Haber

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? 2023 Görünmez Harfler

Görünmez Harf ve Görünmez harfler

Pubg Görünmez Harf Nasıl Yapılır? Oyunda zaman zaman bazı oyuncuların nicklerinin olmadığını görürsünüz. Peki Pubg Mobile görünmez harf nasıl yapılır biliyor musunuz? Düşünülenden çok daha rahat bir şekilde yapılabilen görünmez harf ile Pubg Mobile oyununda görünmez nick oluşturabilirsiniz. PUBG de kullanılmayan bir nick bulmak oldukça zor. Hele birde aldığınız isim daha öncesinde bir başkası tarafından alınmışsa çok daha can sıkıcı olabiliyor.

Bu nedenle nick falan istemiyorum, adım görünmez olsun isteyebilirsiniz. PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Oyunda kullanıcı adını şekilli harflerle yazmak biraz zaman alıcı olabiliyor. Ayrıca genelde oyuna yeni başlamıyorsanız isim değiştirmek ücretli oluyor. Sizin için pubg mobile görünmez boşluk ile nick nasıl yapılır anlattık.

Görünmez Harf

Görünmez harf, daha çok Pubg Mobile oyunundaki oyuncular tarafından aranan özelliklerden biridir. PUBG oyununu oynarken ‘Lord Sauron’ gibi boşluk kullanılarak yazılmış isimleri görmüşsünüzdür. Muhtemelen nasıl yapıldığını sorduğunuzda ise cevap alamamışsınızdır. Oyuncuların PUBG de isim yazarken boşluk kullanılmasına izin verilmiyor.

Peki isimleri bu şekilde boşluklu olanlar nasıl yapıyor. Aynı zamanda tamamen boşluk olacak şekilde görünmez nickler nasıl oluşturuluyor? Aşağıda detaylı şekilde anlatmış olduğumuz iki yöntemle ister telefondan isterseniz de emülatör üzerinden isminize boşluk ekleyebilirsiniz. Oyunda örneğin adınız ve soyadınızı yazacaksanız ve arada boşluk bırakmak istiyorsanız görünmez harfi kullanabilirsiniz.

Telefondan Pubg Mobile Görünmez Harf Kopyala (Mobil)

Buradaki yöntemlerin öncesinde denenmiş olduğunu belirtmek isteriz. Yani olmayan yöntemler ile Pubg Mobile görünmez harf yapmak isteyenlerin vaktini boşa çalmıyoruz. Bu nedenle yapamazsanız muhtemelen adımları hatalı bir şekilde uygulamışsınız demektir.

İlk yöntem cep telefonlarından yapılacağından dolayı kopyala yapıştır işlemi yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edip nickinize boşluk bırakabilirsiniz.

 • Oyuna giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra profilinize girin.
 • Profil kısmında, oyuncu adınızın yanında Kalem sembolü vardır. Ona dokunarak isim düzenleme paneline giriş yapın.
 • Açılacak olan pencereye kullanmak istediğiniz adı yazın.
 • Yazdığınız isimde boşluk olmasını istediğiniz yere ‘ Ħ ‘ yada ‘ Ī ‘ harflerinden birini kopyalayarak yapıştırmanız gerekiyor.
 • Yapıştırdıktan sonra isminizi onaylarsanız, bu harfin olduğu yer boşluk olarak görünecektir. Oyun sistemi boşluk tuşu ile boşluk bırakmadığınız için hata vermez, yapıştırdığınız harfi tanımlayamadığı için o kısmı göstermez.
 • Böylece gösterilmeyen harf boşluk olarak görünür.

PC Emülatör PUBG Görünmez Harf

İkinci yöntem ise bilgisayar üzerinden görünmez harf yapacaklar için geçerlidir. Bu yöntemi mobil cihazlardan denemeyin zira olmayacaktır. Pubg görünmez harf yapmak isteyenler aşağıdaki adımları sırası ile uygulamalıdır. Tuş kombinasyonlarına dikkat etmenizi öneririz. PC ve emülatör üzerinden görünmez harf yapmak için…

 • Bilgisayardan Emülatörü çalıştırıp oyuna giriş yapın.
 • Oyuna giriş yaptıktan sonra profilinize girin.
 • Oyuncu isminizin yanında bulunan kalem işaretine tıklayın ve düzenleme penceresine gelin.
 • İstediğiniz ismi yazın boşluk bırakmak istediğiniz yere geldiğinizde ise ‘alt’ tuşuna basılı tutarak ‘0160’ yazın.
 • ‘alt+0160’ aynı anda tuşlandığında boşluk oluşacaktır. Bunu oyunda denemeden herhangi bir yerde de deneyebilirsiniz. Bu kısayol kullanılarak normal boşluk yerine karakter olan boşluk işaretini kullanmış oluruz. Böylece oyun boşluk karakterini kabul eder ve nickinizde boşluk kullanma imkanınız olur.

Görünmez Harfler

Görünmez harfler Pubg Mobile, Free Fire, Apex Legends ve benzeri oyunlarda boşluklu nick yazmak için kullanılmaktadır. Görünmez karakter arayanlar için bu haberimizde bunu nasıl yapacaklarını detaylı şekilde anlattık. Buradaki bilgileri kullanarak oyundaki adınızın arasında boşluk bırakabilirsiniz.

Görünmez boşluk kopyala yoluyla telefondan rahatça boşluk bırakırken. Bilgisayardan kısa bir tuşlama yaparak oyuncu adınızda boşluk bırakmak mümkündür. Duysebde Sosyal Medya ve Teknoloji haberleri sayfasında en yeni haberleri almak için takipte kalın. Aklınıza takılanları yorum kısmından bize bildirmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu