Güncel Bilgiler

Instagram Gizlilik Hesap Görme Sitesi 2024

Instagram gizlilik hesap görme apk önerileri ve Instagram gizli hesap görme uygulaması haberleri. Instagram‘da profil görme sitesi detayları. Eğer gizli bir hesabı görmek istiyorsanız buradaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Instagram gizlilik hesap görme apk uygulamaları işe yarıyor mu? Instagram‘da kapalı hesapları görmek istiyorsanız bu uygulamalardan ya da burada bahsettiğimiz yöntemleri kullanarak görebilirsiniz. Instagram‘da iki farklı türde profil vardır. Bunlardan birincisi açık profil bir diğeri ise kapalı yani gizli profillerdir. Instagram’da gizli profili görebilmek için, web sitesi, uygulama ya da bahsettiğimiz üçüncü yöntemi kullanabilirsiniz. Instagram gizli hesap görme ücretsiz bir şekilde yapılabileceği gibi, ek ücret ödeyerek de daha fazla hak sahibi olabiliyorsunuz.

Instagram gizli profil görme yöntemi olarak aşağıdaki başlıkta anlatılanları uygulayabilirsiniz. Ancak bu yöntemler arasında en mantıklı olanı ilk sırada olanı diyebiliriz. Bu sayede istediğiniz zaman o profili görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Instagram gizlilik hesap görme, yöntemi olarak ikinci bir hesap oluşturun. Hesap oluşturduktan sonra doğa resimleri ya da buna benzer bir sayfa adı seçilmelidir. Hesap oluşturduktan sonra aşağıdaki şekilde hesabı düzenlerseniz karşı tarafın kabul etmesi çok daha kolay olacaktır.

 • Yeni bir Instagram hesabı oluşturun,
 • Instagram gizlilik hesap görme yöntemi olarak kullanacağınız hesabın adını belirleyin,
 • Yeni profil bir kadın profili ya da doğa fotoğrafları paylaşan bir profil olabilir,
 • Doğa fotoğrafları paylaşan bir sayfa oluşturursanız, erkek ve kadınların gelen takip isteklerini onaylama oranı daha da yükselecektir,
 • Hesap adını oluşturduktan sonra yaklaşık 20 – 30 adet arasında gönderi paylaşın,
 • Gizli profilini görmek istediğiniz kişiye hemen istek göndermeyin, bunun yerine öncelikle başkalarını takip edin,
 • Yaklaşık 50 – 100 arası takipçiniz olduğunda asıl gizlilik hesap görmek istediğiniz kişiye takip isteği gönderin,
 • Karşı taraf büyük ihtimalle isteğinizi kabul edecektir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Gizli hesap görme Instagram uygulaması ve sitesi. Instagram‘da gizli profilleri görebilmek için çeşitli internet sitelerinden ya da mobil uygulamalardan da yararlanabilirsiniz. Ancak, bu uygulamalar üçüncü parti uygulamalardır ve güvenilirliği bilinmemektedir. Bu nedenle uygulama yerine internet sitelerini kullanarak Instagram gizli profil görme yöntemini kullanmanızı öneririz. Aşağıdaki web sitelerini kullanarak Instagram gizli hesap görmek mümkündür.

 • Secretle
 • Postegro
 • Lili
 • Nunu
 • Insta Pro

Yukarıdaki web sitelerini kullanarak Instagram gizli hesapları görebilirsiniz. Fakat bu internet sitelerini kullanırken ikinci bir hesap açarak kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü güvenilirliği bilmeden orjinal kullandığınız hesabı kaybetmenizi istemeyiz.

Not: Yukarıdaki Instagram gizli profil görme sitelerini kullanmak kullanıcının sorumluluğundadır.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Apk Uygulaması

Instagram gizlilik hesap görme uygulaması olarak kullanabileceğiniz uygulamaları bu başlık altında listeledik. Bu uygulamalar Google Play ve App Store‘da bulunmamaktadır. Bunun yerine üçüncü parti mobil uygulamaları indirebileceğiniz uygulama indirme sayfalarına bakmanız gerekir.

 • Postegro
 • Secretle
 • Zoomi
 • Pingru
 • WatchInsta
 • LİLİ
 • Private INSTA ve
 • Nunu
 • Insta Pro

Yukarıdaki uygulamaları telefonunuza yükleyerek ya da internet sitelerine giriş yaparak Instagram gizlilik hesap görmek mümkündür. Bu uygulamalar genelde günlük 3 hak veriyor. Bu hakkınız dolduğunda başka bir Instagram hesabı oluşturup oradan da gizli hesaplara bakabilirsiniz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Web

Instagram gizlilik hesap görme genelde Web siteleri üzerinden daha rahat yapılabilmektedir. En çok kullanılan internet sitesi ise Postegro kanalı oldu. Ancak bildiğiniz gibi Postegro kanalına artık giriş yapılamıyor. Fakat basit bir DNS ayarı ile giriş yapılabilir hale geliyor. Aşağıdaki DNS ayarlarını bilgisayarınıza ya da telefonunuza tanımlayarak postegro kanalına giriş yapabilirsiniz.

Dns ayarları:

8.8.8.8
8.8.4.4

Instagram’da Kapalı Hesaplari Görme Uygulaması

Güncel, instagram’da kapalı hesaplari görme uygulaması bulunmamaktadır. Yani çoğunluğu Instagram‘a gelen güncelleme ile çalışmaz hale geldi. Bunun yerine ilk başlıkta anlattığımız yöntemi kullanarak Instagram kapalı hesap görmek mümkün. Aynı zamanda profiliniz inandırıcılık kazanacağından dolayı kapalı hesabını görmek istediğiniz kişiye sadece takip isteği göndermeniz yeterlidir.

Takip Etmeden Profili Görme

Takip etmeden profili görme yöntemi olarak yukarıda bahsettiğimiz internet sitelerini ya da bu sistemlerin mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Android ve iPhone cihazlardan bu platforma giriş yaparak gizli hesaplara bakabilirsiniz. Gönderi, Reels, Hikaye, takip ettikleri ve takip eden kişileri de yine bu uygulamalar sayesinde görüntülemek mümkün. Instagram’da takip etmeden profil görme yöntemi olarak burada listelenen uygulamalar kullanılmaktadır.

instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi ücretsiz

instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Ancak yaptığı güncellemeler ile Instagram bu tür sitelere karşı önlemler geliştirmektedir. Bu nedenle uygulama ya da internet sitesi kullanmak yerine sürekli kullanabileceğiniz bir Instagram hesabı oluşturabilirsiniz.

Haberimizde Instagram gizli hesap görme ile ilgili detaylara yer verdik. Buradaki bilgileri kullanarak birinin gizli hesabına bakabilirsiniz. Fakat en mantıklı yöntem ikinci bir hesap açıp, o hesapta insanları takip edip, gönderiler paylaştıktan sonra gizli hesabını görüntülemek istediğiniz kişiye istek göndermek.

Çalışan Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Çalışan Instagram gizli hesap Görme sitesi arayanlar buradaki listede bulunan siteleri deneyebilirler. Çalışan instagram gizli hesap görme sitesine giriş yaptığınızda kullanabilmek için sizden hesap bilgilerinizle girmeniz istenecektir. Bu durumda orjinal hesabınız yerine boş bir Instagram hesabı ile giriş yapıp kullanmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu