Haber

Hepsiburada Kullanıcı Sayısı 2022

Hepsiburada kullanıcı sayısı 2022 üye sayısı nedir? Hepsiburada diğer online alışveriş siteleri gibi kısıtlama döneminde en fazla satış yapan firmalardan biri oldu. Covid kısıtlamaları sonucunda insanlar giyim, mutfak, ev eşyası ve daha bir çok eşyayı internet üzerinden satın aldı. Peki hepsiburada.com kullanıcı sayısı 2022’de arttı mı azaldı mı? Artış konusunda bu yıl kullanıcı sayısında artış olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü çoğu kişi alışverişini mağazalardan yaparken, 2 yıldır devam eden kısıtlamalar sonucunda online alışverişe yöneldi. Bunun sonucunda ise online alışveriş sayfalarının üye sayısı da artış gösterdi.

Hepsiburada Kullanıcı Sayısı

Kullanıcı sayısı ile ilgili hepsiburada’dan yapılan net bir açıklama söz konusu değil. Fakat kullanıcı sayısının son yıllarda arttığını söyleyebiliriz. Bunun nedenleri ise;

  • Covid kısıtlamaları
  • Online alışveriş indirimleri

diyebiliriz. Kısıtlamalar sonucunda muhtemelen çevrenizde bazı arkadaşlarınızın alışveriş yaptığını görmüşsünüzdür. Belki sizde hepsiburada ya da benzer bir firmada üyelik oluşturmuş olabilirsiniz.

Hepsiburada.com Büyümeye Devam Ediyor

2020 yılında yapılan habere göre, Hepsiburada’nın söz son dönemde aldığı aksiyonlar ve hayata geçirmiş olduğu hizmetlerin sonucunu ortaya koyan araştırma sonucu, Türkiye’de e-ticaret, salgın döneminde kazandığı hızla 2020’nin ilk 6 ayında bir önceki yıla göre yüzde 66 büyüme gösterdi ve 226 milyar TL’lik hacme ulaşmış durumda.

Hepsiburada Üyelik Ücretli Mi?

Hepsiburada.com bir e-ticaret sitesidir ve bu siteye yapılacak olan üyelikler ücretsizdir. Sadece alışveriş yaparken satın alacağınız ürünün ücretini varsa kargo bedelini ödersiniz. Bunun dışında hepsiburada hesabı/üyeliği için ilgili firmaya ücret ödemesi yapılmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu