Teknoloji

Letgo Hesap Silme Nasıl Yapılır? Üyelik İptali 2024

Haberler, Letgo hesap silme, Letgo hesabı nasıl kapatılır, Letgo üyelik iptali nasıl yapılır işte detaylar.

Letgo hesap silme yani Letgo hesap kapatma işlemi nasıl yapılır detaylı olarak bir bakalım. Letgo Ocak 2015 yılında piyasaya çıkan yakın çevredeki kullanılmayan ikinci el eşya satımlarını paylaşıldığı bir platformdur. Günümüzde bu tip uygulamalardan çok sayıda var tabi en çok bilineni olan Letgo uygulamasındaki hesabınızı artık kullanmayacaksanız Letgo hesabı nasıl silinir onu gösterelim.

Özelikle günümüzde birçok kişi eşyalar daha miadını doldurmadan yeni ve daha güncel model eşya alarak önceki eşyasını satarak hem maddi olarak kendine destek hem de önceki eşyanın boşuna atılmasına engel oluyor. Bu satışlarda kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmediği için en tercih edilen uygulama Letgo. Hem üyelik ücreti olmadığı için hem de satıcılardan komisyon talebi olmadığından akıllı telefonu olan herkes kolayca bu uygulamadan faydalana bilir. Beğendiğiniz ve almaya karar verdiğiniz eşyanın size ne kadar uzakta olduğunu göstererek satıcıyla gidip ürünü görerek almanızı ve hatta pazarlık yapmanıza bile izin veren güzel bir uygulamadır.

Letgo Hesap Silme

Letgo hesap silme, İkinci el alış-veriş uygulamaları içerisinde en çok tercih edilen Letgo içerisinde birçok farklı alanda ürün bulmanız mümkün. Aklınıza gelebilecek neredeyse her şey Letgo içerinde bulunuyor. Küçük ev aletlerinden arabalara kadar her şeyi bulmak mümkün. Hem de arada bir aracı olmadığından ücret konusunda diğer uygulamalara göre daha uygun fiyatlı bulmak mümkün. Artık sadece kişi bazlı değil büyük firmalar da Letgo üzerinden satış işlemi yapıyor. Tabi önceden satış yapmış kişileri değerlendirme de yaptığınızdan değerlendirme puanlarına göre de satıcı tercihinizi belirleye bilirsiniz.

Letgo Hesap Silme Linki

Letgo hesap silme linki ile hesap silme işlemi bilgisayar üzerinden oldukça basit aslında. Letgo hesabınızı silmeden önce herhangi bir eşya satışınızın olup olmadığını kontrol edin yoksa iptal askıda kalabilir.

 • Paylaştığımız linke tıklayıp üyelik için kullandığınız e posta adresinizi yazın
 • Sana nasıl yardımcı olabilirsiz” yazan yerde “Hesabımla ilgili sorum var” seçeneğiniz seçin
 • Bir alta “Lütfen aşağıdakilerden birini seç” yazan yerde “Hesabımı silmek istiyorum” seçeneğini seçin.
 • Açıklama kısmına hesabınızı neden silmek istediğinizi yazın ve formu gönderin.
 • 48 Saat içerisinde hesabınız iptal edilecektir.

Letgo Üyelik İptali

Letgo Hesap Silme
Letgo Hesap Silme
 • Bilgisayar tarayıcısı üzerinden Letgo hesabına girin.
 • Sağ üst tarafta profil resminize tıklayın ve açılan sayfadan “Profilim” tıklayın
 • Açılan sayfadan Ayarlar butonu olan çark resmine tıklayın
 • Açılan sayfadan “Bilgilerin” kısmına tıklayın
 • “Hesabı Sil” tıklayıp hesap tamamen silinsin mi yoksa bilgilerin kalmasını isteyip istemediğinizi sorar siz onay işlemi yaptıktan sonra hesabınız silinecektir. Böylece Letgo üyelik iptali 48 saat içerisinde sağlanacaktır.

Telefondan Letgo Hesap Silme (Android ve iPhone)

Letgo hesabı silme Android ve iPhone için aynıdır. Öncelikle Letgo uygulamasını açmalısınız.

 • Kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte uygulamaya giriş yaptıktan sonra
 • Sol üst tarafta profil resminize tıklayın
 • Açılan sayfada Sağ üst tarafta “Ayarlar” (Çark Resmi) tıklayın
 • Ayarlar içerisinde en altta “Yardım” butonuna tıklayın.
 • Ekranı alta doğru kaydırın ve “Teknik destek ve hata raporu” yazan yere tıklayın
 • Bir mesaj panosu karşınıza çıkacaktır.
 • Sana nasıl yardımcı olabilirsiz” seçeneğine tıklayıp “Hesabımla ilgili bir sorunum var” seçin
 • Hemen altındaki kısımda ise “Lütfen aşağıdakilerden birini seç” kısmında “Hesabımı silmek istiyorum” seçin
 • Açıklama kısmına Hesabınızı neden iptal etmek istediğinizi küçük bir açıklama yaparak Formu göndere bilirsiniz.

Son 48 Saat içerisinde hesabınız silinecektir. Sonrasında uygulamayı kaldıra bilir veya farklı hesap açmak isterseniz yeni kullanıcı adınız ile hesap açabilirsiniz. Telefondan silmek daha zahmetli bir yoldur bilgisayardan Letgo hesap iptal etme yani Letgo üyelik iptali daha kolay olacaktır.

Letgo Hesap Silme İptali

Letgo hesap silme iptali için yardım kısmından müşteri hizmetlerine yazmanız gerekecektir. 48 saatlik süre dolmadan yazarsanız Letgo hesap silme iptali talebiniz mümkün olabilir. Ama 48 saat geçmiş ise ve hesabı tamamen silme seçeneğini seçmiş iseniz tekrar aynı hesabı almak mümkün olmayacaktır. Bu yüzden Letgo silme işlemi yapacaksanız kesin karar verdikten sonra Letgo üyelik silme işlemi yapın. Yukarıda yazdığımız işlemler ile hem telefondan hem de bilgisayar üzerinden Letgo hesabınızı iptal edebilirsiniz. İptal işlemini tamamladıktan sonra 48 saat içerisinde iptal işlemi onaylanır ve sonrasında o hesabı artık kullanamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu