Teknoloji

Postegro’dan Korunma 2023 Postegro Hesap Silme Gizleme

Postegro’dan Korunma yolları ve postegro’ya hesabımı kapatma nasıl yapılır? Postegro Hesap Gizleme Postegro hesap silme hakkında detaylı bilgiler. Postegro’dan Korunma 2023 Postegro Hesap Silme Gizleme başlığında…

Postegro hesap silme, bildiğiniz gibi bu uygulama ve internet sitesi gizlilik özelliği açık olan hesapların görünmesine olanak sağlıyor. Bazı gizli hesap sahipleri doğal olarak bu durumdan rahatsız. Çünkü bazı kişilerin fotoğrafları çalınabiliyor yada başkaları tarafından görünmek istemiyorlar. Zaten hesaplarının gizli olmasının nedeni de bu.

Postegro’dan Korunma Yolları

Postegrodan korunma yolları, çok fazla kişi tarafından aranıyor. Postegro bir havuz sistemi olduğundan dolayı çalışma mantığı şu şekildedir;

  • Postegro kullanan birinin arkadaşlarına ait bütün bilgiler görünür kendi de dahil olmak üzere.

Postegro her ne kadar gizliliğe önem veriyoruz dese de yaptığı iş zaten gizli hesapları gösterme üzerinedir. Fakat Lili & Postegro isteyen kişilerin bu uygulama üzerinden profillerini kaldırmalarına olanak sağladıklarını söylüyorlar. Tabi bu işlem ne kadar işe yarıyor bilemiyoruz.

Postegro’dan Hesabımı Nasıl Kaldırırım (Gizlerim)?

Postegro’dan hesabımı nasıl kaldırırım, hesabınızın bu platform üzerinden görünmesini istemiyorsanız şu adımları takip edin.

  • İlk olarak lili-app.com/unlist adresine giriş yapın. Karşınıza gelen sayfada aşağıdaki gibi doldurarak gönderin. Mesajınızı İngilizce olarak yazmanızı da öneririz, çünkü karşı tarafın anlaması daha kolay olacaktır.


Postegro’dan Korunma – Postegro Hesap gizleme nasıl yapılır?

Bu işlemi yaptıktan sonra hemen olmasa dahi Postegro bir süre sonra talebinizi işleme alıp hesabınızı kaldıracaktır.

Postegro Gizli Hesapları Nasıl Görüyor?

Postegro gizli hesapları nasıl görüyor, uygulamada gizli hesapları görebilmek için kendi hesabınızla giriş yapmanız istenir. Böylece sizin takip ettiğiniz tüm hesapların profil bilgilerine ulaşır ve bir havuz oluşturur. Ardından ise giriş yapan bir başka kişi sizin arkadaşlarınızdan birini sorgularsa, sizden çektiği verileri o kişiye gösterir. Postegro her geçen gün erişim sağlayabildiği hesap sayısını arttırıyor. Postegro görebildiği profil sayısını arttırmak için fake hesapların da önüne geçmeye çalışıyor.

Postegro Hesap Gizleme

Postegro Instagram hesap gizleme, yukarıdaki hesabımı nasıl gizlerim adımlarını izleyerek profilinizin başkaları tarafından görünmesini istemediğinizi uygulamaya bildirebilirsiniz. Fakat net bir dönüş yapılır mı ya da isteğiniz karşılanır mı bilemiyoruz. Uygulamanın belirttiği yöntem yukarıdaki gibidir. Postegro’dan Korunma adımlarını izleyip siz de hesabınızı gizlemek istediğinizi bildirin.

Postegro ve benzeri uygulamaları kullanmanızı da tavsiye etmiyoruz. Zira bu tür uygulamalar 3. parti uygulamaları olduğundan dolayı güvenli olup olmadığı bilinemez. Çeşitli platformlarda da bu uygulamalar ile alakalı şikayetler de mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu