobil uygulamasından gıda, yemek ve teknoloji ürünlerini sipariş verip kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Ayrıca paketinizin nerede olduğunu gösteren özelliğiyle de yaklaşık olarak ne kadar süre sonra geleceğini öğrenin.

Getir, Türkiye’de çalışan bir hızlı teslimat hizmeti şirketidir. Getir, müşterilerine günlük ihtiyaçları olan ürünleri (örneğin gıda, temizlik ürünleri, kozmetik) evlerine hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Getir üyeleri, Getir uygulamasını indirerek veya Getir web sitesini kullanarak siparişlerini verirler. Siparişler, Getir çalışanları tarafından süpermarketlerden veya diğer satış noktalarından toplandıktan sonra müşterilere teslim edilir. Getir, Türkiye’de birçok şehirde hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu