Teknoloji

Instagram Gönderiye Müzik Ekleme 2023

Instagram Gönderiye Müzik Ekleme nasıl yapılır. Instagram’a gönderi eklerken müzik ekleme özelliği de mevcut. Instagram kullanıcıları için çeşitli yeniliklerle hizmet vermeye devam ediyor. Bilmeyenler için fotoğrafa müzik ekleme nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık.

Instagram Gönderiye Müzik Ekleme

Instagram’da gönderiye müzik eklemek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Instagram giriş yapın,
  • Gönderi oluştur butonuna “+” dokunun,
  • Açılan ekrandan Gönderi seçeneğini seçin,
  • Ardından paylaşacağınız fotoğrafı seçin,
  • Sonrasında aşağıdaki ekran gibi bir ekran gelecektir, bu ekrandan Kişi etiketleyebilir, Konum ekleyebilir, son olarak ise Müzik Ekle işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Instagram Gönderiye Müzik Ekleme

Instagram Fotoğrafa Müzik Ekleme

Instagram fotoğrafa müzik ekleme işlemi için yine yukarıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir. Bu yöntem ile profilinizde görüntülenecek olan fotoğraflara şarkı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda hikaye ve reels videolarınıza da müzik ekleyebiliyorsunuz.

Instagram kendi barındırdığı müzikleri fotoğraflarınıza eklemeye izin vermektedir. Müzik ekle butonuna dokunduğunuzda eklemek istediğiniz müziğin adını yazarak seçmeniz yeterli olacaktır. Böylece müzik ekleme işlemini gerçekleştirebikirsiniz.

Müzik seçimi yaptıktan sonra gönderiyi paylaşın. Yükleme işlemi gerçekleşince fotoğrafınız müzikli bir şekilde yayınlanmış olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu