Haber

Kullanılmamış Pepsi Kodları

Kullanılmamış, yeni Pepsi kodu 2023 güncel kodlar. Kullanılmamış Pepsi kodları. Pepsi beyaz kapak kodları ve Pepsi şifre kullanılmamış şifreleri. Kodlar hemen hemen her ay güncellenmektedir. Okey ve benzeri kodların geçtiği uygulamalarda kullanılabilir. Buradaki kodları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pepsi kodları arayanlar için sürekli olarak güncel kodları burada sizin için listeledik. Bu kodların hangi ürünlerde olduğunu da açıkladık. Bu sayede belirtilen ürünlerden birini kullanıyorsanız onlardan da kod alıp kullanabilirsiniz. Kullanılmamış Pepsi kodları arıyorsanız aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

Pepsi Kodu 2023

Kullanılmamış Pepsi kodu arıyorsanız aşağıdaki listeden en güncel kodları alıp kullanabilirsiniz. Bu kodları Zula, PUBGM’de Geçerli 10 UC, Milyonlarca Hediye, 101 PLUS, OKEY PLUS, ÇANAK 101 OKEY, MYNET OYUN ve benzeri oyunlarda ve içeriklerde kullanabilirsiniz.

 • 5NKZA6P5CL
 • N5CRFA5CAQ
 • 3Z513KXCY8
 • 9NF1TK1DLK
 • W11P9TDC8Z
 • H6MERP4Q8Q
 • QWKY78RQ3N
 • YVTM5P9XTZ
 • 5AVQFLV4RC
 • 3FMTFHFNNH
 • CRXML4DFDH
 • WDYEY1MM5
 • A6HV1V4PM1

Yukarıdaki Pepsi kodlarına her zaman yenileri eklenecektir. Bu kodları günlük olarak takip ederek güncel kodları alıp kullanabilirsiniz. Kazandırio uygulamasından bu kodu kullanıp bedava internet alabilir, 101 Okey’de 25.000 çip almak için kullanabilirsiniz.

Pepsi 101 Kodu

Pepsi 101 kodu olarak yukarıdaki kodları kullanabileceğin gibi aşağıdaki kodları da kullanabilirsin. Bu kodlar ile okey 101 oyununda 25.000 çip sahibi olursunuz. Çip alabilmek için her bir kod bir defa kullanılabilir. Kodu isterseniz bilgisayardan 101 oyununa girerek isterseniz de telefonunuzdan Mobil uygulamayı açarak kullanabilirsiniz.

Okey 101 oyununu aç, Çip Satın al seçeneğine gir, Pepsi ile Al butonuna dokunduktan sonra kodu gir ve gönder. Anında 25.000 çip hesabına yüklensin.

Pepsi Kodları 2023

pepsi kodları

Pepsi ve Fruko’dan PUBGM’de Geçerli 10 UC: Pepsi Max, Pepsi Twist ve Fruko Cool Lime’ların siyah ya da yeşil açma halkalarının içinde PUBG Mobile’da geçerli 10 UC kodu bulunuyor.

Tüm Pet 1Litrelerde 2 GB’a Kadar İnternet Hediyesi sizi bekliyor.

KAAVE: Pepsi kutulardaki açma halkalarının kapaklarından çıkan şifrelere 25 Kredi ya da yorum hediyesi kazanın.

2,5L’lerde BOŞ YOK! Milyonlarca Hediye: 2,5Litre’lerde BOŞ YOK! 5 TL’ye kadar Fruko Para, 2 GB’a kadar internet ya da 25.000 çip hediyesi kazanırsınız.

101 PLUS: Pepsi kutu açma halkalarında çıkan şifre ile 101 Plus’da 25.000 Chip hediye. Kampanyaya mobil uygulamadan ya da apps.facebook.com/yuzbirplus sayfasındaki Pepsi şifresi giren herkes katılabilmektedir.

Pepsi Zula Za Kodu: Kampanya ile, içinde farklı miktarlarda ZA çıkan özel Pepsi Kasası’dır. Bütün Pepsi Kasası’ndan 10 ZA ile 1.000 ZA arasında Zula ZA yani Zula Altını çıkmaktadır.

OKEY PLUS: Pepsi kutu kolaların kapaklarında bulunan şifrelere 25.000 Chip hediye kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için apps.facebook.com/okeyplus sayfasına girerek Pepsi şifresi girme alanına kodu girin. İsterseniz mobil uygulamadan da bu kodları kullanabilirsiniz.

ÇANAK 101 OKEY: 5.000 ML Pepsi kutu kolalarda çıkan şifrelere 5.000 ML hediye kazanın. Kampanyaya apps.facebook.com/canak101okey adresinden pepsi kodunu girerek katılabilirsiniz.

MYNET OYUN: MYNET OYUN 2.500 ML Pepsi kutu kolalarda çıkan şifrelere 2.500 ML hediye kazanma fırsatı. Katılım için oyun.mynet.com sayfasına giriş yapıp ilgili alana Pepsi şifresi girerek kullanabilirsiniz.

TAVLA PLUS: Oyununda 25.000 CHIP hediyesi kazanın. Pepsi kodu kopyalayıp kullanarak 25.000 Chip hediyeni sen de al.

TAVLA: 20.000 Puan hediye.

ÇANAK OKEY PLUS:  25.000 CHIP hediye.

ÇANAK OKEY: 5.000 ML 330ml Kutu kolalardan çıkan kodlar ile hediyeni Hediye miktarı 5.000 ML’dir.

Yukarıdaki oyunlarda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Pepsi kodları Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri bedava internet almak için kullanılıyor. 100 MB ile 2 GB internet arasında hediye internet hakkı da kazanmak mümkün.

Pepsi Kapak Şifresi 2023

2023 yılında ücretsiz internet ve oyunlarda ücretsiz chip almak isteyenler için önemli bir konu, Pepsi kapak şifreleridir. Pepsi kapak şifreleri, kullanıcıların araştırdığı ve merak ettiği konular arasındadır. Bu yazıda, kullanılmamış Pepsi kapak şifrelerini paylaşacağız ve size güncel kodları almanız için günlük olarak burayı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Kodlar genellikle günde bir kez, en kötü ihtimalle üç günde bir yenilenecektir. Böylece ücretsiz internet erişimi ve oyunlarda ücretsiz chip alma şansını elde edebilirsiniz.

Ayrıca ihtiyacınız kadar kod kullanırsanız diğer ziyaretçilere de kod kalır. Lütfen ihtiyacınıza göre bir ya da iki adet kod kullanın.

Pepsi Kod Üretici

Pepsi kod üretici, internet üzerinde rastladığımız ve Pepsi kodları oluşturduğu iddia edilen bir sistem olarak sunulmuştur. Ancak bu sistemin gerçekten işe yarayıp yaramadığını kesin bir şekilde söylemek mümkün değildir. Çünkü bu kod üretici, rastgele kodlar üretmektedir ve doğal olarak bazı kodlar çalışabilirken çoğu işe yaramayan kodlar olabilir. Bu nedenle, burada yayınladığımız kodları kullanarak istediğiniz hediyeyi elde etmeniz daha güvenli ve garantilidir.

Bizler burada kendi kapak kodlarımızı toplayıp yayınlıyoruz. İnternet ihtiyacımız ya da diğer oyunları oynamadığımızdan dolayı ihtiyacı olan insanlara ulaştırıyoruz.

Zula Pepsi Kodu Girişi Nasıl Yapılır?

Zula Pepsi kodu girişi, oldukça basittir. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız Zula Pepsi kodu nereye yazılır maddesinin detaylarını okuyun.

 • http://hesap.zulaoyun.com/ adresine giriş yap ve buradan Zula hesabına gir.
 • Profilindeki Pepsi kodu butonuna tıklayarak kodu gireceğin ekrana gel.
 • Açılan sayfada Pepsi açma halkası ve kapağında bulunan kodu yazarak Gönder butonuna dokun.

Yukarıdaki adımları uygulayarak Zula Pepsi kasasını kazanırsınız.

Kullanılmamış Pepsi Beyaz Kapak Kodları

Pepsi beyaz kapak kullanılmamış kodlar arıyorsanız aşağıdaki kodları alıp kullanabilirsiniz. Bu kodlar haftalık olarak güncellenecektir. Günde bir defa burayı ziyaret ederek güncel kodları siz de alabilirsiniz. Pepsi kapak kodları ile çeşitli hediyeler kazanabilir kampanyalara da katılabilirsiniz.

 1. ENWAW16TEN
 2. 2CXMK786PF
 3. XWHQ4X9C5P
 4. W35FC7LZAY
 5. PWPT126QT7
 6. 2T8E8KX2FN
 7. MHDW7KTW8Y
 8. 7Q54WDZAP5
 9. R4HPWFETX6
 10. TKXY98PE4X

Kazandırio! Pepsi Bedava internet Kodu

Kazandırio pepsi kodu

Kazandırio kampanyası ile Pepsi kapak kodlarını kullanıp bedava internet hediyelerini alın. Pepsi kodları kullanılarak 2 GB‘a kadar hediye internet alınabilir.

 1. Kapak ya da kupon biriktirmenize gerek kalmadan direkt kullanın,
 2. Kazandığın hediyeyi dijital cüzdanında sakla, istediğin zaman kullan,
 3. Tek şifre ile birbirinden farklı onlarca hediyeden birini al,
 4. Oyun, indirim ve hediye internet kampanyalarından ücretsiz yararlan,
 5. iPhone ve Android telefonuna uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde indirip kayıt ol.

Pepsi Şifre

Pepsi kodu, Pepsi şifre olarak da biliniyor. Pepsi şifreleri kullanarak yukarıdaki başlıkta bahsettiğimiz hediyelerden yararlanabilirsiniz. Bu kodları Pepsi açma halkalarında, Pepsi kapak kodlarında ve Fruko kapaklarında bulabilirsiniz. Bu kodlar ücretsiz bir şekilde çeşitli hediyeler kazanmanızı sağlıyor. Pepsi içtikten sonra ya da Fruko içtikten sonra kapağı atmayın Kazandırio uygulamasından internet almak için ya da oyunlardan ücretsiz çip almak için kullanın.

Pepsi şifreleri güncellenmiştir. Sırasıyla birer adet kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu