Güncel Bilgiler

Invincible 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Invincible izleyebileceğiniz en iyi süper kahraman animasyonlarından biri diyebiliriz. Bu makaleyi okuyorsanız büyük olasılıkla ilk iki sezonu çoktan bitirdiniz. Doğal olarak Invincible 3. sezonu bulmak için araştırmaya başladınız. Fakat dizinin ikinci sezonu yakın zamanda yayınlandığı için 3. sezonu beklememiz gerekiyor.

Invincible 3. sezon ne zaman, sorusuna ise şu anda net bir yanıt vermek mümkün değil. Zira resmi kaynaklardan herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat, bazı kaynaklar dizinin 2025 yılında yeni sezonunun geleceği yönünde. Invincible animasyonunun birinci sezonu 8 bölüm, ikinci sezonu ise yine 8 bölüm sürmüştü. Büyük olasılıkla üçüncü sezon da yine 8 bölüm ile karşımıza çıkacak.

Invincible 1. Sezon

Dizinin birinci sezonunda karakterleri ve dizinin mantığını anlıyoruz. Bir çizgi romandan uyarlama olan animasyon o kadar iyi ki senaryosu birçok sinema filminden dahi iyi diyebiliriz. İlk sezonda güçlerini yeni keşfetmeye başlayan Mark Grayson (Invincible) serinin ana karakteridir. Güçlerini ilk keşfettiğinde büyük bir heyecana kapılan Mark, ilk olarak bir kıyafet ve kendine uygun bir isim bulmak için düşünür.

İsim olarak Invincible ismini alır. Bu isim zamanla evrenin tamamında bilinen bir isim haline gelecektir. Omni-Man yani babasının izinden giderek insanların yararına işler yapmayı düşünmektedir. Lakin, Omni-Man yani babasının, düşündüğü kadar iyi biri olmadığını öğrenmek zorunda kalır.

İlk sezonun sonunda Omni-Man oğluna bütün gerçekleri anlatır. Ve Mark‘ın yani genç süper kahramanımız Invincible‘ın da ona yardımcı olmasını ve yolundan gitmesini ister. İnsanları bir böcek olarak gördüğünü, eşini yani Invincible‘ın annesini dahi bir evcil hayvan olarak gördüğünü anlatır. Invincible ise babasına karşı gelerek, dünyalıların yani insanların yanında olacağını ifade eder. Omni-Man, Invincible‘ı önce konuşarak sonra da bir güzel pataklayarak ikna etmeyi dener. Fakat, Invincible kararını değiştirmez. Sonrasında ise Invincible‘ın ağzı burnu kan içerisindeyken Omni-Man abimiz insafa gelir ve dünyayı terk eder.

Omni-Man

Invincible – Omni-Man

Bu karakteri ilk gördüğümüzde Superman‘in bıyıklı versiyonu bir aile babası olarak düşünmüştük. Aslına bakarsak, dizinin başında da tam olarak böyle bir karakter. Hükümet ile anlaşamayan, bireysel yani tek başına insanları kurtaran bir süper kahramandır. Ayrıca Invincible karakterinin de öz babasıdır.

Invincible 2. Sezon

Omni-Man gitmiştir, fakat dünya için Omni-Man ve ırkı büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Bunun farkında olan Invincible güçlenmek için çalışmaya devam etmekte biryandan da dünyaya zarar vermek isteyen çeşitli ırklar ve varlıklar ile mücadele etmektedir. Invincible ikinci sezonda oldukça fazla uzaya gitmiştir. Bizler tamam Invincible‘ı anlatıyorsunuz fakat Omni-Man abimiz nerede diye düşünürken, Invincible‘ı karıncaya benzeyen ve şekil değiştirebilen bir ırk uzaya çağırır. Invincible‘dan yardım isteyen bu ırkı tabi ki süper kahramanımız Mark geri çevirmez.

Uzayda karıncamsı varlıkların gezegenine gittiğinde krallarının babası Omni-Man olduğunu görür. Omni-Man durumu anlatır ve oğlundan yardım ister. Aynı zamanda babasının bu gezegenin kraliçesinden de bir oğlu vardır. Invincible bir şoku atlatamadan yeni bir şok ile karşılaşmıştır.

Invincible 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Amazon’un animasyon dizisi olan Invincible binlerce kişi tarafından beklenen animasyon dizisidir. İnvincible 3. Sezon çıkış tarihi ile alakalı olarak henüz bir açıklama yapılmazken, beklentiler üçüncü sezonun tahmini olarak 2025 yılında yayınlanacağı yönündedir.

Invincible Karakterleri

  • Mark Grayson / Invincible
  • Omni-Man (Nolan Grayson)
  • Debbie Grayson
  • William Clockwell
  • Atom Eve (Samantha Eve Wilkins)
  • Rex Splode (Rex Sloan)
  • Dupli-Kate (Kate Cha)
  • Robot (Rudolph Conners)
  • The Immortal
  • Allen the Alien

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu