Haber

Instagram Çöktü mü? 13 Kasım 2022 Son dakika Instagrama Neden Girmiyor?

Instagram çöktü mü 2022, instagram neden çöktü, instagram çöktü mü son dakika, instagram ne zaman düzelecek, instagram mı çöktü işte detaylar.

En popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da ana sayfada akış yenileme sorunu ve DM gelmeme sorunu Twitter üzerinde tt olmuş durumda. Bu da Instagram çöktü mü sorularını akla getiriyor.  gelen tweetler içerisinde Instagram uygulamasını hiç açamayan veya ana sayfadaki gönderilerin hiç yenilenmemesi şeklinde birçok problem dile getirilmiş durumda.

Instagram Neden Çöktü

Bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı Instagram çöktü mü diye internet üzerinden arama yapmak da. Instagram çöktü mü? insta çöktü mü? instagram neden çöktü? soruları internette aranmakta. Bu soruları sorabilmek için öncelikle aynı problemi yaşayıp yaşamadığımızı belirleyip, aynı problemi yaşıyorsak sorunun kaynağını tam olarak belirleye bilmemiz gerekmekte.

Akış yenilenemedi hatası, ağ hatası, internet bağlantısı yok hatası şeklinde gelen tweetler üzerinden birçok kullanıcı bu sorunları dile getirmiş durumda. Bu hataları almanın birçok sebebi olabilir. Bunlardan en bilineni Cihaz kaynaklı olan sorunlardır. Öncelikle problemin cihazdan mı yoksa Instagram’dan kaynaklama olduğunu belirlememiz gerekir.

Şayet Instagram’dan kaynaklı ise beklemekten başka yapabileceğimiz herhangi bir işlem bulunmaktadır. Instagram’dan kaynaklı olup olmadığını öğrenmek için girmemiz gereken site Downdetector sitesidir. Bu site üzerinden tüm dünyada erişim sorunu yaşanan siteler bildirilir.

Şayet Instagram’da dünya genelinde bir problem yaşanıyorsa site ana sayfasında en çok hata raporu alan siteler gözükmektedir. Bu kısımdan kontrol edebilirsiniz veya arama kısmına Instagram yazarak alınan hata raporlarını ve hangi saatler arasında bu erişim probleminin yaşandığını kontrol edebilirsiniz. 

Instagram Ne Zaman Düzelecek

Instagram tarafından herhangi bir açıklama gelmezken instagram neden çöktü sorusunu kullanıcılar merak etmekte. Birçok siteden kullanıcılara instagram çöktü mü son dakika, sosyal medya çöktü mü son dakika şeklinde bildirim gelmiş durumda. Son dakika instagram çöktü mü bildirimleri üzerinde uygulamaya giriş yapan kullanıcılar erişim sorunu yaşadıklarını belirttiler.

Instagram tarafından instagram ne zaman düzelecek konulu herhangi bir açıklama yapmadı. Instagram neden çöktüğüne dair net bir bilgi olmamasına rağmen server kaynaklı olduğu ve kısa zaman içerisinde düzeleceği tahmin edilmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu