Güncel Bilgiler

Güvenilir Evde Paketleme İşleri 2023 İşkur Evde Paketleme

Güvenilir Evde paketleme işleri Ankara, İstanbul, İzmir ve benzeri illerde sıklıkla aranmaktadır. İşkur evde paketleme işleri detayları.

Evde paketleme işleri, evde ek iş yapmak isteyen vatandaşlar tarafından sık yapılan işlerdendir. Sabun, kalem, çorap, mandal ve benzeri ürünleri paketleyerek ek gelir elde etmek isteyenler paketleme işlerini yakından takip etmektedir. Ancak paketleme işi yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Buna örnek verecek olursak, iş veren hiç kimse sizden para talep etmez. Yapacağınız iş karşılığında size belirli ücret öder. Paketleme işlerinin çok fazla ilgi görmesinin nedeni ise belirli bir yetenek istememesi. Size tarif edilen şekilde ürünleri paketleyip daha sonrasında verilen kolilere yerleştirmeniz yeterlidir.

Evde paketleme işleri için çeşitli ürünler kullanılabilir. Bu ürünlere örnek verecek olursak; kalem, kına, çorap ve benzeri ürünler olabilir. Evden çıkmadan çalışmak isteyenlerin tercih ettiği evde paketleme işleri ile ek gelir elde etmek mümkün. Yaptığınız işe bağlı olarak kazancınız da artmaktadır. Günde 2 – 4 saat çalışarak ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Evde boş oturmak istemiyor ve bir iş arıyorsanız paketleme işi size uygun olabilir. Çevrenizde bu işi yapanlar ile karşılaşmış ve siz de bu işi yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada önemli olan şey ise güvenilir bir firma bulmaktır. Paketleme işini yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde ödemeyi almanız açısından bu önemlidir. Evde paketleme işi veren firmalar genelde ödemeyi iş tamamlandığında ya da haftalık olarak yapmaktadır. Paketleme işini alırken ödeme ile ilgili bilgileri firma görevlisine sorarak öğrenebilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri

Evde paketleme işleri arayanlar için bazı önerilerde bulunduk. Evde paketleme işi yapacaklar genelde nasıl bir iş yapacaklarını bilmiyor. Bu nedenle evde yapılan paketleme işlerine örnekleri aşağıda maddeler halinde listeledik.

 • Evde Mendil Paketleme İşi
 • Evde Tel Toka Paketleme İşi
 • Evde Vida Paketleme İşi
 • Evde Takı Paketleme İşi
 • Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
 • Evde Sabun Paketleme İşi
 • Evde Kına Paketleme İşi
 • Çorap Paketleme İşi
 • Evde Düğme Paketleme İşi
 • Evde Yara Bandı Paketleme İşi
 • Evde Pipet Paketleme İşi
 • Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde paketleme işi için örnek arayanlara örnek paketleme işlerini yukarıda listeledik. Bu paketleme işlerine benzer olarak evde oyuncak paketleme işi ve evde maske paketleme işleri de eklenebilir. Evde paketleme işi firmanın vereceği ürüne göre farklılık göstermektedir.

İşkur Evde Paketleme işi

evde paketleme işi

İşkur evde paketleme işi için işçi alımı yapmaktadır. Güncel ilanları görüntüleyebilmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz. Bu sayede işkur tarafından güncel paketleme işçisi iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. İş ilanı ararken bulunduğunuz ili ve bölgeyi seçmeyi unutmayın.

İşkur Evde Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Buradan işkur resmi internet sitesine giriş yapın,
 • Çalışma yeri olarak Yurtiçi seçeneğini seçin,
 • İl kısmından bulunduğunuz ili seçin,
 • İlçeyi seçin,
 • Meslek kısmında paketleme işçisi yazıyor olacaktır, eğer yazmıyorsa siz yazın,
 • Öğrenim durumu ve işyeri türlerini de seçtikten sonra Ara butonuna dokunun.

Yukarıdaki adımları uygulayarak İşkur paketleme işçisi iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Eğer elinizde ilan numarası varsa İlan No kısmına yazarak işi daha rahat bulabilirsiniz.

İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur sorusunun yanıtını yukarıda verdik. Ancak işkur üzerinden bazı firmalar tam zamanlı firmada çalışmanızı talep edebilirler. Bu durumda çalışacak kişinin firmaya giderek mesai saatleri içerisinde paketleme işini yapması gerekmektedir.

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmaları bulmak oldukça zordur. Bu nedenle paketleme işi arıyorsanız işkurdan iş arayabilir ya da daha önce ödeme yaptığını bildiğiniz firmalar ile çalışmanızı öneririz. Şikayetvar gibi platformlarda paketleme işi ile ilgili yüzlerce şikayete rastladık. Bu nedenle çalışacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gerekir. Diğer dikkat etmeniz konu ise iş veren hiçbir firma sizden ücret talep etmez. Paketleme işi veren firmalar, paketlemesi yapılacak ürünleri ve kolileri size ulaştırır ardından nasıl paketleme yapılacağını detaylı şekilde anlatır ve ürünü o şekilde paketlemenizi talep eder.

Yeterince paketleme yapıldığında ise firma yetkilisi gelerek paketlenen ürünleri sizden alır ve ödemeyi yapar. Bunun dışında sizden ücret talep eden kişi ya da firma olduğunu iddia edenlere güvenmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu