Teknoloji

Postegro Açılmıyor 2024 Güncel Adresi Nedir?

Postegro açılmıyor, bu uygulama dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Daha çok web sürüm üzerinden kullanılan uygulama bazen hata verebiliyor. Bu arada Web Postegro sayfasına giriş yaparak nasıl kullanacağınız hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Konumuza dönecek olursak Postegro uygulaması 502 hatası veriyor, ya da internet sitesine giriş yapılamıyor bunun nedeni nedir?

Postegro Beyaz Ekran

Postegro Açılmıyor – Postegro Çöktü mü 2024 Postegro Kaldırıldı Mı? haberimizde. Postegro Beyaz Ekran hatası internet sitesine giriş yapmaya çalışan kişilerce sıkça rastlanmaktadır. Postegro’ya giriş yapabilmek için DNS ayarlarını yapmanız ya da bir VPN programı kullanmanız gerekiyor. Aksi halde ya sayfaya giriş yapılmıyor ya da beyaz ekran hatası veriyor.

Postegro Siteye Giremiyorum

Postegro Uygulamaya Giremiyorum Hep Hata Veriyor Postegro siteye giremiyorum diyenler aşağıdaki DNS ayarlarını yapabilirler.

  • Google: 8.8.8.8 – 8.8.4.4
  • Quad9: 9.9.9.9 – 149.112.112.112
  • OpenDNS Home: 208.67.222.222 – 208.67.220.220
  • Cloudflare: 1.1.1.1 – 1.0.0.1
  • CleanBrowsing: 185.228.168.9 – 185.228.169.9
  • AdGuard DNS: 94.140.14.14 – 94.140.15.15

Postegro Kapandı Mı?

Postegro Kapandı mı? Postegro kaldırıldı mı, lili kaldırıldı mı? Instagram gizli profilleri görme uygulaması Postegro neden çalışmıyor? Bu sorular uygulamayı kullanmaya çalışan kimi kullanıcılar tarafından sorulmaktadır. Soruyu soran çoğu kişi uygulamaya giriş yapamadığında bu soruları araştırıyor.

Daha öncesinde de defalarca kapanan platform lili, nunu gibi çeşitli sayfalardan hizmet vermişti. Günümüzde ise kendi adıyla bir internet sitesinden çalışan uygulamanın güvenilirliği ise tartışılıyor. Bu tür uygulamalar güvenli değildir. Kullanacak kişilerin de buna göre hareket etmesi gerekir.

Postegro Açılmıyor Error 502 Hatası

Postegro Açılmıyor

Postegro Error 502 hatası, daha çok gece saatlerinde yaşanan bu problemin açık ve net sebebi bilinmemektedir. Fakat bu problem genelde birkaç saat sürmektedir. Muhtemelen sunucular ile alakalı bakım yapılmakta yada postegro sunucuları saldırıya uğramaktadır.

Fakat net bir cevap vermek imkansızdır. Postegro error 502 hatası ile karşılaştığınızda bir kaç saat sonra denemenizi öneririz. Postegro Açılmıyor sorunu daha çok bu uyarı ile karşılaşıldığında sorulan sorulardan biridir.

Postegro Çöktü Mü

Postegro çöktü mü, yukarıda belirttiğimiz hata ile karşılaşıldığında çoğu kişinin aklına gelen ilk sorudur. Fakat bu sorun ilk defa yaşanmıyor. Daha öncesinde de postegro sunucuları ile alakalı problemler yaşanmıştı. Giriş problemi genelde 1 – 4 saat içerisinde çözümleniyor. Daha sonrasında ise kullanıma devam edebiliyorsunuz.

Postegro çöktü mü sorusunun yanıtı şuan için; Hayır, fakat ilerleyen süreçte bu uygulama hizmetini sonlandırır mı devam mı eder bilemiyoruz.

Web Postegro Çöktü Mü 2024

Web Postegro çöktü mü, web ve mobil uygulama eş zamanlı hizmet vermektedir. Yani aynı sunucu altında hizmet veriyor. Fakat bazen hem mobil uygulamada hem de web sürümde problemler yaşanabiliyor. Fakat açılmamasının genel nedeni şuanlar olabilir;

  1. Genel bakım,
  2. Sunucu kaynaklı problemler.

Postegro Hesabı Göstermiyor

Bu kullanıcının gönderilerini şu an için görüntüleyemiyoruz. Bakmak istediğiniz hesabın sahibi (kendi hesabıyla) ve ya onu takip edenlerden uygulamayı kullanan yoksa maalesef o hesaba bakamıyorsunuz.

Postegro Sitesi Açılmıyor

Zaman zaman yapılan iyileştirme çalışmaları ve çeşitli nedenlerden dolayı Postegro internet sitesi açılmayabilir. Bu tür durumlarda ise yapmanız gereken tek şey bir süre beklemek. Çünkü bu uygulamada zaman zaman bu tür şeyler yaşanabiliyor. İnternet sitesine giriş yapamama yada hesabı görememe gibi problemlerin çözümü için ilerleyen saatlerde tekrar denemenizi öneririz. Bu makalemizde Lili neden açılmıyor, postegro nedir gibi sorularınızı yanıtlamaya çalıştık.

Postegro uygulaması neredeyse son bir yıldır düzgün şekilde çalışmıyor. Bu nedenle boş yere giriş yapmayı denemeyin. Girseniz dahi Instagram bu tür bir uygulama kullandığınızı fark ettiği için direkt olarak hesabınızı siliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu