Haber

İstanbul Ukrayna Arası Kaç Km Kaç Saat 2023

İstanbul’dan Ukrayna’ya gideceklerin en çok araştırdığı konu, İstanbul Ukrayna arası kaç Km ve Kaç saat sorularıdır. Otobüsle yolculuk yapacak olan vatandaşlar yolculuk esnasında ne kadar vakit geçireceklerini merak ediyorlar. Bizler de bu haberimizde bu iki ülke arasında kaç kilometrelik mesafe olduğunun bilgisini vermek istedik.

Malum Rusya ve Ukrayna arasındaki problemlerden dolayı Ukrayna’ya uçak ile gitmek mümkün değil. Ancak otobüs ile şuanda seyahat yapılabiliyor. Peki Ukrayna İstanbul arası otobüs ile kaç kilometre ve kaç saat sürer? Detayları haberimizde.

Ukrayna uçakla kaç saat sürer?

Uçak ile Ukrayna Kaç Saat sürer? Türkiye – Ukrayna arasında ortalama uçuş süresi 3 saat civarındadır. Ankara – Kiev arası uçakla 2,5 saat sürüyor, İstanbul Lviv arası 3 saat, Antalya Kiev arası uçuşa baktığımızda ise 3,5 saat sürdüğünü görüyoruz.

İstanbul Ukrayna otobüs bileti satın alan yolcular yolculuklarının ne kadar sürede tamamlanacağını da doğal olarak merak ediyorlar. Bizlerde seyahat edecekler için karayolu ile kaç saat ve kaç km yolculuk yapacaklarının bilgisini burada yayınladık.

İstanbul Ukrayna Arası Kaç Km Karayolu

Karayolu ile İstanbul Ukrayna arası kaç km? Eğer seyahat için karayolunu tercih edecekseniz 1.271,6 km civarında bir yol kat etmeniz gerekiyor. Otobüs ile yapacağınız seyahatin süresi özel araç ile yapacağınız seyahate göre biraz daha fazla sürebilir.

Eğer İstanbul’dan Ukrayna‘ya yolculuk yapacak olursanız 1.271,6 kilometre yolculuk yapmış olursunuz. Bu da yaklaşık olarak 19 saat 30 dakika civarında sürmektedir.

İstanbul Ukrayna Arası Kaç Saat Karayolu

Avrupa Otoyolu/O-3 üzerinden seyahat edilirse İstanbul Ukrayna arası yaklaşık olarak 19 saat 30 dakika sürmektedir. 1,271 kilometre yolculuk yapacağınızdan ortalama olarak 19 saat 30 dakikanızı yolda geçirmiş olursunuz.

Uçak ile seyahat edilmesi halinde Ankara‘dan 2.5 saat, İstanbul’dan 3 saat, Antalyadan ise 3,5 saat yolculuk yapmış olursunuz.

İstanbul Ukrayna Otobüs Saatleri

İstanbul – Kyiv otobüsünün hareket saati: 09:00

İstanbul – Çernivtsi otobüsünün hareket tarifesi: 09:00

İstanbul – Kamianets-Podilskyi otobüsünün hareket saati: 09:00

İstanbul – Khmelnytskyi otobüsünün hareket saati: 09:00

Otobüs İstanbul Vinnitsa – hareket saati: 09:00

İstanbul – Zhytomyr otobüsünün hareket saati: 09:00

Ukrayna Türkiye Otobüs Saatleri

Kiev İstanbul otobüsünün hareket saati: 07:00

Zhytomyr – İstanbul otobüsünün hareket saati: 09:00

Vinnitsa – İstanbul otobüsünün hareket saati: 10:30

Khmelnytskyi – İstanbul otobüsünün hareket saati: 12:30

Kamianets-Podilskyi – İstanbul otobüsünün hareket saati: 13:30

Çernivtsi – İstanbul otobüsünün hareket saati: 16:30

Daha fazla bilgi almak için İstanbul Ukrayna Otobüs bileti al sayfasındaki bilgileri inceleyebilirsiniz. 44,13 milyon nüfusu ile Ukrayna dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden biridir. Son dönemlerdeki Rusya Ukrayna savaşı nedeniyle uçak seferleri iptal edilse de karayolu ile ulaşım mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu