Haber

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede? 2023 Göremiyorum

Instagram beğendiğin gönderiler 2023, Güncelleme instagram beğendiğin gönderiler nerede detayları. Instagram beğendiğim gönderiler haberimizde.

Instagram’a gelen son güncellemeden sonra instagram beğendiğin gönderiler menüsünün yeri değişti. Çoğu kişi bazı fotoğraf ve videolara sonradan ulaşmak için o gönderiyi beğeniyor. Ancak güncelleme sonrası instagram beğendiğin gönderiler nerede sorusu sıklıkla sorulan ve aranan şeyler arasında oldu.

Instagramda beğendiklerimi göremiyorum diyenler için nasıl ulaşacaklarını bu haberimizde detaylıca anlattık. Instagram milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir sosyal medya platformudur. Uygulama zaman zaman güncellemeler yaparak yenilikleri uygulamaya dahil ediyor. Peki Instagram uygulamasında önceden beğendiğim fotoğraflara nasıl bakabilirim? Bu sorunun yanıtını aşağıdaki başlıktan inceleyebilirsiniz.

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nasıl Bakılır?

Instagram beğendiğim gönderiler nerede ve nasıl bakılır sorusunun yanıtını aşağıdaki adımları uygulayarak görebilirsiniz.

  1. İlk etapta Instagram uygulamasını açıp hesabınıza girin.
  2. Uygulamadan profilinize giriş yapın.
  3. Profil bölümünde üst sağ tarafta bulunan ayar menüsüne dokunun.
  4. Burada yeni bir ekran açılacaktır, açılan ekranda ”AYARLAR” bölümüne girin.
  5. Ayarlar kısmında arama bölümüne Beğenilerimi Yönet yazın.
  6. Gelen seçeneği seçin.
  7. Buradan daha önce beğendiğiniz fotoğraf ve videoları görebilirsiniz.

Instagram Beğendiğim Gönderiler Nerede

Instagram Beğendiğim gönderiler daha öncesinde ayarlar menüsünde ekstra bir menü olarak bizleri karşılıyordu. Ancak yapılan güncellemenin ardından artık beğenilen gönderilerin yeri değiştir. Instagram kullanıcıları da beğendiğim fotoğraflar nerede gibi araştırmalar yapmaya başladı. Yukarıdaki başlıkta anlattığımız gibi beğenileri yönet menüsüne giriş yaparak son beğenilen bütün gönderilere ulaşabilirsiniz.

Hatta aşağıya doğru kaydırarak hesabın aktif olduğu günden günümüze kadar kimlerin fotoğraflarını beğendiği bilgisine de ulaşmanız mümkündür. Instagram beğendiğim gönderileri görme yöntemi yukarıdaki adımları yaparak birkaç dakika içinde kontrol edilebilir.

Instagram Beğenilen Fotoğraflara Nereden Bakılır?

Instagram beğendiğin gönderiler için yapmanız gereken tek şey ayarlar menüsüne giriş yaparak Beğenilerimi Yönet aracına giriş yapmak olacaktır.

Instagram Beğendiğim Gönderilere Nereden Bakılır

Instagram beğendiğim gönderiler sayfasından, son beğenilen reels, IGTV, fotoğraf ve videolara ulaşmak mümkündür.

Instagram Beğendiklerime Nereden Bakılır?

Instagram Beğendiklerime Nereden Bakılır, yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. İlk adımda Instagram Profilinize giriş yapın. Profile giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden ayarlar menüsüne girin. Açılan ekrandan ayarlar menüsüne girin. Üst kısımdaki Ara yazan kısma Beğenilerimi Yönet yazın.

Karşınıza beğenilerinizi göreceğiniz menü gelir. Gelen Beğenilerimi Yönet seçeneğini seçip buradan beğendiklerinizi görebilirsiniz.

Instagram Beğendiğim Gönderiler nerede merak edenler için Güncellemeden sonra beğendiklerim menüsünün nerede olduğunu detaylıca anlattık. Buradaki anlatıma uyarak beğenilerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca beğenilerinizi gördüğünüz sayfadan isterseniz beğenilerinizi geri alabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak hiç yapmadığınız beğeniler varsa, hesap güvenliği için Instagram şifrenizi değiştirmenizi öneririz.

Bir Yorum

Başa dön tuşu