Güncel Bilgiler

New Balance Barkod Sorgulama 2022, Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

New Balance barkod sorgulama nasıl yapılır? New Balance ayakkabı orjinallik sorgulama ve New Balance orjinal ayakkabı nasıl anlaşılır cevabı haberimizde.

New Balance barkod sorgulama yöntemi ile ayakkabının orjinal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Ayakkabı alırken güvenilir bir yerden almak gerekir. Çünkü piyasada çok fazla çakma yani sahte ayakkabı var. Sahte ayakkabı üreticileri kendilerini o kadar geliştirdiler ki orjinale yakın ayakkabılar çıkarıyorlar. Bu nedenle satın alırken güvenilir bir yerden satın almalısınız. Böylece garanti işlemlerinde de daha rahat sonuç alırsınız.

New Balance ayakkabı orjinallik sorgulama ayakkabı alınırken ya da alındıktan sonra rahatça yapılabilir. New Balance dünya genelinde spor ayakkabı denince akla ilk gelen üretici markalardan biridir. Ülkemizde de çeşitli yerlerde mağazaları bulunmaktadır. Boyner gibi büyük satış mağazalarında da yine bu ayakkabıyı bulmak mümkündür.

New Balance Barkod Sorgulama

New Balance barkod sorgulama nasıl yapılır? Bu ayakkabıda orjinallik barkod sorgulaması oldukça basittir. Bir New Balance ayakkabı satın aldıktan sonra ya da satın almadan önce aşağıdaki adımları takip ederek orjinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca orjinal ürünü en iyi güvenilir mağazalardan almaya önem gösterin. Bu sayede sahte ürün almamış olursunuz. Konumuza dönecek olursak New Balance barkod sorgulama işlemleri;

  • Ayakkabının dil kısmında ya da içerisindeki etiketleri karşılaştırın. SKU kodlarının aynı olması gerekir.
  • Ardından yine ayakkabıların her ikisinde de aynı olan kodların özel olarak o ayakkabı için üretildiği ayakkabı kutusunda da yazması gerekir.
  • Ayakkabı kutusu ve ayakkabıda bulunan etiketleri karşılaştırıp orjinalliğini kontrol edebilirsiniz.

New Balance QR Kod Orjinallik Sorgulama

Ayakkabı üreticileri ayakkabının orjinalliğinin anlaşılabilmesi için QR kodu da etikete ekliyorlar. Ayakkabının içinde bulunan QR kodu telefonunuzun kamerası ile okutarak orjinal olup olmadığına bakabilirsiniz. Her ayakkabı için özel QR kodu oluşturulmaktadır. Eğer telefonunuzda bir QR kod okuyucu yoksa uygulama mağazasından yükleyip kodu okutabilirsiniz.

QR kod okuma işlemi için isterseniz ayakkabının etiketinde bulunan kodu okutabilir isterseniz de ayakkabı kutusundaki QR kodu okutabilirsiniz. Eğer orjinal bir ürün ise QR kod okutulduğunda tarayıcıdan bu ayakkabı ile ilgili bilgiler ekrana gelecektir.

New Balance Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

Ayakkabı satın almadan önce New Balance ayakkabı orjinallik sorgulama adımlarını yukarıdaki başlıktaki anlatımlara göre yapabilirsiniz. Spor ayakkabı alırken gelen zamlar ile oldukça yüksek fiyatlar ödenmesi gerekiyor. Yüksek fiyat ödeyip sahte ürün almak istemeyenlerin ayakkabının orjinalliğini de kontrol etmesi gerekir.

Mahalle arasındaki küçük ayakkabıcılarda bu markaya ait daha uygun fiyata ayakkabılar bulabilirsiniz. Ancak bu ayakkabılar orjinal değildir. Yani kodları karşılaştırdığınızda dahi bunu anlayabilirsiniz. Ayakkabı alırken New Balance markası çok fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni taraklı ayaklara özel üretilen spor ayakkabılar ve ürün kalitesidir. Bu ayakkabı modellerini New Balance mağazalardan inceleyip satın alabilirsiniz. Barkod sorgulamasını da yine haberin üstündeki başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu