Oyun

Rise of Kingdoms Hediye Kodu 2023 Daha Fazla Gelişin

Güncel Rise of Kingdoms hediye kodu 2023 Eylül ayında çıkan kodları buradan alabilirsiniz. En yeni Rise of Kingdoms hediye kodları.

Rise of Kingdoms Hediye Kodu 2023 Eylül, en güncel kodları burada sizin için yayınladık. Bizlerin de oynamış olduğu Rise Of Kingdoms oyunu ile ilgili çeşitli sorular soruluyordu. En çok sorulan soru ise Rise of Kingdoms hediye kodları diyebiliriz. En güncel kodları arıyorsanız sürekli olarak burada sizin için güncel kodları yayınlayacağız. Bu kodları kullanarak oyunda çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Promosyon kodu ile alabileceğiniz şeyler;

 • Rise of Kingdoms hediye promosyon kodu ile; elmas,
 • Yiyecek,
 • Odun,
 • Taş,
 • Hızlandırma gibi çeşitli içeriklere ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

Oyunda rakiplerinizle karşı karşıya gelip gerçekçi bir savaş deneyimi yaşayın. Kendi ordunuzu oluşturun, güçlendirin, ordunuzu genişletin, bir klana dahil olun ve klan savaşlarına başlayın. Oyundan gerçek anlamda zevk almak istiyorsanız kesinlikle bir klana dahil olmanızı öneririz. Rise of Kingdoms hediye kodlarına gelecek olursak;

rise of kingdoms hediyeleri

Rise of Kingdoms Hediye Kodu 2023 Eylül

Rise of Kingdoms hediye kodu 2023 yılında da oyuncular tarafından araştırılmakta olan konular arasındadır. Bizler de burada en güncel promosyon kodlarını yayınlayıp Rise of Kingdoms oyuncuları için listeledik.

 • Güncel Kod: Rok2023hbd
 • Güncel Kod 2: rokvictory
 • Yeni Kod:greece4rok
 • Yeni Kod: DRAGONBOAT
 • Yeni Kod: Lilith10th
 • Güncel kod: ROK1444HID
 • Güncel kod 2: umis9g2q23
kodÖdül
2023xnsfssBu hediye kodunu ücretsiz ödüller için kullanın
cF04nHXYpkBu hediye kodunu 1 Altın Anahtar, 3 x 60 Dakika Hızlandırma, 3 x 60 Dakika İyileştirme Hızlandırma için kullanın
Vqac8DfWsBBu hediye kodunu 3 x 60 Dakikalık İnşa Hızlandırması, 3 x 60 Dakikalık Araştırma Hızlandırması, 3 x 60 Dakikalık Eğitim Hızlandırması, 10 x Seviye 5 Bilgi Kitabı için kullanın
3sTRgwrXUFBu hediye kodunu 30 x Gümüş Anahtar için kullanın
sgbv6dbjxfBu hediye kodunu ücretsiz ödüller için kullanın
ROKVICTORYBu hediye kodunu 1 Altın Anahtar, 30 Dakika Hızlandırma (1), Lvl 5 Tome of Knowledge için kullanın
ROKVIKING’LERBu hediye kodunu 2 adet Altın Anahtar, 5 adet 6. Seviye Bilgi Kitabı, 2 adet 500 eylem noktası geri kazanımı ve 2 adet 3 saatlik hızlandırma için kullanın

Rise of Kingdoms Hediye Kodu:

 • newyearah9 : Kodu 7 Ocak 2023’ten önce kullanın
 • sgbv6dbjxf : Kodu 24 Ocak 2023’ten önce kullanın
 • Tw1XpxW9Z2: 1 Altın Anahtar, 3 Gümüş Anahtar, 2 saat 3h Hastane hızlandırma, 10 Level 5 TBilgi Kitabı
 • ROKVICTORY: 1 Altın Anahtar, 1 saat 30dk Evrensel Hastane hızlandırma, 1 Bilgi Kitabı
rise of kingdoms hediye kodları
Rise of kingdoms hediye kodları
 • MXhk0V38aL – Yeni!
 • ROKVietnam 
 • ROKVICTORY – 1x Altın anahtar, 1x 30-min Universal Speedups, 1x Tome of Knowledge
 • ROKVIKINGS – 2x Altın Anahtar, 5x Lvl. 6 Tome of Knowledge, 2x 500 eylem noktası kurtarma, 2x 3 saatlik hızlandırma
 • Vqac8DfWsB – 3x 60 Dakika Bina Hızlandırma, 3x 60 Dakika Araştırma Hızlandırma, 3x 60 Dakika Eğitim Hızlandırma, 10x Lvl 5 Tome of Knowledge
 • 3sENgwrXUF – 30x Gümüş Anahtar

Süresi Dolmuş Rise Of Kingdoms Promosyon Kodları

Rise of kingdoms oyununda daha önceki dönemler yayınlanan kodlar ise aşağıdaki kodlardır. Bu kodların süresi dolmuştur.

a2j61b790d
MXhk0V38aL
ROKVietnam
rokcny8888
mutlucny22
Tw1XpxW9Z2
L4YtrioGac
5Bewu21acn
AmqDQBeGkd
d725ig2acq – 2x Altın Anahtar, 5x Lvl. 6 Tome of Knowledge, 2x 500 eylem noktası kurtarma, 2x 3 saatlik hızlandırma
ROK2YOMDTU
rokpromo21 – 1x Altın Anahtar, 3x Gümüş Anahtar, 2x 3h Hızlandırma, 10x Lvl 5 Tome of Knowledge
fb98l0wrfk
k7bjwhfsvq
ah9vzgp0mi
q51ajxwdzc – Şükran günü kodu
rokmutlubd
ROKVIKINGS
d725ig2acq
QE32503E925
brem4k69u2
21HappyYOX (Ödüller: 1x Altın Anahtar, 3x Gümüş Anahtar, 2x 3 saatlik Evrensel Hızlandırma, 10x lvl 5 Tome of Knowledge)
RNeşeliNoel
TnxGiv1ing
tz4gusiwka
nyprp7zp7q
sb96x3baik
nxhg7p95gd
mpqs3sf4ch
Discord100

Daha iyi bir krallık elde etmek ve krallığınızın gücünü artırmak isterseniz, bunu yapmak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Şimdi Rise of Kingdoms kodlarını kullanarak krallığının güç puanını daha hızlı yükselte bilirsin.

Rise Of Kingdoms, oyununda hızlı bir şekilde yükselebilmek için elmas ve hızlandırmalara gereksinim duyarsınız. Elmas paketlerinden avantajlı olanları satın alarak hızlı bir şekilde gelişim elde edebilirsiniz. Ancak oyuna para vermek istemeyenler güncel promosyon kodlarını kullanarak yine hızlı bir şekilde gelişim elde edebilirler. Buradan Rise Of Kingdoms hediye kodu alıp oyunda hemen kullanın.

Bedava Rise of Kingdoms Işınlanma

Rise Of Kingdoms oyununda ışınlanma kalenizi bir konumdan farklı bir konuma ışınlamanıza yarar. Bu ışınlanma iki farklı türdedir. Örnek verecek olursak birincisi istediğiniz herhangi bir yere kalenizi ışınlamanıza yarar. Diğeri ise kalenizi herhangi bir alana ışınlamaya yarar.

Rise of Kingdoms hediye kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde ışınlanma hediyelerini de alabilirsiniz. Bu promosyon kodlarında kimi zaman ışınlanma da hediye edilir.

Rise Of Kingdoms Nedir?

Rise of Kingdoms, bir strateji oyunudur ve mobil cihazlar için tasarlandı. Oyun, birçok farklı çağda yaşamış olan ünlü liderleri ve imparatorlukları içerir ve oyuncular bu liderler ve imparatorluklar arasında seçim yaparak kendi imparatorluklarını yönetmeye çalışırlar.

Oyun, ayrıca birçok farklı özellik ve mekanik içerir, örneğin; saldırı ve savunma taktikleri, askerlerin yeteneklerinin geliştirilmesi ve hükümdarlık özelliklerinin yönetimi. Oyun, ayrıca online olarak oynanabilecek bir multiplayer modu da içerir. Rise of Kingdoms, gerçek zamanlı strateji oyunları seven oyuncular için eğlenceli ve meşgul edici bir seçenek olabilir. Kanat emojisi kopyala haberini de incelemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu