Oyun

Para Kazandıran Oyunlar 2023 Oyun Oynayarak Para Kazanma

Para kazandıran oyunlar hangileri, oyun oynayarak para kazanma, gerçek para kazandıran oyunlar hangileri gerçek ödüllü oyunlar işte detaylar.

Oyun oynamak gerçekten tüm stresinizi alıp tüm yorgunluğunuzu giderecek bir aktivite gibidir. Hayatımızın her anında bu aktiviteden faydalanmak isteriz. Bu yüzden bir çok üretici ve firma telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için oyunlar çıkarıyor. Bu oyunlar insanların gün içerisinde vakit harcayarak sosyalleşebileceği online oyunlarda olabiliyor veya ilerlemeli ve hikayesi belli oyunlarda. Oyun dünyasında oyunu zevk için oynayanlar ve oyundan para kazananlar olarak iki çeşit oyuncu vardır. Özellikle online olan oyunlar da bu tip oyuncuları daha çok görürüz.

Hem eğlenceli oyunlar oynayıp hem de para kazanmak mümkün. Burada bahsedeceğimiz oyunlar iyi oynuyorsanız ve şanslıysanız sizde çok para kazanabilirsiniz. Çünkü bu oyunlar para kazanma oyunu gibidir. Oyun oynayarak para kazanma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek para kazandıran oyunlar listesine başlayalım. Oyunlardan para kazanmak istiyorsanız öncelikle oynayacağınız ve yeteneğinizin olduğu oyunu belirlemeniz daha iyi olacaktır. Gerçek ödüllü oyunlar çok fazla olabilir ama bu ödülleri kazanmak için zaman harcamanız gerekecektir.

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyun oynayarak para kazanmak şuan bir çok kişin en çok istediği iş türüdür. Bazılarınız için bu bir hayal gibi gelebilir. Ama tamamen gerçek, birçok kişi gerçek ödüllü oyunlar oynayarak para kazanıyor. Sadece oyun oynarken muhabbet etseniz dahi bunu online oyunlarda diğer kişiler ile etkileşime girerek eğlenceli yorumlar ile insanları kendinize çekerek yayınlardan da para kazanabilirsiniz. Bunu online tüm oyunlarda yapabilirsiniz. Gerçek paralı oyunlar hangileri: Pubg mobil, Pubg PC, Dota 2, LoL, CS:GO, Metin2, Rust, H1Z1, Payday 2, Team Fortress 2, Exodus 3000, Second Life gibi birçok oyun içerisinde itemleri ve madenleri toplayarak sonrasında bunları satarak para kazanabilirsiniz.

1. Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Oynayarak Para Kazanma
Pubg Mobile Oyun Oynayarak Para Kazanma

Pubg mobile oyun içerisinde direk para kazanamazsınız. Ama hem oyunu güzel ve seri oynuyorsanız yayın açarak çok para kazanabilirsiniz. Bir çok yayın sitesi bulunmakta, Youtube, Twitch, Nimo TV gibi birçok yayın platformu üzerinden maçlarınızın yayınını açarak ve izleyici çekerek para kazanabileceğiniz bir yoldur. Pubg mobile yayın yaparak para kazanmak dışında ayrıca oyunu içerisindeki hediye olarak verilen veya görevleri yaprak aldığınız özel kıyafet veya desenleri biriktirerek sonrasında hesabınızı satılığa çıkararak da para kazanmanız mümkün. Bu şekilde birkaç hesap satarsanız güzel bir kar elinize geçmiş olacaktır.

2. Dota 2

Dota 2 Oynayarak Para Kazanma
Dota 2 Oynayarak Para Kazanma

Dota 2 oyunu oynamaya başladıktan sonra ve severseniz oyunu bırakmak biraz sordur. Online moba oyunudur. Oyunun başında bir hiro seçerek oyuna başlanır ve 2 takım karşılıklı koridorlar halinde savaşılır. Oyun stratejinize göre bir hiro seçmeniz daha uygun olacaktır. Oyun içerisinde görevleri yaptıkça ve oyun oynadıkça itemler kazınırsınız bu itemleri ister steam üzerinden açık artırma ile isterseniz de talep eden birine direkt satabilirsiniz. Oyunlardan para kazanmak bu kadar eğlenceli. Dota 2 oynarken hem eğleneceksiniz hem de oyunlardan para kazanacaksınız. Para kazandıran oyunların başında Dota 2 gelmektedir.

3. Knight Online

Knight Online Oynayarak Para Kazanma
Knight Online Oynayarak Para Kazanma

Yıllardır birçok kullanıcı tarafından oynana ve içerisindeki itemleri çok hızlı bir şekilde paraya çevirebileceğiniz bir oyundur. Eski bir oyun olsa da çok fazla para kazandıran bir oyundur. Oyun içerisinde savaştığınız yaratıklardan kazandığınız veya oyun içerisinde düşen itemleri toplayarak biriktirdikten sonra istediğiniz zaman bu itemleri internet siteleri üzerinden satarak gerçek para kazanabilirsiniz.

4. League Of Legends

League Of Legends Oyun Oynayarak Para Kazanma
League Of Legends Oyun Oynayarak Para Kazanma

Lol oyunuda Dota 2 tarzı bir oyundur. Oyunun başında bir kahraman seçerek oyuna başlıyorsunuz. Karşılıklı koridorlar halinde iki takımın stratejik savaşı bir yandan da savaş alanındaki canavarları ve ejderhaları avlayarak ulti kazanma. Oyun içerisindeki dinamikler hiç yavaşlamadan devamlı hareket halindedir. Oyun çok hızlı bir şekilde tüm dünyayı saran bir oyun. Gerçek ödüllü oyunlar arasındadır. E-sporculara destek veren çok özel bir oyundur. Dota 2 deki gibi oyun içerisinde seviye atlatarak itemler toplamanız gerekiyor. Bu itemleri biriktirerek sonrasında açık artırma ile istediğiniz birine satabilirsiniz.

5. Metin2

Metin 2 Oynayarak Para Kazanma
Metin 2 Oynayarak Para Kazanma

Metin2’nin konusu 3 büyük imparatorluğun savaşını anlatan oldukça sevilen bir oyundur. Sunucuları çok kalabalık olan bir oyun olan metin2 de oluşturmuş olduğunuz karakteriniz ile oyun içerisinde stratejinizi kullanarak level atlamanız ve seviyenizi yükseltmeniz gerekir. 40 seviyeye geldikten sonra lonca (klan) kurabilirsiniz. Oyun içerisinde karakterinizi ne kadar geliştirirseniz o kadar değerlenir ve istediğin zaman karakterinizi satabilirsiniz. Çoğu kişi bu işlemlerle Metin2 oynayarak para kazandı. Kazandıran oyunlar arasında en çok kar bırakan oyundur.

6. Counter-Strike: Global Offensive

Csgo oynayarak Para Kazanma
Csgo oynayarak Para Kazanma

CS:GO şuan bilgisayarda en çok oynana oyun ve oyunlar içerisinde en köklü oyun. Counter-Strike: Global Offensive iyi performans sağlayan ve iyi oynayarak başarılar elde eden oyuncuların rütbeleri yükseltiliyor. Yükseltilen rütbeli hesaplar Counter-Strike: Global Offensive sevenler için çok fazla değerlidir. Ayrıca level yükselttikçe özel kasalardan nadir silahlar kazanabilirsiniz. Bu kaslardan kazanılan özel ve nadir silahları çok yüksek ücretlere satabilirsiniz. Counter-Strike: Global Offensive oyunu sadece oyun oynayarak para kazanacağınız gibi yayın yaparak da platformlardan para kazanabilirsiniz.

7. Second Life

Second Life Oynayarak Para Kazanma

Eğer oyunları çok seviyorsanız Second Life oyununu da seveceksiniz. Oynanış tarzı olarak Sims oyunu gibi online oynanan sanal dünya oyunudur. Burada oluşturduğunuz karakter ile sanal dünya içerisinde yaşıyor ve oyun içi kazançlarınızı gerçek dünyada satabiliyorsunuz. Birçok kullanıcısı olan oyundan çok fazla para kazan kullanıcı bulunmakta. Gerçek para kazandıran oyunlar arasında yer almakta.

8. Exodus 3000

Exodus 3000 çok basit bir oyun java tabanlı bir oyun ve oyun içerisinde görevleri yaprak mars doları kazanılarak oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Oyun içerisinde kazandığınız mars dolarlarını istediğiniz zaman gerçek paraya çevirebiliyorsunuz. Exodus 3000 gerçek paralı oyunlar arasında yer alıyor. İlk oyuna kayıt olduğunuzda size mars doları veriyor ve görevleri yaptıkça bu paranız artıyor. Sonrasında site içerisinde bu dolarları gerçek dolara çevirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu