Teknoloji

İnternetsiz Oynanabilen En İyi Mobil Oyunlar 2023

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar, internetsiz oyunlar, en iyi mobil oyunlar, telefonda internetsiz oyunlar hangileridir, internetsiz en iyi oyunlar işte detaylar.

Her zaman internetiniz olacak diye bir durum söz konusu değildir. Bazı zamanlar gelir bulunduğunuz yerden internet iyi çekmeyebilir yada internet paketiniz bitmek üzeredir. Tüm gün yaşadığınız stresi atmak için biraz oyun oynak istersiniz ve son dönemde popüler olan oyunlar genelde internet üzerinden oynana online oyunlar olduğu için internet paketiniz yok ise bu zevkinizden mahrum kalırsınız.

Gelişen teknoloji ve oyun sektöründeki gelişmeler ile oyunlar çok daha gerçekçi olmaya başladı. Durum böyle olunca oyunların sürekliliği için oyunlar genel olarak online olarak geliştirilmekte. Bu tip oyunlar ne kadar eğlenceli olursa olsun internetinizin olmadığı veya çekmediği yerlerde stresiniz gidermek için devamlı telefonunuzda internetsiz bir veya birkaç oyun olması yani internetsiz mobil oyunların olması çok iyi olacaktır. Bu internet erişiminiz olmadığında veya internet harcamak istemediğinizde sizin açınızdan çok faydalı olacaktır. Peki en iyi internetsiz mobil oyular hangileridir. Android ve iOS için telefondan internetsiz oyunlar listesi. İnternetsiz oyunlar internetsiz oyunlar, burada paylaştığımız oyunlar mobil cihazlara ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz internetsiz en iyi oyunlar listesidir. Bu listedeki oyunlar internetsiz oyunlar olduğundan telefonunuza indirdikten sonra istediğiniz yerde onabilirsiniz.

1. Eternium

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar

Tüm mobil işletim sistemleri için bulabileceğiniz oyun internet gerektirmeden oynayabileceğiniz çok güzel bir RPG oyunudur. Oyun içeriğinde 3 farklı Dünya ve bu dünyalar içeriğinde bulunan görevleri tamamlayarak ileriye bileceğiniz Çok kaliteli bir rol yapma oyunudur. Oyun içerisindeki görevleri tamamlayarak düşmanları öldürmeniz ve zindanları keşfederek oyunda ilerlemeniz gerekiyor. Değerli eşya ve madenleri toplayarak güç kazanabilirsiniz. Tamamen internetsiz oynayabileceğiniz mobil oyun en çok beğenilen oyunlar arasında yer almaktadır. En iyi internetsiz oyunlar mobil kategorisinde yer almaktadır.

2. Sonic Dash

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar

En çok sevilen çizgi film karakterlerinden biri olan Sonic 3D grafik ile oynanan çok güzel bir oyunudur. Oyun içerisinde farklı seviyeler ve bölümler bulunmakta. Bildiğiniz koşma oyunlarına benzer bir oyun olan Sonic Dash istediğiniz her yerde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir koşu platformu oyunudur. Telefonda internetsiz oyunlar arasında bulunması gereken başarılı bir oyundur.

3. Overkill 3

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar

Telefonlar için hazırlanmış en iyi internetsiz nişancı oyunları arasında bulunan Overkill 3 Oldukça başarılı ve çok beğeneceğiniz bir oyundur.  oyun içerisinde çok fazla savaş alanı 4 farklı oyun modu 30’dan fazla silah tipinin bulunduğu oyunda Siperlere gizlenmiş olan düşman botlarını öldürerek ilerliyorsunuz.  Ateş ettiğiniz an düşman Sizi fark edeceğinden çok dikkatli bir şekilde düşmanları öldürmeniz gerekir. Oyunu oynadıkça puan toplar ve bu puanlarla silahlarınızı geliştirebilirsiniz Ayrıca mühimmatta  alabilirsiniz.  birçok online olmayan oyuna göre grafikleri oldukça başarılı olan oyun internetsiz mobil oyunlar arasında yer almaktadır

4. Trial Xtreme 4

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar

Aslan bir bilgisayar oyunu olan Trial Xtreme 4 oyununun oldukça başarılı bir mobil versiyon olan oyun tamamen internetsiz oynayabileceğiniz oyun bilgisayar oyunundaki kadar eğlenceli olacaktır. İnternetsiz güzel oyunlar arasında yer almaktadır. Hem android hem de iOS sürümü bulunmaktadır. En iyi internetsiz mobil oyunlar içerisinde bulunan oyun sizi kendine bağlayacak.

5. Earn to Die 2

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar
İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar

3D oyunlar kadar eğlenceli olan oyun Earn to Die 2 oyunu 2D bir platform Üzerinde kurulu olmasına rağmen oldukça eğlenceli ve oynadıkça kendine bağlayan güzel bir oyundur. Oyun içerisinde araçlarla zombileri alt ederek ilerlediğimiz Kıyamet sonrası bir dünyayı anlatan Çok eğlenceli bir oyundur. Oyun içerisinde birçok bölüm ve araç çeşitleri bulunan oyun oldukça eğlencelidir. Telefondan İnternetsiz oyunlar arasında en iyi oyunlar // internetsiz olarak oynayabilirsiniz. Hem android hem de iOS sürümü bulunmaktadır.   

6. Real Racing 3

İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar
İnternetsiz oynanabilen en iyi mobil oyunlar

İnternetsiz mobil oyunlar arasında en iyi yarış oyunları arasında yer alan Real Racing 3 oyunu internetsiz oynayabileceğiniz çok güzel bir araba yarışı oyunudur. Real Racing 3 oyunu oldukça gerçekçi bir sürüş deneyimi veren ve grafikleri oldukça iyi olan çok güzel bir oyundur.  oyun içerisinde birçok farklı tema ve araba modeli bulunmaktadır çok farklı büyük yarış organizasyonlarında oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde bulunan oyunun ilk indirme kısmı düşük olsa da oyun içerisindeki bölümleri sonradan indirmeniz gerekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu