Güncel Bilgiler

Nunu Web Giriş Yap 2024 Instagram Gizli Hesap Görme

Nunu Web Giriş nasıl yapılır? Postegro Nunu giriş ve Nunu Web instagram gizlilik hesap görme yöntemleri. Nunu Web’de postegro mantığında çalışmaktadır.

Nunu web giriş, Postegro uygulamasının yan kollarından biri de Web nunu uygulamasıdır. Bu uygulama Instagram’da gizli hesapları gösterebildiğini iddia ediyor. Youtube gibi platformlarda da bu uygulama kullanılarak gizli hesapların görüntülendiğini fark ettik. Ancak mobil uygulama zaman zaman hatalar verebiliyor. Bazen de kullanıcılar üçüncü parti olan bu uygulamayı telefonuna yüklemeye çekinebiliyorlar. Bu durumda ise Google Chrome ile nunu web postegro adresini ziyaret ediyorlar. Bu sayede mobil uygulama kullanmadan gizli hesapları görebiliyorlar.

Nunu Web Giriş Yap

Nunu Web postegro uygulamasının alt dallarından biridir. App Store ve Google play tarafından bu uygulama kaldırıldığından dolayı ikinci olarak Nunu olarak çıkmıştır. Ancak daha sonrasında Nunu isimli uygulama da uygulama mağazasından kaldırılmıştır. Fakat 3. parti mobil uygulama sayfalarında halen daha bulunmaktadır. Android için ve iPhone için bu uygulamalar kullanılabilir. Aynı zamanda isterseniz internet sitesi üzerinden de kullanabilirsiniz.

Bu uygulama 3. parti bir uygulama olduğundan dolayı kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır. Çünkü üçüncü parti mobil uygulamaların güvenilir olup olmadığının garantisini kimse veremez. Giriş yaparken;

  • Web nunu internet sitesine giriş yapın,
  • Sonrasında kullanmadığınız bir Instagram hesabının kullanıcı adı ve şifresini yazıp girin,
  • Giriş yaparken mail adresinize bir doğrulama kodu gönderilebilir bu kodu ilgili ekrana girin,
  • Ardından Web nunu sayfasından gizli hesbaını görmek istediğiniz kullanıcı adını yazın,
  • Kullanıcıyı seçin ve profilini görüntüleyin.

Sosyal medya ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sunduğunu iddia eden Nunu Web adresini siz de deneyimleyebilirsiniz. Tabii ki önlem alarak.

Nunu Web Postegro Giriş Linki

Nunu Web – Postegro uygulamasının devamı niteliğindedir. Hem mobil uygulamadan hem de web adresi üzerinden gizli hesapları görebilmemize olanak sağladığını iddia ediyor. Nunu Web postegro uygulamasını üçüncü parti uygulamalarının olduğu internet sitelerinden telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ancak bu uygulamaların güvenilir olup olmadığı hakkında net bir bilgi vermek oldukça zor. Fakat web sitesi üzerinden de kullanım yapabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Web nunu adresine giriş yapmak. Ardından kullanmadığınız işe yaramayan bir Instagram adresi ile giriş yapıp, görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın. Bu sayede o kişinin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nunu Web Kapandı mı?

Nunu Web kapandı mı sorusu da giriş yapamayanların yaşadığı problemler arasında. Ancak Nunu Web kapanmadı sadece giriş yapabilmek için bir VPN kullanmak gerekiyor. İsterseniz telefon ya da bilgisayarın DNS ayarlarını değiştirerek ya da bir VPN uygulamasını aktif ederek Nunu Web adresine giriş yapabilirsiniz.

Web Nunu Postegro Instagram Gizlilik Hesap Görme

Bu uygulamaya giriş yaptığınızda istediğiniz kişinin aşağıdaki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sistem genelde günde 3 adet sorgulama yapmanıza izin veriyor. Ancak farklı Instagram adresleriyle giriş yaparak her biri için 3 farklı sorgulama yapabilirsiniz. Ancak orjinal hesabınızla kesinlikle giriş yapmayın.

-Profili kim takip ediyor
-Gizli Instagram profillerini görüntüle
-Hesabınızı izleyenleri görün
-İnstagram yayınları, vurguları, hikayeleri
-Fotoğraf veya video indirmeleri
-Profil büyütme fotoğrafı

Nunu Web Giriş Instagram

Nunu Web giriş Instagram profillerini görüntülemek için kullanılan bir yöntem olsa da orjinal hesabınızı riske atmayın. Bu platformu kullanmak için ikinci bir Instagram hesabı açarak kullanabilirsiniz. Instagram mobil uygulamasını kullanan ve hesabını gizli hale getirenlerin profillerini uygulama sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

NuNu Web nedir?

NuNu Web, postegro uygulamasının farklı bir sürümdür. İstediğiniz herhangi bir gizli profilin hikayelerini ya da öne çıkan fotoğraflarını görüntüleyebildiğiniz gibi arkadaş listesi ve gönderilerine de ulaşabilirsiniz. Ekstra özellikler gönderileri kaydet veya paylaş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu