Güncel Bilgiler

Müge Anlı Kaç Yaşında, Memleketi Neresi, Hiç Evlendi Mi, Kızı Kim?

Ekranların tanınan sunucusu Müge Anlı kaç yaşında, Müge Anlı nereli, Müge Anlı hiç evlendi ve Müge Anlı kızı kim? Gibi çok merak edilen ve aranan soruların cevabını sizin için derledik. Makalemizde Müge Anlı ile ilgili birçok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Müge Anlı Kaç Yaşında?

Ekranların en fenomen sunucularından biri olan ve yaptığı programlar ile isminden devamlı söz ettiren Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Yugoslavya gözmeni olan Yugoslavya gözmeni olan Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Yüksek lisans eğitimini de Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesinde tamamladı.

Müge Anlı Hiç Evlendi Mi?

Müge Anlı ile ilgili merak edilen bir diğer konuda hiç evliliğidir. Fenomen gazeteci Müge Anlı 1999 yılında kendisi gibi gazeteci olan Burhan Akdağ ile evlendi. Bu evlilikten bir kızları dünyaya geldi. Burhan Akdağ ile olan evlilikleri 2008 yılında sona erdi. 20 Haziran 2022 tarihinde ise İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu dünya evine girdi.

Müge Anlı’nın Kızı Kim?

Müge Anlı 1998 yılında evlendiği ve 2008 yılında boşandığı gazeteci eski eşi Burhan Akdağ’dan 2002 yılında bir kızları dünyaya geldi. Müge Anlının kızının ismi Lidya Müge Akdağ. Şuan Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenim görmekte.

Müge Anlı TV Programları

Televizyon hayatına Kanal D’de 2006 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2008’e kadar devam eden Dobra Dobra adlı TV programı ile başlayan Müge Anlı 2008 Yılında ATV de yayınlanmaya başlayan ve halen devam eden Tatlı Sert adlı programın hem Sunuculuğunu hem de yapımcılığını üstlendi. 2010 ile 2011 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan Mektubunuz Var adlı programında Sunuculuk ve yapımcılığını üstlenen Müge Anlı 2019 yılında bir yarışma programı olan Güven Bana da sunuculuk yaptı.

Müge Anlı’nın Aldığı Ödüller

Ekranların fenomen sunucusu Müge Anlı 2016, 2018, 2020 ve 2021 yıllarında düzenlenen Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Sunucu ödüllerine aday gösterildi ve kazandı. Yapmış olduğu programlar sosyal medyada gündem olan sunucu ile ilgili merak edilen soruların cevabını makalemizde sizin için paylaştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu