Haber

Pinterest Video Nasıl İndirilir 2023

Pinterest video nasıl indirilir, Pinterest video indirme ile ilgili bütün bilgileri bu yazıda bula bilirsiniz. Pinterest, video ve resim paylaşılan dünya genelinde kullanılan en büyük sosyal ağlardan biridir ve yüklenen videoları oradan indirmek isteyebilirsiniz. Bu, Pinterest’in yazılımı nedeniyle bunu direk site üzerinde yapamazsınız. Tabi bazı yardımcı programlar ile bu işlemi birkaç saniyede ve yüksek kaliteli olarak indire bilirsiniz. Pinterest video indirmek zorlu bir görev gibi görünebilir, ancak gerçekte YouTube videolarını indirmek kadar basittir.

Bugün Pinterest, küresel olarak erişilen görüntüleri, videoları içeriklerini paylaşmak ve yüklemek için yaygın olarak seçilen bir sosyal medya platformudur. Son derece kullanıcı dostu arayüz, kullanıcıların resimleri ve içeriği kaydetmesine izin verir, ancak herhangi bir videoyu indirmeye gelince, bazı harici araçlar gerektirir. 

Pinterest Video İndir – Pinterest Video indirme

Pinterest Video İndir – Pinterest Video indirme, Anlatacağım bu yöntemi hem web hem de mobil uygulama üzerinden yapa bilirsiniz. Öncelikle web üzerinden videonun yanında bulunan bağlantıyı kopyala kısmından video bağlantısını kopyalıyoruz (yuvarlak içerisindeki kısımdan), Mobil için videonun yanında 3 nokta tuşlayıp bağlantıyı kopyala diyebilirsiniz.

Sonra aşağıdaki sitelerden birine kopyalamış olduğumuz linki yapıştırıp Download dememiz yeterlidir. Video yüksek kaliteli olarak inmiş olacaktır.

Pinterest Video İndirme

1. Video indirme sitesi Pinterest Video Downloader

ExpertsPHP, Pinterest’ten MP4 HD kalitesinde videolar, resimler ve gifler indirme kapasitesiyle gelen en çok tercih edilen çevrimiçi Pinterest video indiricilerinden biridir. Hemen hemen tüm Dizüstü/Masaüstü veya Android cihazlarla ve video formatıyla son derece uyumlu olması, onu günümüzde önde gelen çevrimiçi araç haline getiriyor.

Adım 1: Uygulamadan indirmek istiyorsanız videoyu açın ve aşağıda verilen “üç nokta simgesine” tıklayın ve “bağlantıyı kopyala”yı seçin.

Adım 2: Şimdi ExpertPHP Pinterest video indiricisini açın ve indirme sekmesinin yanındaki boşluk çubuğuna bağlantıyı yapıştırın ve indirmeyi tamamlamak ve videoyu cihazınıza kaydetmek için “ Download ” seçeneğine basın

2. Video indirme sitesi Catch. Tube

Cihazınıza video indirme konusunda çok tutkuluysanız, kesinlikle  Catch. Tube video indirici sizin için harika bir çevrimiçi araçtır. Yalnızca çeşitli sosyal siteleri değil, aynı zamanda videoları maksimum çözünürlükte indirmek için farklı tarayıcılar aracılığıyla bir dizi web sitesini de destekler. Farklı cihazlardan kullanıcılar,  Catch. Tube ile video kalitesini düşürmeden Pinterest videolarını indirebilir. 

Adım 1: “Bağlantıyı kopyala” seçeneğini bulmak için videoya dokunun. Şimdi “URL bağlantısını” kopyalayın ve cihazınızda bulunan herhangi bir tarayıcıya gidin.

 Adım 2: İndirme amacıyla sağlanan alana kopyaladığınız URL bağlantısını yapıştırın. İndirmeyi tamamlamak ve cihaza kaydetmek için “ Download ” sekmesine tıklayın

3. Video indirme sitesi keepsaveit

Trend olan bir başka Çevrimiçi video indiricisi Keepsaveit, videoları herhangi bir öngörülen çözünürlükte maksimum video formatında indirmek, videoları Mp3’lere dönüştürmek ve kalitelerini etkilemeden bir tarayıcı listesiyle hemen hemen her cihazı desteklemek için verimli bir şekilde çalışan, büyük ölçüde kullanılan bir çevrimiçi araçtır. Harika bir indirme deneyimi sergileyen Andriod ve iPhone kullanıcıları için en iyi çevrimiçi Pinterest video indiricisi ve videosudur.

Adım 1: Pinterest Uygulamasını veya resmi web sitesini açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın. Videoya tıklayın ve aşağıda sağ köşede vurgulanan “üç nokta simgesine” dokunun. Şimdi daha fazla indirmek üzere kopyalamak için “bağlantıyı kopyala” seçeneğine dokunun.

Adım 2: Şimdi cihazınızda çevrimiçi Keepsaveit çevrimiçi video indirme web sitesine göz atın ve kopyalanan bağlantıyı boş alana yapıştırın ve video indirmeyi tamamlamak için “ Download ” sekmesine tıklayın. Video indirilir ve cihazınıza kaydedilir.

Pinterest Video Nasıl İndirilir konusu ile alakalı farklı 3 yöntemi detaylı bir şekilde bu başlıkta anlattık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu