Güncel Bilgiler

Royal Match Bedava Hesaplar 2024

Royal match bedava hesap, milyonlarca oyuncusu bulunan bir oyun. Google Play ve App Store’dan telefonunuza yükleyeceğiniz oyun oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Kısa ve uzun mesafeli otobüs yolculuklarında, arkadaşınızı beklerken ya da günlük zaman geçirmek için bu oyunu telefonunuza yükleyebilirsiniz. Google Play’de 351.725 oy alan oyunun puanı 5/4.5 olarak belirlenmiştir.

Royal Match Tnt bombaları ile baloncukları patlatmanıza olanak sağlıyor. Türkiye’den de bir hayli fazla oyuncusu olan Royal Match oyunu için çeşitli forumlarda bedava hesaplar veriliyor. Fakat bu hesapları alsanız da pek bir önemi yok diyebiliriz. Zira oyuna sıfırdan kendi hesabınız ile başlarsanız oyun içi çeşitli hediyeleri de alabilirsiniz. Oyunun en güzel yanı ise Türkçe dil desteğinin oluşudur.

Royal Match Bedava Hesap

Royal Match Bedava hesap, oyunda çeşitli görevleri yerine getirerek bedava can oynama hakkı elde etmek mümkün. Yapmanız gereken tek şey ise oyunun vermiş olduğu günlük ve haftalık görevleri yerine getirmek olacak. Ayrıca oyunu ilk defa oynayanlar yaklaşık 3 defa oynadıktan sonra mantığını kolayca kavrayabilirler.

Candy Crush Saga oyununun mantığına yakın bir oyundur. Bu sayede oyunu biraz kurcalayıp nasıl oynandığını ve market gibi özellikleri kontrol edebilirsiniz.

  • Google Play yada App Store’dan oyunu yükleyin,
  • Giriş yapın,
  • Giriş yaptıktan sonra öğretici modu geçin,
  • Oynamaya devam edin.

Royal Match Bedava indir

Royal Match oyununu ücretsiz bir şekilde telefonunuza yada tabletinize yükleyerek oynayabilirsiniz. Oyunu telefonuna yükleyecek olanlar aşağıdaki bağlantıları kullanabilirler.

Google Play: Royal Match Apk indir

İos: Royal Match iphone için

Royal Match Bedava Can

Oyunu oynayanlar için çeşitli araştırmalar da yapmayı unutmadık tabi ki. Royal Match kaç bölüm merak edenler için bunu da araştırmayı unutmadık. Oyunda toplamda 65.000 bölüm bulunuyor. Oyun sürekli kendini tekrar eden farklı bölümler sunan bir oyundur.

Oyunu oynadıkça oyun size yıldız verir, bu yıldızlar ile görevleri sürekli bir şekilde açmanız gerekiyor. Bu oyunu sürekli olarak oynamayı düşünüyorsanız, birincilik için çok fazla para harcamanız gerekir. Diğer öde ve kazan oyunlarına bir örnek olarak Royal Match oyununu gösterebiliriz. Bedava hesap ve üyelikler ile ilgili bilgilere hemen ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu