Teknoloji

Instagram Giriş Yap 2023 Instagram Giriş Yap Google

Instagram giriş yap Google ile üye olmadan. Chrome instagram giriş yap herhangi bir hesap açmadan Instagram’a giriş yap kullan.

Instagram giriş yap Google, Instagram‘ı mobil uygulamayı yüklemeden de kullanabilirsiniz. Instagram Giriş yap yöntemini kullanarak Chrome ile kullanmak mümkün. Whatsapptan gönderilen video ve fotoğrafları hesabınızı açmadan görüntüleyebilirsiniz. Bazı durumlarda ise uygulama yüklemeden Instagram kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ise Instagram‘ı internet tarayıcısından açıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram‘a mobil uygulamadan ya da tarayıcı üzerinden giriş yapılabilir. Instagram mobil uygulaması ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biridir. Bu uygulamada tanıdıklarınızı ya da tanımadıklarınızı takip edebilirsiniz. Hesabınıza nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki anlatımı uygulamanız gerekmektedir.

Instagram Giriş Yap

Instagram giriş yapmak oldukça basittir. Bilmeyenler için bu başlık altında nasıl yapabileceğinizi anlattık. Instagram giriş yap yöntemi için mobil uygulaması ya da herhangi bir tarayıcı kullanılabilir. İsterseniz bilgisayarınızdan da tarayıcı vasıtasıyla Instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabına girmek için;

 • Instagram Mobil uygulamasını telefonunuza yükleyi,
 • Uygulamayı yükledikten sonra giriş yapın,
 • Uygulama ekranındaki kullanıcı adı kısmına Telefon numaranızı, e-mail adresini ya da kullanıcı adınızı yazın,
 • Şifre kısmına hesap şifrenizi yazın,
 • Son olarak Giriş Yap butonuna dokunarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Hesabınıza girdikten sonra fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda mesaj gönderebilir, insanları takip edebilir ve gelen takip isteklerini onaylayıp iptal de edebilirsiniz.

Instagram Giriş Yap Google

Instagram giriş yap Google, Instagram uygulaması en çok yüklenen mobil uygulamalardan biridir. Instagram uygulaması kullanılarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Tanıdığınız ya da tanımadığınız insanları Instagram‘dan ekleyebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapıp fotoğraf, video, reels ve IGTV videoları paylaşabilirsiniz. Instagram uygulaması android ya da ios telefonlara yüklenebilmektedir. Google ile Instagram‘a giriş yapılabilir.

 • Instagram sosyal medya uygulamasına Google ile giriş yapmak isteyenler ilk olarak Google‘a giriş yapmalıdır.
 • Ardından arama kısmına Instagram yazıp instagram.com adresine giriş yapmanız gerekir.
 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip sosyal medya hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
 • Google‘dan Instagram uygulamasına giriş yapıp normal uygulamadaki gibi kullanabilirsiniz.

Chrome Instagram Giriş Yap

Chrome instagram giriş yap, Chrome Google tarafından üretilmiş bir arama uygulamasıdır. Bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda en fazla kullanılan uygulamadır. Chorme tarayıcısı hemen hemen herkesin telefonunda bulunmaktadır. Android ve iOs telefon kullananlar Chrome tarayıcısı ile internette çeşitli aramalar yapmaktadır. Chrome Instagram giriş yapma yöntemini kullanarak Instagra‘a giriş yapılabilir. Aynı zamanda ios cihazlarda bulunan Safari uygulamasıyla da bunu yapmak mümkündür. Aslına bakarsak hemen hemen her tarayıcıdan yapmanız gerekenler aynıdır.

 • Instagram sosyal medya platformuna Chorme aracılığıyla giriş yapmak için öncelikle Chrome uygulamasını açın.
 • Ardından Chrome tarayıcısından instagram.com adresine giriş yapın.
 • Açılan ekrana Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak hesabınıza giriş yapın.
 • Chorme uygulamasından Instagram sosyal medya hesabına giriş yapıp normal mobil uygulamaymış gibi kullanmak mümkün. Gelen güncelleme sayesinde mobil uygulamada olduğu gibi tarayıcı üzerinden de açtığınız hesabınızda mesaj gönderebilirsin.

Instagram Web

Instagram Web adresine herhangi bir tarayıcı kullanarak giriş yapmak mümkündür. Chrome, Firefox, Opera, Safari ve daha bir çok tarayıcı kullanarak Instagram sosyal medya hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ancak normal bir kullanım yapabilmeniz için bir hesaba gereksinim duyarsınız. Yani bu uygulamalardan Instagram kullanımı için hesabınıza giriş yapmanız gerekir.

Giriş Yapmadan Instagram Kullanma

Giriş yapmadan Instagram kullanma yöntemi de insanların merak ettiği şeyler arasındadır. Ancak bu mümkün değildir. Çünkü Instagram kullanabilmek için yani videoları ve fotoğrafları düzgün görüntüleyebilmek için hesabınızın olması gerekir.

Fakat arkadaşınızın gönderdiği linke giriş yaparsanız sadece o gönderiyi görüntüleyebilirsiniz. Tabi bunu yapabilmeniz için o hesabın gizli hesap olmaması gerekir. Haberimizde Instagram giriş yap adımlarını sırasıyla anlattık.

Instagram Özellikleri

Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için Instagram‘ı tercih edin. Ne yaptığınızı fotoğraf ya da video olarak paylaşın ya da paylaşanların ne yaptığına bakın. Hayatınızdaki önemli anları sevdiklerinizle paylaşın ve geniş kitlelere hitap edin. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için Instagram‘ı kullanın.

24 saat sonra kaybolan hikayeler paylaşın.

Messenger özelliği ile arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle anlık olarak mesajlaşın. Reels ile Instagram’da kısa, eğlenceli videolar oluşturun ya da oluşturanların videolarını izleyin.

Profilinizde görünmesini istediğiniz fotoğrafları ve videoları öne çıkanlara ekleyin. İlgi alanlarınıza göre içeriklerle karşılaşın. Sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz kişilerin hesabını takip edin.

Keşfet kısmında bulunan video ve fotoğraflardan ilham alın ve daha güzel fotoğraf ve videolar oluşturun. Büyük markaları ve haber sitelerini Instagram‘dan takip edin. Instagram ile bir sosyal medya uygulamasında olması gereken her şeye ulaşın. Uygulamayı kullanırken mesaj ya da beğenme gibi aktivitelerde anlık bildirimler telefonunuza iletilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu