Güncel Bilgiler

New Balance Barkod Sorgulama Sitesi 2024, Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

Satın aldığınız New Balance ayakkabının gerçek olup olmadığı hakkında fikriniz yok mu? Hemen buradaki New Balance barkod sorgulama yöntemini uygulayın.

New Balance barkod sorgulama yöntemi ile ayakkabının orjinal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Ayakkabı alırken güvenilir bir yerden almak gerekir. Çünkü piyasada çok fazla çakma yani sahte ayakkabı var. Sahte ayakkabı üreticileri kendilerini o kadar geliştirdiler ki orjinale yakın ayakkabılar çıkarıyorlar. Bu nedenle satın alırken güvenilir bir yerden satın almalısınız. Böylece garanti işlemlerinde de daha rahat sonuç alırsınız.

New Balance ayakkabı orjinallik sorgulama ayakkabı alınırken ya da alındıktan sonra rahatça yapılabilir. New Balance dünya genelinde spor ayakkabı denince akla ilk gelen üretici markalardan biridir. Ülkemizde de çeşitli yerlerde mağazaları bulunmaktadır. Boyner gibi büyük satış mağazalarında da yine bu ayakkabıyı bulmak mümkündür.

New Balance Barkod Sorgulama

New Balance barkod sorgulama nasıl yapılır? Bu ayakkabıda orjinallik barkod sorgulaması oldukça basittir. Bir New Balance ayakkabı satın aldıktan sonra ya da satın almadan önce aşağıdaki adımları takip ederek orjinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca orjinal ürünü en iyi güvenilir mağazalardan almaya önem gösterin. Bu sayede sahte ürün almamış olursunuz. Konumuza dönecek olursak New Balance barkod sorgulama işlemleri;

  • Ayakkabının dil kısmında ya da içerisindeki etiketleri karşılaştırın. SKU kodlarının aynı olması gerekir.
  • Ardından yine ayakkabıların her ikisinde de aynı olan kodların özel olarak o ayakkabı için üretildiği ayakkabı kutusunda da yazması gerekir.
  • Ayakkabı kutusu ve ayakkabıda bulunan etiketleri karşılaştırıp orjinalliğini kontrol edebilirsiniz.

New Balance QR Kod Orjinallik Sorgulama

Ayakkabı üreticileri ayakkabının orjinalliğinin anlaşılabilmesi için QR kodu da etikete ekliyorlar. Ayakkabının içinde bulunan QR kodu telefonunuzun kamerası ile okutarak orjinal olup olmadığına bakabilirsiniz. Her ayakkabı için özel QR kodu oluşturulmaktadır. Eğer telefonunuzda bir QR kod okuyucu yoksa uygulama mağazasından yükleyip kodu okutabilirsiniz.

QR kod okuma işlemi için isterseniz ayakkabının etiketinde bulunan kodu okutabilir isterseniz de ayakkabı kutusundaki QR kodu okutabilirsiniz. Eğer orjinal bir ürün ise QR kod okutulduğunda tarayıcıdan bu ayakkabı ile ilgili bilgiler ekrana gelecektir.

New Balance Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

Ayakkabı satın almadan önce New Balance ayakkabı orjinallik sorgulama adımlarını yukarıdaki başlıktaki anlatımlara göre yapabilirsiniz. Spor ayakkabı alırken gelen zamlar ile oldukça yüksek fiyatlar ödenmesi gerekiyor. Yüksek fiyat ödeyip sahte ürün almak istemeyenlerin ayakkabının orjinalliğini de kontrol etmesi gerekir.

Mahalle arasındaki küçük ayakkabıcılarda bu markaya ait daha uygun fiyata ayakkabılar bulabilirsiniz. Ancak bu ayakkabılar orjinal değildir. Yani kodları karşılaştırdığınızda dahi bunu anlayabilirsiniz. Ayakkabı alırken New Balance markası çok fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni taraklı ayaklara özel üretilen spor ayakkabılar ve ürün kalitesidir. Bu ayakkabı modellerini New Balance mağazalardan inceleyip satın alabilirsiniz. Barkod sorgulamasını da yine haberin üstündeki başlıklardan inceleyebilirsiniz.

New Balance Hangi Ülkenin Markası?

New Balance, amerikan markası olan bir ayakkabı ve giyim üreticisidir. New Balance, 1906 yılında Boston’da kurulmuştur ve özellikle koşu ayakkabıları ve spor giyim ürünleri üretir. New Balance, özel tasarımı olan ortopedik ayakkabıları ile de ünlüdür ve bu ayakkabılar özellikle ayak problemleri olan insanlar için tasarlanmıştır. New Balance, ayrıca kadın, erkek ve çocuk modelleri de üretir.

New Balance, dünya çapında birçok ülkede satışa sunulan bir markadır ve ürünleri çeşitli mağazalar ve online satış platformları üzerinden satılır. New Balance, kaliteli ürünleri ve rahat tasarımlarıyla tanınmaktadır.

New Balance Ayakkabı Modelleri

New Balance, çeşitli türlerdeki ayakkabılar üretir. Özellikle koşu ayakkabıları ve spor ayakkabıları üretimi ile ünlüdür. Aşağıda, New Balance’ın ürettiği bazı ayakkabı türlerinden bazılarını sıralayabilirim:

  • Koşu ayakkabıları: New Balance, koşucular için ürettiği koşu ayakkabıları ile tanınmaktadır. Bu ayakkabılar, hafif, esnek ve rahat tasarımları ile ünlüdür ve koşucuların rahatlıkla koşabilecekleri tasarımlardır. New Balance, koşu ayakkabıları için farklı modeller üretir ve bu modellerin özellikleri koşu zorluklarına göre değişebilir. Örneğin, yumuşak yüzeyli koşular için daha hafif ayakkabılar, kumlu yüzeyli koşular için daha ağır ayakkabılar üretilebilir.
  • Spor ayakkabıları: New Balance, farklı spor dalları için ürettiği spor ayakkabıları ile de tanınmaktadır. Örneğin, basketbol, voleybol, golf gibi sporlar için özel olarak tasarımlanmış ayakkabılar üretebilir.

Bu içeriğin amacı insanlara satın aldıkları ayakkabının orjinal olup olmadığını nasıl anlayabileceklerini anlatmaktı. Lütfen internette ya da sokak satıcılarından ürün alırken orjinal olmama olasılığının çok yüksek olduğunu unutmayın.

Bir Yorum

  1. New Balance ayakkabı aldım. Fakat mağazadan ya da internet sitesinden değil. Bi Instagram sayfasından satın almıştım. Satıcı orjinal olduğunu iddia ediyordu. Fakat sonuç ürün sahteymiş. Size yapabileceğim tek öneri güvenilir yerlerden, anlaşmalı mağazalar, New Balance internet sitesi ya da mağazasından alışveriş yapmanız olacak. Zira öteki türlü ürünlerin çoğu sahte oluyor. Orjinal ürün sorgulama yöntemi New Balance için iyi olmuş. Elimdeki ayakkabının sahte olduğunu tam anlamıyla anladım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu