Güncel Bilgiler

Gözlük Camı Fiyatları 2022 Numaralı Gözlük Camı Fiyatları

Numaralı gözlük camı fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgiler. Numaralı gözlük camı fiyatları ne kadar, kaç TL haberimizde.

Numaralı gözlük camı fiyatları 2022, 125 TL ile 625 TL fiyatları arasında farklılık göstermektedir. Numaralı gözlük kullananlar, camlarının farklı kalitedeki seçeneklerinden birini seçebilirler. Cam kalitesine göre fiyatta farklılık göstermektedir. Fiyatın değişmesinin genel nedeni camın kalitesinden kaynaklanmaktadır.

Numaralı gözlük camları, cam kalınlığına, ışık filtresine, organik olup olmamasına ve indis derecesine göre değişmektedir. Günümüz teknolojisi ile her gereksinime uygun gözlük camları üretilmektedir. En uygun fiyata sahip numaralı gözlük camı fiyatları 125 TL ile 625 TL arasında değişmektedir.

Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları

Kolormatik gözlük camı fiyatları 190 TL’den başlıyor. Kolormatik gözlük camları güneşe maruz kalınırken görme gücünü arttıran gözlük camlarıdır. Işıklı ortamlarda göz kamaşmasını engellediğinden dolayı sık tercih edilen cam türlerindendir. Kolormatik gözlük camı fiyatları cam kalitesi ve özelliğine bağlı olarak 875 TL civarlarına kadar çıkmaktadır.

Atasun Optik Gözlük Camı Fiyatları

Atasun Optik numaralı gözlük camı fiyatları 190 TL’den başlıyor. Gözlük camı numarası, göz bozukluğu, cam kalitesi gibi etkenlere bağlı olarak fiyat 190 TL ila 625 TL arasında değişmektedir.

Numaralı gözlük camlarında fiyatın yükselmesine neden olan bir diğer etken ise Mavi ışık koruması olan gözlük camı özelliğidir. Günümüzde hemen hemen her an maruz kaldığımız ekranlar, sürekli mavi ışık yayarak gözlerimize zarar verir. Bu gibi ışıklardan koruyan gözlük camları da mevcuttur. Mavi ışık koruması olan gözlük camları bu ışıkların göze zarar vermesini önler.

Numaralı gözlüklerde fiyatın artmasına neden olan bir diğer etken ise, göz bozukluğunun yüksek oluşu nedeniyle cama uygulanan işlemlerdir. Göz numarası büyüdükçe, gözlüğün camının büyümesi söz konusudur. Bu durumda pek de estetik olmayan bir görüntü ortaya çıkar. Fiyat bakımından daha maliyetli olsa da inceltilmiş gözlük camları daha estetik ve kullanışlı görünürler.

ZEISS Gözlük Camı Fiyat Listesi

Gözlük camı fiyatları, gözlük kullanan vatandaşlar tarafından araştırılan konulardandır. ZEISS gözlük camı fiyatı ise 190 TL’den başlamaktadır. Gözlük camının fiyatını belirleyen en büyük etken ise gözlük camının kalitesidir.

ZEISS gözlük camının öne çıkan özelliği ise optik olarak kullanıcı özelinde tasarlanabiliyor olmasıdır. ZEISS gözlük camı fiyatları üzerindeki değişiklikler aşağıdaki gibidir:

  • Ofis gözlük camları,
  • Tek odaklı gözlük camları,
  • Çok odaklı gözlük camları,
  • UV Protect teknolojisi barındıran gözlük camları,
  • Dijital gözlük camları,
  • Smartlife gözlük camları,
  • Progresif Light gözlük camı portföyü,
  • Drivesafe gözlük camları,
  • Energize me gözlük camları,
  • Progresif gözlük camları

Haberimizde Gözlük Camı fiyatı 2022 Numaralı Gözlük Camı Fiyat bilgisi paylaştık. Ancak en güncel fiyatları gözlük satın alabileceğiniz gözlükçülerden öğrenebilirsiniz. Gözünüzün numarası, seçeceğiniz cam kalitesi, eğer çerçeve yoksa alacağınız çerçeve de fiyatın değişmesine neden olmaktadır. Dinlendirici ya da numaralı gözlük camları seçerken kaliteli camlar seçilmektedir. Bunun nedeni ise gözlüğün tam anlamıyla işlevini yerine getirmesi içindir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu